Jump to content
GIGN Forum

datoru cenas


piedirsas
 Share

Recommended Posts

Ar cik naudiņām apmēram butu jareiķinas, lai nopirktu tadu pc, kas pavelk tadas speles ka day-z, csgo tada tipa speles, grafika etc. ?! Varētu pat lietotu...

Un cik tāds, kas piemeram tur battlefield 4 ?!

Interesē tā cenu atšķiriba... pats no datoriem neko nesaprotu, tapec tads jautajums. Neko sakomplektēt neprasu, tik interesē par naudiņām :)

Link to comment
Share on other sites

Iespējams mēneša laikā varēšu piedāvāt šādu komplektu.

CPU: i5 2400

MB: MSI B75MA-P45

RAM: 2x4GB Kingston Black series 1600Mhz

VGA: Gainward GTX 560Ti Golden Sample

SSD: Samsung 840 120GB

PSU: Chieftec CTG-650C

Case: Compucase 66rc ar 4 ventilatoriem.

+ Samsung Syncmaster 2493HM 24" monitors

+ Microlab Solo 6C tumbas.

MB, RAM, PSU, SSD ir vēl garantijas. Šķiet ka tumbām arī vēl ir garantija.

Ja ir interese, tad cenu paziņošu privāti ;)

Iemesls pārdošanai ir pārvākšanās un pāriešana uz portatīvo ;)

Link to comment
Share on other sites

Nevienu no i-veikalu komplektētajiem datoriem neņemt. Pilnībā nevienu. Tas komplekts ir zemē metams, pavisam vienkārši. Runājot par ep1dem1c piedāvājumu - videokarte jau diezgan paveca. Tomēr piedāvājums jau labs, bet jautājums tāds - cik viņš par viņu prasa.. Cik saprotu, tad tev ir vajadzīgs viss - dators, monitors, tumbas, klave un tā tālāk?

Spēļu kaste: https://www.1a.lv/order/shopping_cart?content=HcnBDQAwCMPAmRKgENh%2Fr9K%2BTpYhi2oMdMybQ0i%2BnSlqLUtwFY7iSaZ%2FI96%2F

Link to comment
Share on other sites

btw ja pērc 560ti 100% iecheko kāda dzese, reali tādā dirsā var iebraukt ka jāmet vel 40+ ls uz vga dzesi jo vienīgais dabujamais variants tai kartei ir artic cooleri (google iecheko)

pusotru gadu atpakal ari nopirku pc:

1tb cietais

80gb ssd

8gb ddr3 rams

i5 procis

un protams gtx 560ti, pirms nēmu neatvēru kasti neiechekoju kādi ventilatori, kre ta karte ir 1/2 no default keyboard un ventilators kā glāze (diametra)

tai kartei ir 100x varianti (dzeses) tāpēc iecheko karti pirms nem (da best pērc uz vietais vai ar real life bildēm)

p.s videokarte ir kruta, paslaik tiek maukts metal gear uz full hd + wow:mop 25man raidos 50fps. (prieks 25man raida uz ultra tas ir labi)

Link to comment
Share on other sites

Esmu nožēlojis neskaitāmas reizes to, ka paņemu kaut kādu lietotu datora detaļu, proti - videokarti. Uz to patiešām ir jāskatās, ja negribi izcelt no maciņa pāris zaļos. Vairāk nekad neņemu neko lietotu un bez garantijas. Vienalga, ka ir garantija, jo garantiju var viegli sačakarēt. Protams, ir izņēmumi, bet tie ir ļoti reti, tāpēc izvēlos jaunu datoru, lai pēc tam nebūtu jānožēlo. Cerams, ka saproti mani.

560ti ir veca un vāja, tāpēc komplektējot jaunu *pīsī* ir jāskatās uz kaut ko jaunu.

Link to comment
Share on other sites

Par vāju es viņu nenosauktu.. Jā, dzese šim te ir diezgan skaļa un BF3 pie slodzes bija kkādi 77°, ja nemaldos, bet tas bija vasaras karstākajās dienās. Labu laiku, nekas prasīgāks par Dota 2, nav dzenāts, tāpēc nemācēšu pateikt.

Edited by ep1dem1c
Link to comment
Share on other sites

ti560ti nav vāja ja reali tu gribi spēlēt nevis streamot+2monitori + ultra settingi tad neko dizi jaudigaju nemaz nevaiga. protams var jauno TI karti panemt ja nav zel 300-500einaru teret tikai uz videokartes.

p.s geforce kartem patik auksta temperaturas, jo ipasi ti kartem.

reali 560ti ir laba karte par sapratigu cenu (ap 100eiro bik vairak jauna)

Edited by TomassN
Link to comment
Share on other sites

Ņemam arī 8800gt, jo viņa velk 1.6 un source, kā arī patīk augstas temperatūras. Veči, ja ņemam jaunu datoru, tad ņemam jaunu, nevis lietotu. Ja iegrābsies, tad varēs raudāt. Ap 160eirikiem varam dabūt gtx 660, kas ir ar jaunāku tehnoloģiju, jaudīgāka un viss pārējais. Kurš pērk vecu karti? Vispār nezinu kur vēl kaut ko tādu var redzēt. (visticamāk vietējās Jankas šopā)

Lietotām videokartēm patīk mest visādas svītriņas pa ekrānu. Nesaku, ka Tev tā ir, ep1dem1c, bet tomēr karte lietota savus divus vai trīs gadus.

Varu piedāvāt visu jaunu un par bāzes cenām. Uzraksti privāti, ja interesē.

Link to comment
Share on other sites

Es Tev pilnīgi piekrītu, bet cilvēks taču rakstīja, ka varētu apsvert iespēju iegādāties arī lietotu. Turklāt viņa nosauktās spēles, šī kartiņa rautu uz urrā. protams BF4 uz ultra settingiem un mega labu fps nepaspēlēsi, bet BF3 es spēlēju ļoti baudāmi ;)

Un šo karti es nopirku vasarā pilnīgi nelietotu, jo nākusi svaiga atpakaļ no RMA.

Link to comment
Share on other sites

Iespējams mēneša laikā varēšu piedāvāt šādu komplektu.

CPU: i5 2400

MB: MSI B75MA-P45

RAM: 2x4GB Kingston Black series 1600Mhz

VGA: Gainward GTX 560Ti Golden Sample

SSD: Samsung 840 120GB

PSU: Chieftec CTG-650C

Case: Compucase 66rc ar 4 ventilatoriem.

+ Samsung Syncmaster 2493HM 24" monitors

+ Microlab Solo 6C tumbas.

MB, RAM, PSU, SSD ir vēl garantijas. Šķiet ka tumbām arī vēl ir garantija.

Ja ir interese, tad cenu paziņošu privāti ;)

Iemesls pārdošanai ir pārvākšanās un pāriešana uz portatīvo ;)

Un kada sim cena?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...