Jump to content
GIGN Forum
Pauly

CS:GO Lounge

Recommended Posts

Tīri pēc sevis spriežu, negribētu ielikt skrīnu, kur betoju entos simtus un beigās bets neiziet, tā arī ar tiem, kas tos liek pēc spēles, manuprāt, tas ir normāli. Cilvēks negrib zaudēt likmi un pēc tam saņemt tizlus komentārus ar piedūrieniem, labāk ielikt tos, kurus esi pacēlis, protams, ir arī izņēmumi kā tu.

iBP vs mS - Kādas ir jūsu domas?

Domāju, ka iBP vajadzētu paķert, kā nekā mS jau 6 mapes pēc kārtas spēlē, diezvai varēs izspēlēt normāli vēl vienu bo5.

+ tie ir fināli, tā kā nebūs iTHROWPOWER.

EDIT: Par laimi uzliku uz mS.

5496ac3906357lshvwet1419160633.png

Edited by shazy.

hahahahsh, mousesports jebal kaadi noobi...speele bez skaņas, pakāš eaay roundus kā 4v2 5v2.. Tas defuse vispār overpass...... Nu jā, tā takš bija janotiek, es takš uzliku.. Ejat nah

hahahahsh, mousesports jebal kaadi noobi...speele bez skaņas, pakāš eaay roundus kā 4v2 5v2.. Tas defuse vispār overpass...... Nu jā, tā takš bija janotiek, es takš uzliku.. Ejat nah

Qp1GDom.png

GPlay izrektoja myRev pirmajā kartē, tgd myRev brutālāk paņēma otro karti. Cache up next. Go myRev ! :D

45val uz GP, bet izskatās, ka riperino ddos dēļ.

strīmu arī kāds ddos`o.

Edited by enjoi

http://csgolounge.com/match?m=2018

Uzliku 1$ vērtu skinu. Pretī dabūju kopumā ~15$ vērtus. Throw inc, no doubt.

wow, sito gan sanāca nogulēt, neesmu dross vai būtu licis, bet tāds koefs ļoti sen nav bijis, neesmu īpasi pārsteigts.

Mana ikdiena līdz sim ir bijusi iet gulēt 8-12 no rīta, un celties 6-9 vakarā, bet man ir sajūta ka pēdējās dienas censoties salabot sleeping shedule palaižu pārāk daudz garām.. ehh..

tldr; Ja gribi vinnet betus, gulēt nakī nav opcija. :D

Edited by JEYRAZZ

Fakts, bet GPlay atnesa man pa pēdējām dienām savus 10$, jo iet full riskā negribējās uz šito New Years invitational... :)

neiebraucu nosākuma vai esmu updeitu garām palaidis redzot chrisJ āpi, riktīgi forši ka spēlētāji izvēlās ko tādu FN Asiimova vietā, man personīgi tas saskrāpētais awp ir daudz smukāks par asiimova mw/fn, bet nu gaumes lieta.

Zaudēšu, nezaudēšu, idc

wwkweczkhd9qv5b1b9d2.jpg

hard skins, hard lyfe. Labākais - uzliku jau pirms 2 vai 3 dienām kad HR bija 75% favorīti.

Edited by enjoi