Jump to content
GIGN Forum

CS:GO Lounge


Pauly
 Share

Recommended Posts

Mani šodienas beti:

s51HGSn.png

Kāds ir mans iemesls betiem? pavisam vienkāršs.. tu nevis beto uz favorītu komandām, bet ar pārsvarā augstāko potential rewardu jo pēdējā laikā "upsets" ir dikti daudz. Sākumā es uzliku 4 atslēgas uz visām 7 spēlēm, uz pilnīgi visiem underdogiem ar zemāko %.. pēc tam arī sāku analizēt spēles. LDLC vs MayaM spēle - zaudēju 4 atslēgas kuras man izmaksāja $8, jā MayaM nospēlēja ļoti slikti, bet tas ir BO1 un ja viņi būtu spēlējuši uz viņu "augstākā" līmeņa kas šad tad notiek, bet ne bieži.. tad arī būtu paņēmuši LDLC, un odds bija tik brīnišķīgi LDLC 86% un 14% MayaM, ka galu galā man potential reward bija 65$, riskēt bija vairāk kā to vērts. Fnatic vs Mystik bija pats par sevi saprotams iznākums, jā tas bija savā ziņā riskanti, bet Fnatic bija nepieciešams spēlēt savu labāko spēli lai viņi advancētos lanā, savādāk būtu izkrituši ārā.. tāpat arī ar Mystik vs Titan spēli, tas pats scenārijs.. Tādēļ arī ticēju ka Titan un Fnatic paņems šīs spēles. Abas ACES spēles.. viņi ir drausmīgi, dikti drausmīgi, arī ja odds bija vienkārši brīnišķīgi un tas ir BO1, es tomēr pieturējos pie favorītiem jo Aces manā pieredzē ir pilnīgi loxāri, ja odds būtu 10% viņu labā, liktu arī uz viņiem potential reward dēļ. Vinnēju Mouz vs MyM tā paša iemesla dēļ..tas ir BO1 un pārsvarā VIENMĒR izņemot šodienu bettoju uz underdogiem, it īpaši ja ir lielisks %%% potential reward, bettot uz favorītiem ir diezgan muļķīgi, ir vienkārši jāzin kad betot uz underdogiem. MYM bija pietiekoši labas izredzes paņemt maču, tādēļ arī y0l0 bettoju uz viņiem, sanāca izcelt apmēram 25 value..

Galu galā vinnēju 5 spēles un zaudēju 7.. visām spēlēm uzliku 4 atslēgas, tātad kopā 28 atslēgas.. 20 dabūju atpakaļ, 8 zaudēju un viss pārējis ir itemos, kas man atļaus dabūt vairāk kā šīs 8 zaudētās atslēgas atpakaļ, tuvāk 10+..

4 no 7 betiem man bija apdomāti ( tos arī vinnēju ) un 3 no tiem bija vienkārši underdogi uz kuriem bija vērts likt likmes tieši % dēļ no kurām vinnēju 1, respektīvi vairāk ieguvu vinnētajā underdog spēlē nekā zaudētajās divās..

Es tik tiešām jums neiesaku likt likmes uz favorītiem, it īpaši ja favorītu %%% (odds) ir virs 75-80%, tas gluži vienkārši nav tā vērts jo potential reward ir tik dikti mazs. Galu galā izdevīgāk ir vienkārši likt uz underdogu kuram arī ir laba iespēja paņemt maču.. pēdējā laikā esam redzējuši ĻOTI daudz spēles kurās vinnē tā komanda, kura tiek uzskatīta par underdogu attiecīgajā matchupā..

Daudz cilvēki arī šīs spēles analizē reditā - http://www.reddit.com/r/csgobetting/ kur es jums iesaku palasīt un pievērst uzmanību spēlēm - tās komentāriem lai izlemtu uz ko liktu bettu. Ņemot vērā augstāk minēto, ir sanācis pēdējās pāris dienās izcelt apmēram 70$ (35 atslēgas).. pārsvarā bettoju Tikai atslēgas vai arī itemus kas bettojot ir vērtīgi vairāk nekā to reālā vērtība.. kā par piemēru CZ-75 | Victoria un StatTrak USP-S | Stainless ..

šodienas vinnesti -

UMMcuUg.png

Nekas īpašs.. gluži vienkārši pārdošu skinus kurus būs nepieciešami lai atgūtu augstāk minētās 8 atslēgas kuras tika pazaudētas uz tiem diviem underdog y0l0 bettiem dēļ value, un pārējo arī pārvertīšu atslēgās vai izmantošu priekš bettinga. :)

PEACE

Edited by JEYRAZZ
Link to comment
Share on other sites

Piemirsu arī pieminēt ka likt betus uz visām NA - North America komandā izņemot compLexity un iBP ir stūlbi, jo viņu līmenis ir pielīdzināms matchmeikingam.. tas tieši attiecas arī uz CEVO mačiem, jo gandrīz visiem par viņiem ir pilnīgi pohuj, tādēļ likt neko vērtīgu nav vērts, var gadīties ka komanda speciāli throwo geimu lai vinnētu savu betu or whatever, tādēļ ka tie mači ir tik nenozīmīgi..

gl

Link to comment
Share on other sites

Piemirsu arī pieminēt ka likt betus uz visām NA - North America komandā izņemot compLexity un iBP ir stūlbi, jo viņu līmenis ir pielīdzināms matchmeikingam.. tas tieši attiecas arī uz CEVO mačiem, jo gandrīz visiem par viņiem ir pilnīgi pohuj, tādēļ likt neko vērtīgu nav vērts, var gadīties ka komanda speciāli throwo geimu lai vinnētu savu betu or whatever, tādēļ ka tie mači ir tik nenozīmīgi..

gl

Uzliku pa 2 bakšiem aitemus uz underdogiem pēc % tieši uz šiem matčiem. Laiks rādīs...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...