Jump to content
GIGN Forum

CS:GO Lounge


Pauly
 Share

Recommended Posts

Es nevaru skatīties šo spēli, NiP spēlē vairāk nekā briesmīgi, 4v1 patirst šādā veidā, tas ir vairāk nekā GG, es off no betošanas.

Izskatās ka tas "simple" viens pats varētu pret viņiem spēlēt. Ja viņi negrsās kautko mainīt savā komandā, tad ir čau!

Edited by Mo4itajs
Link to comment
Share on other sites

Būtu jau skaisti, ja tajā mēslainē arī kādu skinu varētu izņemt, jau četras stundas nekas nenotiek.

Rītdienas domas? TITAN vs LDLC? Čujs uz TITAN, bet zinot cik neveiksmīgs esmu betošanā, iespējams atkal kļūdos.

Skatos ka augšup biedrs, labi ceļ laukā, padalies ar saviem "pareģojumiem", vai arī ar ko tu tur buries..

Edited by Mo4itajs
Link to comment
Share on other sites

Pagaidām pareģojumi;

LDLC - TItan (50/50)

Na'Vi < iBP

Dignitas - VP (50/50)

HR > Fnatic

Atgādinu ka visi šie mači ir BO3, nevis BO1 kā iepriekš.

Franči pret Frančiem ir pilnīgs 50/50, notikt var pilnīgi jebkas ņemot vērā viņu iepriekšējās spēles vienam pret otru, var spēlēt uz koefu. Na'Vi grupu steidžā nospēlēja ļoti labi, un ja viņi var spēlēt ar tādu pašu līmeni kā grup steidžā, neredzu kā viņi varētu zaudēt iBP. Dignitas vs. VP arī ir 50/50 spēle kurā visu noteiks mapes un kurš atnāks uz spēli labākā garastāvoklī, abām komandām ir ļoti laba iespēja uzvarēt, kā arī VP pēdējā laikā neveicas viņu mapēs (kā par piemēru Cache), ko TaZ arī minēja Hltv intervijā, ka viņiem tur vairāk nekas nesanāk.. visu noteiks mapes. Lai gan HellRaisers tiešām nospēlēja pārsteidzoši labi salīdzinot ar viņu pēdējiem rezultātiem pirms ESWC, viss galvenokārt atkal bija uz s1mple pleciem, un es neredzu kā HR varēs paņemt Fnatic in a BO3 ja uz spēli ieradīsies tikai s1mple.. ja lielākā daļa HR spēlētāju spēlēs uz visiem 100%, tad var arī uztaisīt upsetu pret Fnatic, bet sagaidīt 100% no HR ir 1 in 20 iespēja.

Vissticamāk savas likmes likšu uz Virtus.Pro (spēle ir 50, man vienkārši patīk VP un es rootošu pa viņiem), kā arī uz Na'Vi. Ar pašreizējo koef uz HR vs. Fnatic es nevēlos likt, nav to vērts riskēt. Vissticamāk izlaidīšu Titan vs. LDLC maču, jo par frančiem vs. frančiem nekad nevar neko zināt.

noderīgas hltv intervijas ar spēlētājiem kuras var ietekmēt jūsu likmes: https://www.youtube.com/user/wwwHLTVorg/videos

Edited by JEYRAZZ
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neloloju cerības uz HR vai IBP uzvarām, bet ja uzvar forši.

Tātad vēlreiz, to visu ieguvu no pirmajām divām ESWC dienām, sākot betot ar vienu 0.61centu vērtu skinu! :D

Edit: LDLC Labs T side nukē sanācis, vel pat nav beidzies.

396jw4lwm2s6pdthdcth.png

Edited by ^fie
Link to comment
Share on other sites

Ojj, man vairs nav ko betot, titan mani uzmeta, tā ir, kad es betoju uz titan viņi vienmēr nemāk spēlēt, bet šodien izskatās ka viņi vienkārši negrib spēlēt..

Čau mani 80 EUR, pēdējie skini.

Pa šīm dienām pazaudēju visu inv, 140 eur, labi ka neko nebiju licis no savas kabatas.

Edited by Mo4itajs
Link to comment
Share on other sites

Ojj, man vairs nav ko betot, titan mani uzmeta, tā ir, kad es betoju uz titan viņi vienmēr nemāk spēlēt, bet šodien izskatās ka viņi vienkārši negrib spēlēt..

Čau mani 80 EUR, pēdējie skini.

Pa šīm dienām pazaudēju visu inv, 140 eur, labi ka neko nebiju licis no savas kabatas.

ar tādām likmēm un attieskmi tu nekad nevinnēsi bettus. Tavu betu varēja nosaukt par "rage bet", un tā ir sliktākā lieta ko var darīt.. LDLC nospēlēja labi, Titan nespēlēja savā līmenī un bija unlucky, bet nu nevar arī teikt ka viņi "nemāk spēlēt"..

LUKh8U7.png

Līdz šim viss manis paradzētais ir bijis trū, vēl neesmu izlēmis vai likšu likmi uz Virtus.Pro, jo es vienkārši gribu lai VP tiek tālāk, bet nu arī likt likmi tikai tādeļ ka viena komanda patīk vairāk ir muļķīgi. visu noteiks mapes.

Edited by JEYRAZZ
Link to comment
Share on other sites

ir pāris lapas FB kur gudrie spriež un visu kārtīgi apraksta pa plusiem un mīnusiem . vinēs vai nē u.t.t :) un parasti tas viss ir diezgan precīzi , protams citreiz notiek brīnumi , bet nu :D

Veiksmīgas dzīves pamatprincipi: "Jābūt ņuham, čujam, poņai un vēl jārubī fiška!"

Link to comment
Share on other sites

ir pāris lapas FB kur gudrie spriež un visu kārtīgi apraksta pa plusiem un mīnusiem . vinēs vai nē u.t.t :) un parasti tas viss ir diezgan precīzi , protams citreiz notiek brīnumi , bet nu :D

Veiksmīgas dzīves pamatprincipi: "Jābūt ņuham, čujam, poņai un vēl jārubī fiška!"

Muļķīgi, daļa grupu ir pilnīgas muļķības, un arī pat lielākā ar 80k followeriem ir piedalījusies "odd sway" pasākumos, tas ir arī pierādīts. Ja tu uz dūlo seko tam grupām, tad arī zaudēsi savas likmes, jādara ir pašam savs research, nekad neesmu pievērsis uzmanību tām grupām.

Link to comment
Share on other sites

@JEYRAZZ - Kādas atsauksmes uz šodienas maču? Na`Vi pret LDLC

Ja na'vi procents nokritīs uz 30 vai zemāk, likšu na'vi, bet tikai dēļ procentiem.

Personīgi domāju, ka LDLC paņems, bet protams daudz ir atkarīgs no mapēm. Pieļauju ka varētu būt inferno/mirage/overpass vai dd2 kautkas tāds.

Link to comment
Share on other sites

Daļēji piekrītu ^fie.

Na'Vi spēlēšanas stils mani tik tiešām ir ļoti pārsteidzis @ESWC, ir sajūta ka viņi ir atpakaļ savā ritmā, un ir ļoti stipra komanda. Sagaidu ļoti labu spēli no Na'Vi, tādēļ arī uzskatu ka viņiem ir ļoti laba iespēja paņemt šo maču, par spīti tam ka LDLC galvenokārt ir spēlējusi nedaudz labāk. Mani interesē kādas būs mapes, un tad arī izdarīšu lēmumu vai likšu likmi vai nē, bet man nepatīk pašreizējais koefs, vēlētos lai tas būtu 70-30 LDLC labā, jo tad būtu diezgan labs underdog bets. Ja mapes izrādīsies Na'Vi labā, kurās viņi ir uzrādījuši labus rezultātus pēdējās dienās, uzlikšu kaut ko uz Na'Vi.

LDLC viennozīmīgi favorīts, bet uzskatu ka Na'Vi ir pietiekoši laba iespēja paņemt šo maču ja nebūs muļķīgas mapes un spēlēs tādā pašā līmenī kā ir spēlējuši līdz šim. Es domāju ka Na'Vi ir padomā kādi triki. 60-40 game.

Edited by JEYRAZZ
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...