Jump to content
GIGN Forum

CS:GO Lounge


Pauly
 Share

Recommended Posts

F3 tagad ir tier1 komanda, ka ar VP spēlē uz 50/50? Esmu kaut ko palaidis garām, HLTV vispār underdogi ir VP (ja var ticēt tam balsojumam). Es labāk lieku uz TSM 46% nevis F3 40%

Man vispār nepatik pasha vairāk, kā streamers un cilvēks ahujenais, bet pārāk bieži kaut ko yolo ar savu awp. Nevajadzīgi riski and shit, kopš papisa property vairs nelieku uz VP.

Link to comment
Share on other sites

Nejau pasha ir klupšanas akmens VP. Teorētiski, kamēr Katowice 15' nav sākusies ūūūn beigusies, vispār grūti spriest par komandu sagatavotību.. protams, neskaitot Envy/fnatic.

F3 jau, kā organizācija paliek, tikai citas valsts spēlētāji tagad to pārstāv. TSM jau arī nav zināms klans, lel, BET spēlētāji gan. ))

Edited by gotmilk?
Link to comment
Share on other sites

F3 tagad ir tier1 komanda, ka ar VP spēlē uz 50/50? Esmu kaut ko palaidis garām, HLTV vispār underdogi ir VP (ja var ticēt tam balsojumam). Es labāk lieku uz TSM 46% nevis F3 40%

Man vispār nepatik pasha vairāk, kā streamers un cilvēks ahujenais, bet pārāk bieži kaut ko yolo ar savu awp. Nevajadzīgi riski and shit, kopš papisa property vairs nelieku uz VP.

Palaidi garaam to ka VP jau 2 menesus suuka bananu

Link to comment
Share on other sites

kaut kur ir pieejama kaut kāda semi-normāla cs statistika. Konkrētais jautājums, cik bieži komanda norauj ūdeņus, ja viņiem vienā dienā ir 2 spēles (4+mapes, bo3+bo1 vissmaz) skatoties kā VP tagad dupsen bāzen + teorētiski viena mape vēl. Cik tas ir fiziski/emocionāli augstā līmenī nokapāt tik daudz?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...