Jump to content
GIGN Forum

CS:GO Lounge


Pauly
 Share

Recommended Posts

SnIcN3v.png

Nekas īpašs no manis, tikai šodien to visu dabūju, grūts lēmums,ja godīgi, laikam paliks man uz LDLC, viņi var nospēlēt labi pret NaVi,bet arī NaVi nav metami zemē, labi nospēlējuši pret fnc arī(BO1).. Vēl izdomāšu. Liels risks.

Link to comment
Share on other sites

JEYRAZZ, Na`Vi < iBP pa manam nozīmē, ka iBP ir spēcīgāka komanda nekā Na`Vi, vai arī mani pamatskolā tā kārtīgi apčakarēja ? :D

ar Na'VI < iBP es biju domājis ka Na'Vi ir pārsvars, un tā arī bija.. respektīvi būltiņa norāda uz favorītu? idk.. :D

Varbūt vajag būltiņu uz otru pusi, haha.

Edited by JEYRAZZ
Link to comment
Share on other sites

JEYRAZZ, Na`Vi < iBP pa manam nozīmē, ka iBP ir spēcīgāka komanda nekā Na`Vi, vai arī mani pamatskolā tā kārtīgi apčakarēja ? :D

Viņi ir labi, bet NaVi ir iestājušies savās gaitās atpakaļ, tāpēc viņi tagad varētu vinēt šo maču, pret LDLC,kad iBP spēlēja, tur bija tīrāka haļava viņiem..

Link to comment
Share on other sites

Hehe galīgi nesūdzos, ka nebiju visu dienu gandrīz online...

gjtlanhp3sxnu5ssi1nz.jpg

Gribētos dzirdēt JEYRAZZ rezumē par rītdienas mačiem, bet pats kaut kā jūtu, ka jāliek uz VP un Fnatic, bet tā kā tie ir diezgan 50/50 mači, tad likšu tikai sūdiņus un mazvērtīgus skinus :)

Link to comment
Share on other sites

Bija,bija, tas jau bija redzams,ka LDLC ņēma pie CT mapes, fnatic ir pašlaik stiprāka komanda, BO1 viņi zaudēja NaVi,bet nu BO1 neko nevar paredzēt, so yā, apsveicu fnatic, kaut es būtu bijis pie skatītājiem live, meta visādus labas mantas.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...