Jump to content
GIGN Forum

datortumbas vai kinozaale


abcdefuck
 Share

Recommended Posts

Offtopiks-

Man vienmēr licies interesanti, ka ja kāds prasa padomu par preces X iegādi ar nosacījumu par summu līdz teiksim skaitlim Y, tad apmēram puse ieteiks preci X ar summu ~Y vērībā (bet parasti ne lētāku. Jo nu..nauda tak jāiztērē) un pārējie ieteiks to, kas viņiem liekas kruts/labs, vispār neskatoties uz cenu.

Un pēctam būs - nu piemet tos 20€; nu piemet tos 50€; nu piemet tos 1000€...

Offopika beigas.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

bishk pa salitu 174 euro. Varbut kads kadu kinozaliti arii var iemest? lai ir normalas kvalitaates.. Vairak jau uz kinozali sliecos, baigi skalji jau muziku neklausos, dzivoklis tomer. Gribas tikai, lai kvalitaate normaala :)

Link to comment
Share on other sites

nu vispar jau taja tava cena nekas kvalitativs nerakstas. rekinies ka nebus ne basi ne augsas.

paskaties sito, moska vari nokaulet (nezinu par kvalitati gan)

http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/loudspeakers/exdlk.html

http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/loudspeakers/bbjlnm.html

tb - es tava vieta nemtu lietotu un temetu max 50eur. reasoning vienkarsh - 50 vai 120 eur atskiriba nav. bus smukaka kaste, lampinas, bet ne skana. tad kadel parmaksat.. :)

Beefs

edit: RRR neiesaku njemt (jo rrr vieta ir vestures gramatas), bet ja gribi njemt RRR, tad es tev varu pardot 2vas s400. Skiet, ka skalruni nav iespiesti, bet vienai vai abam sturi mazliet apdauziti no parvaksanas. Bet ta tas ir jaunas s400 pirku kaut kad 2007. tagad stav sturi nepieslegtas. Tiesa 120EUR ir mazliet par isu par abam s400. Bet vel man ir 2vas s150 ar iespiestiem skalruniem, tas es tev dosu par 80 eur un pats varesi mainit skalrunus! :D

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Dzīvoklim pilnībā pietiks arī ar jebkuru mazo "komplektiņu", kurš sastāv no 2 tumbiņām un subja. Piemēram, http://www.1a.lv/dat...ogitech_ls21_21

Ņem vērā to, ka istaba Tev varētu būt labi, ja ~12 m2, tā ka neko lielu Tev nevajag..

nu kaut kas lidzigs man ir tagad, neesmu parak apmierinats. Katra zinja, paldies Jums, par ieteikumiem. Njemshu veeraa perkot, kad nopirkshu pateikshu, ko iegadajos. Paldies! :)

Link to comment
Share on other sites

Ne gluži pa tēmu, bet nu varbūt kādam ir kaut kas sakāms -

Izdomāju nopirkt +/- normalas austiņas, ieķeru pirmās kas likās ērtas pa 20 eirikiem, problēma - skaņa kaut kada spalga un sajūta ka nāk tikai no priekšas, tās skaņas kas ir aizmuguras ir nereali klusas un tāpat skan kaut kur sānos, par cik šādas problēmas man nebija ar maximas austiņām, tad varbūt ir iespējams kaut kā pakoriģēt skaņu, any ideas?

Link to comment
Share on other sites

nu kaut kas lidzigs man ir tagad, neesmu parak apmierinats. Katra zinja, paldies Jums, par ieteikumiem. Njemshu veeraa perkot, kad nopirkshu pateikshu, ko iegadajos. Paldies! :)

Kas Tevi tieši neapmierināja? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...