Jump to content
GIGN Forum

Ukraina


Endijs_Dzerkalis
 Share

Recommended Posts

Tāpēc, ka viens čalis no valsts vēsi nozaga 70 miljardus USD. Šortversija. Ukraina ir X (es īsti nezinu kādas, tāpēc X ) organizācijas paspārnē, cik jau nu es to zinu, tikai un vienīgi tāpēc, ka tika parakstīts kaut kāda lupata, ka X organizācija aizsargās valsts suverenitāti, ja viņi neražos kodolieroču galviņas. Respektīvi, parakstus lika Krievija, ASV un Lielbritānija. Bet var jau būt, ka es kļūdos, pa ausu galam kaut ko tādu dzirdēju.

Edited by _swallow.dll
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu cik es sapratu tad Ukraina bija Krievijas pasparnē visu laiku, tad tur vinjiem revolucija blablabla, grib EU, nato... a taja krimā esot kkadas krievijas armijas bazes ka tjip tas ari esot viens no iemesliem.

Palabojiet mani, ja kas...tas tik tā, ari pa ausu galam dzirdēts.

Man vairak interese par to krimu...

Link to comment
Share on other sites

krima ir kaut kas lidzigs Vatikaanam, valsts valstii.

un suudi tur ir tapec, ka ukrainji beidzot ir sanemusies patriekt valsts izzadzejusies, kas ir sobrid jau eskaleejies kaa krievu patrieksana no ukrainas.

lai vai kaa, visa jandalinja beigas, lai cik taalu tas arii neaizietu, krievs tapat zaudees un cietis pats vissmagak.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

krima ir kaut kas lidzigs Vatikaanam, valsts valstii.

un suudi tur ir tapec, ka ukrainji beidzot ir sanemusies patriekt valsts izzadzejusies, kas ir sobrid jau eskaleejies kaa krievu patrieksana no ukrainas.

lai vai kaa, visa jandalinja beigas, lai cik taalu tas arii neaizietu, krievs tapat zaudees un cietis pats vissmagak.

vēsture liecina par ko citu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Divos vārdos - krievi izved savu mantu kamēr pagaidu valdība, kas grasās atdot vadības grožus ES, nav pieprasījusi palīdzību. Un tur dotajā gadījumā notiek Latvijas 16. marta\9. maija analogs plašākā mērogā. Krieviem tā Ukraina nafig nav vajadzīga, tur maidana vadība uzmauca pietiekami lielu bardaku lai kaut kas darbotos adekvāti. Visa pārējā pasaule gan Krieviju nosoda lai pašiem tagad iebraukt Ukrainā kā "Freedom Fighters", kas arī notiks pēc nedēļas divām, kad, cerams krievijas armijas daļas jau būs prom.

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

>krieviem tā Ukraina nafig nav vajadzīga

Jā, izņemot tā iemesla dēļ, ka bez Krimas pussalas krieviem nav normālas izejas uz Melno jūru un tad, kad Ukraina, kā normāla civilizēta valsts, iestātos NATO krievi varētu vien sēdēt savā third world "demokrātiskajā" šitholā un gremdēties atmiņās par to, kā viņi kādreiz bija relevanti, bet tā jā, šiem pilnīgi nav nekādas intereses Ukrainā, viņi tur ir tikai lai aizstāvētu savus cilvēkus. :areyouseriousface:

>lai pašiem tagad iebraukt Ukrainā kā "Freedom Fighters"

Es būtu stipri pārsteigts, ja EU vai USA iebruktu Ukrainā. Lai nu kas, bet USA toč nevar atļauties vēl vienu militāru konfliktu, viņi dabūtu vēl lielāku blow back par krieviem. Nē, tā vietā viņi izdarīs tieši to, ko viņi sola, izmetīs krievus no G8, iesaldēs krievu politiķu akauntus ārzemēs un likvidēs savus uzņēmumus Krievijā. Un tad redzēsim, kas ar to sūdubedri notiks.

Mani skumdina tas, kādā virzienā Krievija tagad dodas. Viņiem bija tik liels potenciāls, Eiropā miers jau 20gadus, visa tā sadarbība gan ar zinātniskajām institūcijām, gan uzņēmumiem, bet viss tagad tiek mests vējā, tikai dēļ tā, ka viņiem pie varas kaut kādi imperiālistu nazi scum.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Jā, visādies var sanākt. Ukraina saka, ka tā visa tehnika ir viņu uzraudzībā/īpašumā, krievi saka, ka tas pieder viņiem.

Bet kaut kas ukraiņiem bija jādara. Pārāk traki tur viss. Pašam radi dzīvo tur un ir gaļas pārstrādes uzņēmumi. Tur kaut kādu biznesu bīdīt principā nereāli. 75% no visa ir vienmēr jāatod kaut kādos kukuļos, lai uzņēmums vispār kaut ko varētu darīt un tādā garā.

Un tie kas domā, ka viss ok, Latvija ir NATO, tad nekas nebūs ok, ja sāksies Krievijas un NATO kaut kādas militāras akcijas. Latvijai un Baltijas valstīm tiks un tā pamatīgi. Ņemot vērā ar to, ka Ķīnai ir kaut kādi sadarbības līgumi ar Krieviju, tad jau kaut kāds masīvs konflikts varētu pat sākties.... bet nu labi, nav ko tālāk tur ko gudrot bezsakarā, bet fakts paliek fakts. Ceram, ka beigu beigās iztiks bez militāra konflikta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lai nu kas, bet USA toč nevar atļauties vēl vienu militāru konfliktu, viņi dabūtu vēl lielāku blow back par krieviem.

Man gan liekas, ka viņiem tieši nav kur tagad bāzt savu armiju un "kariņš" ir pat nepieciešams, jo armijai vnk sēdēt un neko nedarīt arī ir dārgi un nelietderīgi.

Link to comment
Share on other sites

nu kaut vai par napoleonu,hitleru vai haņiem (čingishanu un atillu),kuriem tā arī neizdevās pilnībā sakaut krievus,precīzāk krievzemi. ir jau,protams,izņēmumi - Somija,Afganistāna,bet neteikšu,ka arī tās bija lielas ieguvējas. krieviem ir normāls bagažņiks un pieredze,draugi arī nesūdīgi. neaizmirsīsim to,ka rietumu propaganda jau kopš aukstā kara ir kļuvusi daudz raibāka un krāsaināka ar savu brīvības un taisnīguma absurdu.

Link to comment
Share on other sites

tu mani nepareizi saprati, es nedomaju teritoriala zinja krievi paliks zaudetaji vai zaudes karu kaa taadu. Paskaties kaut no taa skatu punkta, kaa tagad izskatas eiropa pec gandriz pilnibas iznicibas, kaa cilveki dziivo, bet krievi joprojam dziivo savaa CCCP laikaa, razho zaarkus(ladas), pensionaru izcilas pensijas. Protams korupcija ir visur, bet paskaties kada limeni taa ir krieviem, 48. miljardi par sochiem, are u kidding :xd3: tas, kurs pabijis talak par maskuvu, krievijas iekszeme, sapratis. Bet ari taja pasa maskava nav labak, labi tur ir tikai tiem, kam ir nauda, bet taa atkal nav lielakajai daljai.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...