Jump to content
GIGN Forum

CS:GO Lounge


Pauly
 Share

Recommended Posts

Šad tad jau cenšos dalīties ar savu viedokli par likmēm, bet bieži vien izdaru gala lēmumu tieši pirms mača sākuma. Vienmer neuzvaru.. ne tuvu, vienkārši pārsvarā šeit dalos tikai ar vinnestiem un bieži vien to ko zaudēju paturu pie sevis. Vienmēr nekad nesanāks uzvarēt, bet ja izanalizē, neliek rage bettu's un liek likmes tikai tad kad tas ir vajadzīgs nevis uz pilnīgi visiem mačiem.. tad arī uzvarēt sanāks biežāk nekā zaudēt un būsiet plusā.

Mans graph's:

g3NRSu0.png

Ir sanācis gan daudz uzvarēt, gan arī daudz zaudēt.

savus satus varat dabūt sekojot līdzi šim tutoriālim: http://www.reddit.com/r/LoungeStats/comments/2dtm9w/how_to_install_loungestats/

Link to comment
Share on other sites

Šad tad jau cenšos dalīties ar savu viedokli par likmēm, bet bieži vien izdaru gala lēmumu tieši pirms mača sākuma. Vienmer neuzvaru.. ne tuvu, vienkārši pārsvarā šeit dalos tikai ar vinnestiem un bieži vien to ko zaudēju paturu pie sevis. Vienmēr nekad nesanāks uzvarēt, bet ja izanalizē, neliek rage bettu's un liek likmes tikai tad kad tas ir vajadzīgs nevis uz pilnīgi visiem mačiem.. tad arī uzvarēt sanāks biežāk nekā zaudēt un būsiet plusā.

Ko domā par OverGaming vs NiP maču? Zinu, ka mape vēl nav tikusi paziņota, bet, ja paskatās uz komandām overall? Esmu uzbetojis 28$ uz NiP, taču guru viedoklis mani ļoti interesē. :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...