Jump to content
GIGN Forum

CS:GO Lounge


Pauly
 Share

Recommended Posts

Nakuj tur neko nevar uzlikt, visu laiku rāda all queues ar full kādas 10 min

Vajag klikšķināt kamēr nagi zili vai arī agri no rīta likt. Tagad vispār pa dienu/pēcpusdienā būs nerēali uzlikt jo ir duadz spēlētāju un daudzi gribēs uzlikt betus attiecīgi viedojās rinda un boti nespēj visus apkalpot. :)

Link to comment
Share on other sites

Lai visiem daudz skinerinos! Nu krč veiksmīgu betošanu drīmhakā un lai vēl kāda suvenīr kaste izkrīt.

Pats neko nevaru uzlikt, vislaik full, jau 8 no rīta bija, tagad pamēģināju, arī pilns pff..

Edited by ^fie
Link to comment
Share on other sites

taapeec nevajag iznjemt(pa*ist) visus itemus no returns un atstaat svariigiem machiem kaut ko lai betotu!!!

Mūžīgi viņus nevar glabāt - pēc kāda laika viņi aiziet nebūtībā. Man kaut kādi sūdi ir pazuduši, jo neapgroziju viņus.

Link to comment
Share on other sites

remember es pats tev to pateicu, bet ar visu to es kaut kaa maaku saglabaat ierochus prieksh DH likshanas.

p.s. HR pacels mani spaarnos :D

Jā laikam tas biji tu :)

Es sen nebiju betojis tapēc arī neko neturēju ieksh returniem. Tagad tieši uz HR un vēl kaut ko biju uzlicis. Jābrauc mājās čekot. :)

Link to comment
Share on other sites

Visas spēles redzētas - nekā! :D

Nu es skatos caur tel kas savienots ar steam.

Kā bija pagājušo DH arī skatījos caur tel, pēc tam iegāju pēc pāris mēn @csgo un skatos man tur drops gaida. ;D

Domāju šoreiz arī paveiksies, tikai kad tikšu ieiet @csgo to gan neprognozēju. Varbūt pēc gada kad tā souvenir paka maksās labu ciparu :)

Edited by Slāpeklis!*
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...