Jump to content
GIGN Forum

CS:GO Lounge


Pauly
 Share

Recommended Posts

nu shodien vienkarshi bija dignites diena, vajdzeja visas speles uz vinjiem likt un dzive buutu mazliet skaistaka :)

Link to comment
Share on other sites

Vismaz paldies imigam, ka izpalidzeja lietuvieshiem un man izdevas vismaz kaut ko atvinnet

Link to comment
Share on other sites

da abas ir soso komandas, kur grūti kaut ko paredzēt. Vispār grūti salīdzināt komandas, kas nav šāvušas pret nopietniem pretiniekiem. No ķiniešiem iesaku likt uz tyloo, šodien un pirms pāris dienām skatījos - izskatījas labi, itemus ari man izcēla.

gribu sagaidīt šodienas mapi VP pret Dignitas, jo izskatās pēc vienīgā betta kur ari kaut ko izcelt varētu. Pārējie tur pāri ies - Dignitas > NAVI, LGB > CM, Titāni > Wizards, nu varbūt junku var samest uz Wizardiem.

EDIT: Aizmirsu vēl LGB vs Fnatic, bet ari gribētos mapi dzirdēt vispirms :(

EDIT2: Treidojat ar cilvēkiem loungā, atdevu 4 sticker capsulas par ~10 centiem, tomēr labāk kā nekas.

Link to comment
Share on other sites

laikam stulbakais, ko vareja izdarit, ir uzlikt likmi uz aziatu speli, un tadu pamatiigu, to es ari izdariju. Kaa vispar var ieskaitit tadu speeli, kad speletaji viens pec otrad disconnecte, utt........

Link to comment
Share on other sites

Kā csgolounge itemu vērtības dabū? Viņas ir tādas akmenī iekaltas, vai variē? Prasu tāpēc, ka uzliekot field tested Nitro, tā vērtība parādās kā 4.34USD, lai gan marketā tāds pats maksā 5.71USD.

btw - eju allin uz fnatic.

rip skins.

Edited by enjoi
Link to comment
Share on other sites

Kā csgolounge itemu vērtības dabū? Viņas ir tādas akmenī iekaltas, vai variē? Prasu tāpēc, ka uzliekot field tested Nitro, tā vērtība parādās kā 4.34USD, lai gan marketā tāds pats maksā 5.71USD.

btw - eju allin uz fnatic.

rip skins.

kpc RIP?

Link to comment
Share on other sites

USSR uzvarēs, komanda ar nosaukumu ''GGWP'' nevar būt nopietna.

GGWP ir sponsors. Geiming devaisi and shit. USSR kā sponsors sūkā, vismaz gadus 6 atpakaļ BF2 prize money uz 4k mēs nedabūjām...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...