Jump to content
GIGN Forum

Ukraina


Endijs_Dzerkalis
 Share

Recommended Posts

cik reizes jau visiem neesmu teicis, ka nav problēmas ar okupāciju, problēmas ir ar pašu krieviju. tur ir totāla pakaļa ar ekonomikas recesiju (ar visām gāzes trubām). un es jau nu negribētu lai pie varas nāktu idioti no kaut kāda pleskavas apriņķa.

krievijā visi gudrie un saprātīgie tin makšķeri, palasi par to cik daudzi ir aiztaisījuši mazo biznesu pašā krievijā. nu reāli nav neviena plusa (izņemot iespējamo lēto gāzi - bet tad arī tikai iespējamo, nav jau nekādu garantiju hehe) no tā ka pie varas laistu SC un pārējo varzu :) lai ko arī tur zvejnieki/zemnieki u.c. nepukstētu, ES ir pagaidām labākais iespējamais variants.

btw, palasi arī par to cik apmierināta ir kazahstāna par muitas savienību. (spoilers - ļoti neapmierināta)

Link to comment
Share on other sites

Tur bizness ir savādāks. Daudzi takš funkcionē. Ja galva uz kakla ir - visur tiksi cauri.

Un derētu piebilst - gudrie un saprātīgie pelna naudu. tie kuri DOMĀ ka ir gudri un saprātīgi - brauc prom. Latvijā domā ir savādāk? Mums mazie biznesi tā pat mirst nost tikko pēc atvēršanas... Un arī pie mums "gudrie un sapràtīgie" lasa zemenes īrijas laukos.

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

pie mums mazais bizness "mirst" dabīgā ceļā, nevis masveidīgi. 2008 krīze neskaitās, krīzes ietekmē visus, bet protams visvairāk mazo biznesu. bet krievijā mazais bizness tiek pamazām nožņaugts. interesanti kāpēc biznesa uzsākšanas reitingā krievija diez ko augstu reitingu nesaņem :)? (man liekas arī pārējos reitingos kas attiecas uz biznesu tur ir visai bēdīgi)

nu un par uzsākšanu un funkcionēšanu turpinot. daudzi jau ir teikuši, ka krievija bizness tiek organizēts pēc čomu principa un ja nu pēkšņi kaut kas nepatiks, var palikt bez tās lielās potenciālās naudas. kā spēlējot kazino :) arī āfrikā var nopelnīt pietiekami utt. jautājums ir tikai par to cik cilvēks ir pārņemts ar ideju tur pelnīt. kādam liksies "wooo, potenciāli liels tirgus ar potenciāli ātru peļņu" un kādam atkal liksies "eh, par daudz riska, par daudz nezināmo formulā".

es gan neteiktu, ka diversants ir gudrs un saprātīgs. pie mums lielākoties uz UK&IRE brauc vienkāršā tauta uz iespēju vairāk nopelnīt mēnesī. un tikai. nevis kaut kādi potenciālie uzņēmēji. mūsu gudrie un saprātīgie pārsvarā dodas uz štatiem. un diezgan loģiski, jo amerikā joprojām ir potenciāls.

bet no krievijas aizplūst vairāk tieši gudro un saprātīgo ar savu kapitālu. statistiku par kapitāla aizplūšanu no krievijas esi redzējis? nu vo :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

cik es sapratu, ukrainju specvienibas beidzot no administrativajam ekam padzen/sauj nost okupantus un pareizi, 100 daunji sez eekaa, iedzivotaju atbalsta nav un vel dikte noteikumus, referendumus un hvz ko tik neizdoma, ar kaju pa dirsu un katorgaa vai lodi pieree, tas tak ir parasts bandiitizms/laupisana grupaa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pie mums jau bija kautkas līdzīgs, uzreiz armija iesaistījās, aizstāvēt politiķus un nolika pie vietas. Un vēl kriminālā atbildība tika uzlikta tos kurus pieķēra, kopš tā laika visi tagad mīž! Mūsējie arī nav tik emocionāla tauta, lai kautko tādu izveidotu, jā Krievi Latvijā varētu sarīkot kautko līdzīgu, bet tā kā ušakovs un vairāki krievtautības politiķi ir domē, viņi savus amatus negribēs pazaudēt, tapēc arī viņi neorganizēs tautas sacelšanos pret Oligarhiem. Latvietis pelna naudu, ielien savā stūrītī un no malas tikai gudri runā.

Edited by Cumshot
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pie mums jau bija kautkas līdzīgs, uzreiz armija iesaistījās, aizstāvēt politiķus un nolika pie vietas. Un vēl kriminālā atbildība tika uzlikta tos kurus pieķēra, kopš tā laika visi tagad mīž! Mūsējie arī nav tik emocionāla tauta, lai kautko tādu izveidotu, jā Krievi Latvijā varētu sarīkot kautko līdzīgu, bet tā kā ušakovs un vairāki krievtautības politiķi ir domē, viņi savus amatus negribēs pazaudēt, tapēc arī viņi neorganizēs tautas sacelšanos pret Oligarhiem. Latvietis pelna naudu, ielien savā stūrītī un no malas tikai gudri runā.

wait wut? tas ka ušakovs ir domē nenozīmē, ka viņs nosaka to vai viņš zaudēs amatu vai nē. to nosaka vēlēšanas. kāds tam visam sakars ar kaut kādu mistisku sacelšanos (hahaha) pret kaut kādiem mistiskiem oligarhiem? ušaks pret lembi sacelsies? kā bļe viņš grasās sacelties? viņs ir kaut kāds pizdatijs revolucinārs vai? liekas, ka daži par daudz skatās tv un kaut kādi mistiski savārstījumi par "sacelšanos" ir izskalojuši tiem smadzenes :)

edits. un kad armija ir iesaistījusies aizstāvēt politiķus un "nolikt pie vietas" (again wtf is this)? ja tu domā mūsu janvāra notikumus tur armija nebija iesaistīta.

un pareizi ka mīž. kaut kādi lumpeņi sadomājuši, ka baigi forši demolēt vecrīgu.

doubleedits. vispār kaut kā apsmadzeņojot šito tavu nesakarīgo tekstu sapratu, ka vai nu tu esi stulbs vai mazgadīgs (kas automātiski nozīmē to ka esi stulbs)

Edited by Outlawz
Link to comment
Share on other sites

Da vienalga semorka vai enfuego, tam nav nozīmes, demolēt nevainīgus veikalus parāda mūsu stulbumu, nevis cīņu par taisnību, viens iebļāvās un visi sekoja tam līdzi( bara instinkts), vairs Latvijā nekas tāds nenotiks tici man, vis jau sen ir ievēlēts, ja tu ej uz vēlēšanām, tad tu esi pilnīgs idiots, kurš tērē velti savu laiku, vis notiek, kā pēc Eiropas plāna tu dauni sīkais, izaudz līdz pupam un tad dirs. Es pēc darba ieskrienu palūrēt, cik ilgi jūs te demagoģēsiet! Nesakarīgs teksts, jo tu neko nesaproti, tas arī viss.

Vis ko gribēju pateikt, nav ko līst mums Ukrainā, mums pašiem jātiek galā ar paša zemi, valūta jau papista, kur tad paliek pati valsts, te runā gudri, ka mums jābūt vienotiem. Pa Ziņām sūdzās, ka nemaksā nodokļus, jautājums, kāpēc nemaksā nodokļus, protams, es kā pašnodarbinātais, labāk maksāju 5 procenti no ienākumiem, jo zinu ka pensijas nebūs. Lieku labāk zeķē. Jau sākās reklāmas cik kura partija ko ir darījusi un ko izdarīs, da tā ir visa huiņa, mazāk TV jāskatās mazāk smadzenes būs sapistās.

Putins 4 stundas ēterā atbildēja uz jautājumiem, nu cepuri nost, pareizi saka, ka katrs domā tikai par sevi, un uz pārējiem ir pohuj, tagad Latvijā tieši tas arī notiek, darbadevējs pirmais padomās par sevi un pēc tam par strādnieku, galvenais tas, ka pats savu tautieti uzmet uz naudu, un pēc tam atrod citu bezdarbnieku kuru uzmest, da Latvijā ir pilnīgais pizdec. Strādā, kā vergs lai kautko nopelnītu, pilna dirsa tagad ar amatiem priekš papīrkārtotājiem, kuri sēž ofisā un neko nedara.

Mēs ar plakātiem uz ielas neko neizdarīsim un politiķiem ir pilnīgs pohujs, Parādnieks gudri runāja kas ir jādara, viss tika amatā un čauj vairs no viņa ne ziņas. Atver acs vaļā un beidz lūrēt nepatiesu statistiku, ka Latvijā ekonomiskais līmenis paceļās, tā ir visa huiņa. Būs vēl sūdīgāk, redzēsiet.

Edited by Cumshot
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da vienalga semorka vai enfuego, tam nav nozīmes, demolēt nevainīgus veikalus parāda mūsu stulbumu, nevis cīņu par taisnību, viens iebļāvās un visi sekoja tam līdzi( bara instinkts), vairs Latvijā nekas tāds nenotiks tici man, vis jau sen ir ievēlēts, ja tu ej uz vēlēšanām, tad tu esi pilnīgs idiots, kurš tērē velti savu laiku, vis notiek, kā pēc Eiropas plāna tu dauni sīkais, izaudz līdz pupam un tad dirs. Es pēc darba ieskrienu palūrēt, cik ilgi jūs te demagoģēsiet! Nesakarīgs teksts, jo tu neko nesaproti, tas arī viss.

Vis ko gribēju pateikt, nav ko līst mums Ukrainā, mums pašiem jātiek galā ar paša zemi, valūta jau papista, kur tad paliek pati valsts, te runā gudri, ka mums jābūt vienotiem. Pa Ziņām sūdzās, ka nemaksā nodokļus, jautājums, kāpēc nemaksā nodokļus, protams, es kā pašnodarbinātais, labāk maksāju 5 procenti no ienākumiem, jo zinu ka pensijas nebūs. Lieku labāk zeķē. Jau sākās reklāmas cik kura partija ko ir darījusi un ko izdarīs, da tā ir visa huiņa, mazāk TV jāskatās mazāk smadzenes būs sapistās.

Putins 4 stundas ēterā atbildēja uz jautājumiem, nu cepuri nost, pareizi saka, ka katrs domā tikai par sevi, un uz pārējiem ir pohuj, tagad Latvijā tieši tas arī notiek, darbadevējs pirmais padomās par sevi un pēc tam par strādnieku, galvenais tas, ka pats savu tautieti uzmet uz naudu, un pēc tam atrod citu bezdarbnieku kuru uzmest, da Latvijā ir pilnīgais pizdec. Strādā, kā vergs lai kautko nopelnītu, pilna dirsa tagad ar amatiem priekš papīrkārtotājiem, kuri sēž ofisā un neko nedara.

Mēs ar plakātiem uz ielas neko neizdarīsim un politiķiem ir pilnīgs pohujs, Parādnieks gudri runāja kas ir jādara, viss tika amatā un čauj vairs no viņa ne ziņas. Atver acs vaļā un beidz lūrēt nepatiesu statistiku, ka Latvijā ekonomiskais līmenis paceļās, tā ir visa huiņa. Būs vēl sūdīgāk, redzēsiet.

https://www.youtube.com/watch?v=Ms0o8_2ntjA

Link to comment
Share on other sites

es gan neteiktu, ka diversants ir gudrs un saprātīgs. pie mums lielākoties uz UK&IRE brauc vienkāršā tauta uz iespēju vairāk nopelnīt mēnesī. un tikai. nevis kaut kādi potenciālie uzņēmēji. mūsu gudrie un saprātīgie pārsvarā dodas uz štatiem. un diezgan loģiski, jo amerikā joprojām ir potenciāls.

bet no krievijas aizplūst vairāk tieši gudro un saprātīgo ar savu kapitālu. statistiku par kapitāla aizplūšanu no krievijas esi redzējis? nu vo :)

Eu eu čali, pie lielākoties ar paliec labāk,jo man jau viss ir up and running

Link to comment
Share on other sites

un tieši kādā veidā notiek "up and running"? vervējot citus braukšanai uz turieni nav gluži "up and running". vienkārši veids kā nopelnīt vairāk, papildus piķis etc etc bet tas nav kaut kāds ahujennais knowhow. tā nav kompānija, kurā būtu gatavi investēt ļimonus ko?

nē nu pastāsti, ja nu jūs tur esat kaut ko izdomājuši tādu, kas pēc 10 gadiem liks visiem teikt "vo - mūsu latviešu nokia, tikai iekš to UK" :)?

Link to comment
Share on other sites

outlaw a kur ir tavs nokia .lv variants, ja tik gudri izsakies?

cilveku (ja tu to ta sauc) verveesana bija short term projekts, kurs atnesa pietiekami daudz naudas. jo lai arii cik loti to dazi uzskata par kautko sliktu, enivei bizness ir bizness, jo appist es nevienu neappisu, visi dabuja to, ko apsoliiju.

pagaidam stradaju paraleeli gan sava jomaa, tas ir saistiits ar transportu ( interesanti kaa beefs to piemineja??)

Nav nekads mega gigants un visticamaak nebuus, pagaidam nevaretu teikt,ka tas viss nes pelnju ariidzan, bet te man vismaz ir iespeja izmeginat speekus savaa biznesaa ( t.i. nopelnit pamatkapitaalu pasam saviem spekiem)

gan arii recruitment services, bet tas jau ir cits staasts.

Enivei , netaisos jau UK palikt muuzhiigi. Tikliidz mazais paaugsies un saaks saprast, kur atrodas es noteikti brauksu atpakal uz LV, tikai cerams ar vismaz paaris pakaam kabataa

Link to comment
Share on other sites

Diversant, es TO piemineju, jo tas ir pats vienkarsakais biznes, ar kadu var nodarboties. :)

Tom, nu, bet ari LV uznemji nemaksa nodoklus (mazie). Jo ipasi sakuma stadija. Un but uznemejam ir labi, ar laiku vini var klut par protosiem uznemejiem un pat radit darba vietas.

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

ok naudas pelnīšana ir laba lieta, par to nestrīdos, un neņem personiski pie sirds, vienkārši pirmais ienāci prātā kā piemērs kuru viss gign forums zin par to ka šancē UK.

bet piemērs par to, ka mūsu aplikāciju izstrādāji brauc uz štatiem nevis uz uk - still stands. un tas piemērs bija konkrēti boringam par to, ka gaišās galvas brauc uz štatiem.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...