Jump to content
GIGN Forum

CS:GO Lounge


Pauly
 Share

Recommended Posts

28% uz komandu, kura cīnās vienā līmenī ar Envyus.

Protams, ka envy izskatās stiprāks, bet 28% uz nip vnk jaliek. :)

Kautvai stand in or not, parāk smuki procenti+ ja viņi zaudētu HR, vel būtu smukāki, bet nedomāju ka, tā notiktu nip zem 30% neesu redzējis

Ja pat delpan ir subs, tad būs labi

Edited by SkaM^
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

tad jūs gribat teikt kad NiP var vinēt šito ? kaut kā īsti negribās riskēt ! pašam doma ir likt uz NiP .. bet esmu sabraucis tādos mīnusos ka tik viens 20 eiro vērts skins palicis :D

tu varētu to 20 eiro skinu sadalīt 18x1eiro skinos, un tad pabetot, tā uzmanīgāk, ja negribi full yolo mode. arī iespēja.

Link to comment
Share on other sites

http://www.bildites.lv/viewer.php?file=l5k0qv2yym796ucofwgo.png

Esmu hr fanboys un gribeju likt uz viniem vs NiP, bet nepaspeju.:@

Bet par aktualajiem betiem.

1. Mouz vs 3DMAX

Mouz ir pazistama ka viena no vis inconsistentakajam komandam. Vini var vinnet VP/NaVi, bet nereti papis kkadiem BOTiem. 3DMAX ir stabila komanda kas gan nekad nevar upsetot, bet nemot vera ka tas ir LAN, tas nozime ka mouz speles sudigi. Allu ari vajag paradit potencialu, jo ka nekaa vins grib vietu NiP.

Mid bets uz 3DMAX, jo bo1 pret random team.

2. NaVi vs Penta

NaVi reti papis random teamiem. Laigan Penta var vinnet jebkuru, tomer soreiz redzu NaVi panemam.

bo1, bet mape Mirage kas ir NaVi labaka mape.

High bet uz NaVi

3. myXMG vs Agent.

Neskatoties uz neseno Skillz speli myXMG ir nospelejusi loti labi pec tam. Vinneja GPlay kuru nesen upsetoja fnatic. un LineUp ari tads pats izskatas. Agent toties inconsitent line-up. Risky spele jo abas komandas nezinamas, bet tomer myXMG iespaido labaak.

mid/high bet uz myXMG

4. HR vs EnVyUs

Koef buus perfekti ja nV vinnes NiP. HR varetu but motiveti pec uzvaras un gatavi pieveikt envy. reali koef butu 30/70 nV labaa, bet HR vienmer ir bijusi komanda kas var upsetot labas komandas.

Mid bet uz HR (deel koef)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

finally, beidzot kādu spēli paņēmu no esl one turnīra. 13/4, n1. :(

Es gribētu, lai tie kuri nepasaka uz ko uzliek, neliek savus vinētos betus. Jo, tie vin posti ir vnk cancer. Ja vinē vai zaudē, tad daram to kopā iekšā šeit :)

cheers

ko tad es tur varēju iemest, ja bija palikušas ~10min lai uzbetotu?

Edited by brokenz.
Link to comment
Share on other sites

1. Mouz vs 3DMAX

Mouz ir pazistama ka viena no vis inconsistentakajam komandam. Vini var vinnet VP/NaVi, bet nereti papis kkadiem BOTiem. 3DMAX ir stabila komanda kas gan nekad nevar upsetot, bet nemot vera ka tas ir LAN, tas nozime ka mouz speles sudigi. Allu ari vajag paradit potencialu, jo ka nekaa vins grib vietu NiP.

Mid bets uz 3DMAX, jo bo1 pret random team.

Šoreiz negribās piekrist. Vēl nesen iebraucu auzās ar viņiem, zaudēju sev diezgan daudz, apmēram 15 eirus, ja nemaldos.

wxXMhBZ.png

Edited by Avalanche
Link to comment
Share on other sites

kāpēc šodien VP ir tik ļoti lieli underdogi, lab pa NiP var saprast, bet VP? Es saprotu, ka viņi pēdējā spēlēs nav neko parādījuši, bet tie jau nebija nekādi must-win matchi.

Domāju uzmest samērā lielu bettu uz VP, jo manuprāt, tas ir vairāk 50/50 nu ok 40/60 match nevis 20/80, riskēt uz 1 pret 4 value tomēr baigi labi var atmaksāties.

EDITS: laikam nepaspēšu mājā tikt pie gaming pc, lai uzliktu bettu. besī ka nevar pieaddot jaunu devicu bez 7 dienu lieguma.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...