Jump to content
GIGN Forum

CS:GO Lounge


Pauly
 Share

Recommended Posts

Tec 9 nav eko. Deviem sen jau vajadzēja to pribambasu nerfot, savādāk tas pa defu, ka pieci teki kā tanks iznes jebkādu buyu..

Čaļiem no skillz īpaša sāpe - patīk lekt cauri dūmiem.

Edited by Sātana advokāts
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tec 9 nav eko. Deviem sen jau vajadzēja to pribambasu nerfot, savādāk tas pa defu, ka pieci teki kā tanks iznes jebkādu buyu..

Čaļiem no skillz īpaša sāpe - patīk lekt cauri dūmiem.

nekas nemainijās, tec9 vai kāda cita pistole, still.

edit: viss ok, mūsejie parādija, ka to pašu var. :)

Edited by brokenz.
Link to comment
Share on other sites

Nu jā, skumīgi, tuvas mapes. Latviešiem vienīgi pietrūka teamplays. Bet nu vismaz es esmu atkal atpelnījis visu, ko zaudēju Titan pret Penta spēlē. Dabūju no propert vs esc pink DDPAT awiku un xray emku, pozitīvi. Jāgaida rītdiena. Envy, Fnatics, ESC, un OB ņems.

Link to comment
Share on other sites

man īsti bija vienalga par tiem skiniem, jo galvenais bija redzēt letiņus darbība.

wow. thanks skillz.lv par easy 50 value skiniem :)

Latviesi? skillz.lv ir krievu saits

cik es zinu, tad visi spēlētaji bija latvieši. labojat mani, ja es kļūdos.

Edited by brokenz.
Link to comment
Share on other sites

http://www.bildites....llm6qgvt5vh.png

Vienigais no betiem ko zinu ka nozelosu ir HR vs EnVyUs. Bo1 takā maz ticams, bet varētu hr pacelt un man smuku 7 value iedot.

Nezinu kapēc Titan tik maz koef, reāli uz šo bo1 vajadzētu būt 60/40 in Titans favour. VP arī pēdējā laikā sūdīgi bijuši.

Dignitas vs Orbit/Ducks. Manuprāt real odds būtu 60/40 jo jaunais Dignitas nav tik spīdoš kā vecais. Maz ticams ka Orbit pacels, bet vis iespējam. Diemžēl bo3

sry par vakardienu, galigi skillz un ESC nenospeleja. Abas speles kuras vajadzeja pacelt tika cancelotas :/

Edited by burgerzz
Link to comment
Share on other sites

http://www.bildites....llm6qgvt5vh.png

Vienigais no betiem ko zinu ka nozelosu ir HR vs EnVyUs. Bo1 takā maz ticams, bet varētu hr pacelt un man smuku 7 value iedot.

Nezinu kapēc Titan tik maz koef, reāli uz šo bo1 vajadzētu būt 60/40 in Titans favour. VP arī pēdējā laikā sūdīgi bijuši.

Dignitas vs Orbit/Ducks. Manuprāt real odds būtu 60/40 jo jaunais Dignitas nav tik spīdoš kā vecais. Maz ticams ka Orbit pacels, bet vis iespējam. Diemžēl bo3

sry par vakardienu, galigi skillz un ESC nenospeleja. Abas speles kuras vajadzeja pacelt tika cancelotas :/

manliekas, ka esc paņems property, jo inferno esc neiet, bet nuke iet.

rudvil, saki mums, kad tev atkal trakas dienas saksies. :xd3:

Edited by brokenz.
Link to comment
Share on other sites

Jūs, veči, esat labākie spēles analizētāji ever. Nav jābeto uz mums, ja kāds to arī darīja, nebūsiet dusmīgi. Tas ir tikai sākums.

Viss labi, bija maza likme uz jums, ja būtu ta būtu, bet tagad - nekas.

Spēle bija laba, inferno CT varēja labāk, bet veiksmi nākotnē, vairāk piedalaties turnīros.

Tavs awp ir sick! Malacis.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Viss labi, bija maza likme uz jums, ja būtu ta būtu, bet tagad - nekas.

Spēle bija laba, inferno CT varēja labāk, bet veiksmi nākotnē, vairāk piedalaties turnīros.

Tavs awp ir sick! Malacis.

Paldies. Šis ir tikai sākums visam, daudz jāspēlē, daudz jāpracco un vēl ir ESEA līga, starladder līga.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Paldies. Šis ir tikai sākums visam, daudz jāspēlē, daudz jāpracco un vēl ir ESEA līga, starladder līga.

bez nekāda sarkasma, prieks ka ir latvieši kuri tur raujas iekšā.

pastāsti kaut kādu inside info.

kādi plāni un cik reali sasniegt tos?

sastāva maiņa? te laikam visrealāk, imho, pieminēt image?

kāpēc zem skillz.lv, serveri sponsorē?

atzīšos liku pret jums, bet nu laba spēle bija tiešām interesanti skatīties, rezultāti jau to tikai apstiprina.

Link to comment
Share on other sites

burgerzz ir viens no iemesliem, kādēļ lounge ir tik pārbāzts ar sūdu skiniem. i cri.

P.S. Vairāk domāts par to, ka mūžīgi boti nav pieejami normāli.

1. Es vienreiz pirms 2 menesiem no inventory uzbetoju ak blue lam, un vairak no sava inventory neesmu neko betojis, viss staav lounge, kas neietekme botus.

2. Kapec lai es nevaretu padalities ar saviem betiem?

3. No taviem krutajiem skiniem skills @ csgo nepalielinaas.

Link to comment
Share on other sites

bez nekāda sarkasma, prieks ka ir latvieši kuri tur raujas iekšā.

pastāsti kaut kādu inside info.

kādi plāni un cik reali sasniegt tos?

sastāva maiņa? te laikam visrealāk, imho, pieminēt image?

kāpēc zem skillz.lv, serveri sponsorē?

atzīšos liku pret jums, bet nu laba spēle bija tiešām interesanti skatīties, rezultāti jau to tikai apstiprina.

Plāni ir tikt esea main līgā, kur ir ļoti daudz labu, zināmu profesionālu komandu. Pagaidām spēlējam Intermediate līgā, par to visu var uzzināt esea lapā. Plāni ir būt Baltijas labākajai komandai, piedalīties visos iespējamajos Baltijas turnīros (Klaipēdā jau 1. vietu pacelām), kā arī pavasarī ir ieplānots piedalīties kādā lielākā turnīrā, tēmējam uz CPH games, bet jāskatās vai visi tajos datumos būs brīvi. Cik reāli sasniegt tos? Pa visam reāli, ja ir atdeve, motivācija, sapratne starp komandas spēlētājiem, jāturpina arī strādāt individuāli.

Nebūs nekādas sastāva maiņas, pirms neilga laika nomainījām flexxch pret prelideN saprotamu iemeslu dēļ. image spēlē pokeru, un pat, ja viņš spēlētu tikai cs:go nopietnā levelā, mēs viņu neņemtu. Tam nav vajadzības, jo ar awp spēlēju es, ja vakar skatījies turnīru un citi neko negrasās un negrib mainīt.

Zem skillz.lv spēlējam, jo viņi mums apmaksā dalības maksas online turnīros, arī šajā RGN, kā arī apmaksā premiumus ESEA, apmaksā lan turnīru izmaksas (viesnīca, dalības maksa, etc). Sponsorē arī CKRAS serveri.

Mēs esam samērā jauna komanda. Lietuvas turnīrā spēlējam zem nGu.lv, kuri mums sponsorēja tikai ceļu, tāpēc aizgājām zem skillz.lv, jo bija izdevīgāk.

Lietuvas turnīrs bija decembrī, un es pats piejoinoju komandai pēc GIGN/Capital neo turnīra, kur spēlēju zem mix komandas rollin, un Flusheds atnāca tikai kā (+) uz Klaipēdu, beigās sanāca tā, ka viņš spēlē ar mums komandā.

Tagad vienkārši praccojam, koncentrējamies uz ESEA līgu un kaut kā tā. Vairāk par mums var lasīt pašā skillz mājaslapā.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...