Jump to content
GIGN Forum

CS:GO Lounge


Pauly
 Share

Recommended Posts

HR ir favoriiti, jo fanatikjiem nav attieksmes uz shadam grupas speelem, man tikai interesee vai HR vel atrodas bootcampinga?

Pagaidam esmu uzlicis uz HR, nez mainiit vai nee, bet izskatas, ka es jeb kura gadijuma zaudeeshu, jo 4 lielakos betus esmu zaudejis uz speeleem, kur piedaals fanatics, un shoreiz ari uzliku 30 value.

Link to comment
Share on other sites

HR ir favoriiti, jo fanatikjiem nav attieksmes uz shadam grupas speelem, man tikai interesee vai HR vel atrodas bootcampinga?

Pagaidam esmu uzlicis uz HR, nez mainiit vai nee, bet izskatas, ka es jeb kura gadijuma zaudeeshu, jo 4 lielakos betus esmu zaudejis uz speeleem, kur piedaals fanatics, un shoreiz ari uzliku 30 value.

rip skins.

Link to comment
Share on other sites

Tu tiesham domaa ka MYM vinnees VP? :D

Es uzliku uz ATN, jo liekas ka visi nem priekshaa to courage :D

12% MYM | VP 88%, likt uz komandu kuras % ir virs 75 ir stuulbi jo reward ir tik minimaals, taadeelj arii neiesaku nevienam to dariit, shajaa gadiijuma jaaliek uz MYM, un vienoziimiigi uz MYM, jo potential reward ir tik liels, tik suudiigak komanda taa nav un tas ir Best of 1 kuraa var notikt itin nekas, likmes vienmeer jaaliek uz underdog, it iipashi taados gadiijumos kuros vinjiem ir 12%, kas ir pavisam smiekliigi, uzliec mazu yolo betu, un dabuusi septinjas reizes vairaak ja paveiksies.

181b76f5cc60e50efb30816866d1d9b8.png

58 reward vs 1 reward.

Link to comment
Share on other sites

ja boti ir offline, tad vinji ir offline, respektiivi nee...

dohh

Sory :D es ta jauniņais betinga pasaulē.

Labi ka tie bija offlinē, būtu papisis norm 8 value :>>

P.S

Courage Varētu paņemt virtusu? Zinu gan ka maz izredzes, bet ja paveicas ar mapi. būtu labi ja tiktu nuke. Tad ir izredzes.

Vai ir vērts likt uz viņiem?

Link to comment
Share on other sites

Sory :D es ta jauniņais betinga pasaulē.

Labi ka tie bija offlinē, būtu papisis norm 8 value :>>

P.S

Courage Varētu paņemt virtusu? Zinu gan ka maz izredzes, bet ja paveicas ar mapi. būtu labi ja tiktu nuke. Tad ir izredzes.

Vai ir vērts likt uz viņiem?

Uzliec to pašu 3 centu junku un izcelsi 48 + BO1, var arī paveikties Courage

EDIT: Haha, 15-15

Edited by Pauly
Link to comment
Share on other sites

MYM vs VP tādas spēles cik ir bijušas ,kad paņem un var izcelt kārtīgus itemus. Bet ne šoreiz , lai vai kā ATN man iedeva itemiņus. Šodien fnatics pret navi cerams ka paņems un vp paņem titanus hehe lets hope :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...