Jump to content
GIGN Forum

suņu būdu


emys
 Share

Recommended Posts

No tupus mīžšanas. Lai nesēdētu klusu.

Es tavā vietā no pagraba nebūtu līdis ārā.

manā pagrabā tu pat gribētu dzīvot, bet tas ir pavisam cits stāsts.

latviešus neviena valsts neuztver nopietni,bet visādu skaļu paziņojumu kā no varenas karalistes. šis politiķis uzskata ka tie vai šie tur ārzemēs dara nepareizi, bet savu valsti sakārtot nevar. tfu vienkārši...

Link to comment
Share on other sites

Priecājaties, ka fašisti nesakāva naša raša.

Godīgi, nezinu kas tajā karā uzvarēja. Vācija vai Krievija, if you know what i mean.

kRi - tagad neatceros precīzi, bet sistemātiski uzduross rakstiem, kur mūsu politiķi gudri prāto par to kā vajadzētu rīkoties spilgtākajos pasaules notikumos.

Link to comment
Share on other sites

pazīstu Artusu dzīvē,tur ir savi iemesli - viņš beidza Krilova aktieru kursu,kur tika pamatīgi sadirsts,tas vēl bija tas laiks,kad aktierus "vēra vaļā" ar Jelgavas durkas cienīgām metodēm. Varbūt kā cilvēks viņš ir diez gan grūti paciešams,bet atkal - viņš ir izcils aktieris,kurš savu spēju provocēt un lauzt ir tik ļoti masterojis,ka tā ir kļuvusi par viņa sastāvdaļu. Un nav brīnums,kāpēc tik daudziem mirstīgajiem viņš nepatīk. Tā jau saka par aktieriem - vai nu labs aktieris,vai labs cilvēks. Tie,kas viņu nodirš,ar savu seklo mentālo pasauli arī turpinās tā darīt,jo šo cilvēku uztvere ir pilnīgi savādāka. Artuss jau kaut kad pašā sākumā minēja,ka viņa teiktā konteksts nav svarīgs,tāpat arī viņu neinteresē atbildes,interesantāka ir cilvēku uzvedība,kad viņi tiek izsisti no līdzsvara un paši pataisa sevi par muļķiem. Protams,ka pēc tam uzrodas milzīgs nesaprasto heiteru bars.

Par krieviem pilnīgi pohuj,vot te gan Artuss nedaudz kļūdu pieļāva,paceldams nacionālo jautājumu,kas mobilizē visus idiotus,bet nu vajag pērtiķim to banānu pamest,kādu laiku nebūs troksnis.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

man nav problēmas ar krieviem (draudzene ir krieviete no Sanktpēterburgas). man ir problēmas ar vatņikiem. un visādu imperiālistisku h.iņu. to parasti var diezgan ātri pateikt vai cilvēks tāds ir pēc 5 minūšu sarunas ar viņu par vispārpieņemtajām cilvēktiesību normām.

Link to comment
Share on other sites

ne visa maize ir garšīga, ne viss gaiss elpojams, ne visa tauta slikta. pats esmu latvietis, vismaz tā audzinats un ir bijusi saskarsme ar daudz kriviem, ar normaliem un ar netik normaliem, tapat ka latviesiem,es teiktu ka latvietis ir lielaks diņķis nekā krievs, taka ko mes te cepjamies? bezsakars, tadu temu var cilat muzigi

Bet tas matainais, bardainais pajols ir jadiskvalifice no dzives, jaieliek buriiti..

Lai dzīvo Artuss

Link to comment
Share on other sites

УЁБАК!

Tev ta sava naida vieta vajadzetu pakachaties, tad pats un draudzene justos drosi. Protams, saprotu, lupatam ir gruti!

Nu tu sakačāsies? Un tālāk? 3 urļiki aiz stūra ar duncīšiem gaidīs Tevi.. Ko tu kačak darīsi? :) Pateiksi ka esi kačaks, lai mūk no Tevis? :DD

Link to comment
Share on other sites

Nu tu sakačāsies? Un tālāk? 3 urļiki aiz stūra ar duncīšiem gaidīs Tevi.. Ko tu kačak darīsi? :) Pateiksi ka esi kačaks, lai mūk no Tevis? :DD

goodys pareizi saka

gudri dirst nav malku cirst

te tak visi ir varoņi aiz monitora

es uz šādiem komentariem neatbildu, viņiem galvās nekā nav

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu tu sakačāsies? Un tālāk? 3 urļiki aiz stūra ar duncīšiem gaidīs Tevi.. Ko tu kačak darīsi? :) Pateiksi ka esi kačaks, lai mūk no Tevis? :DD

Piedod, visi nav pieradusi dabut galva, ka tu!

Link to comment
Share on other sites

Vai esmu vienīgais likeable pa žizņē? Ne vienu reizi neesmu atrāvis bietē nekur kur esmu pabijis hvz nevajag tēlot luni tad arī nevienam nebūs interese Tevi sist.

Ari neesmu nekad saskaries ar nekadiem pajoliniem kas tapat vien ietu virsu sist, vienigi ir bijis kad kads sadzeries taisa provokacijas, bet katrs ar galvu domajoshs cilveks noignores un aizies talak savu celju, pakalj neviens nekad nav gajis.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...