Jump to content
GIGN Forum

Elektrības piegādātāji un tarifi.


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Sveikiņi!

Gribētos zināt, jūsu viedokli un izvēli šinī interesantajā jautājumā.

Cik zinu drīz būs brīvais elektrības tirgus. Un vajdzēs izvēlēties piegādātāju un tarifu.

Jautājums, fiziskajām personām, savām vajadzībām jau izvērtējāt, ko un kādu pakalpojumu ņemsiet un kapēc tieši to.

:)

Link to comment
Share on other sites

Tu nirgajies. Reali neav izvele. Ir izvele startp 7 vienadiem latvenergo tarifiem vai 1nu baltcom tarifu. Esti energy lapa skadiri rakstis, ka delj juridiskiem jautajumimem vini var piedavat savu elektribu tikai juridiskam personam. ar vienu vardu sakot - iluzija par izveli

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu kas un kā tur maksās, bet jaunu līniju vilkšana no jauna pakalpojumu sniedzēja nevar atmaksāties nekādīgi un diez vai kāds to arī gribēs... Tos tūkstošus, ko tagad prasa par smiekla darbu līniju vilkšanā, nu nav iespējams, ka viņi var atmaksāties 10 mūžu garumā :)

Link to comment
Share on other sites

Man tāds īpašs atgadījums čomakam - pirms daudziem gadiem paņēmis telefonu uz nomaksu, bet tad sanāca šaizes un nemaksāja par viņu, neviens neko nerakstīja un netramdīja, bet pēc 10 gadiem, proti, pagāšgad, viņam uzraksta, ka nav apmaksāts telefons un ir sods ~1600ls apmērā. Tā viņš tur visu saruķīja tā, lai mēnesī 5ls jāmaksā, jo tādu summu nevarēja uzreiz samaksāt. Diezgan interesanti.. ko tik neuzrok krīzes situācijās.

Link to comment
Share on other sites

Man tāds īpašs atgadījums čomakam - pirms daudziem gadiem paņēmis telefonu uz nomaksu, bet tad sanāca šaizes un nemaksāja par viņu, neviens neko nerakstīja un netramdīja, bet pēc 10 gadiem, proti, pagāšgad, viņam uzraksta, ka nav apmaksāts telefons un ir sods ~1600ls apmērā. Tā viņš tur visu saruķīja tā, lai mēnesī 5ls jāmaksā, jo tādu summu nevarēja uzreiz samaksāt. Diezgan interesanti.. ko tik neuzrok krīzes situācijās.

No offence, bet vai pirms 10 gadiem bija iespējams caur provideri nopirkti telefonu uz nomaksu? Drīzāk bija kāds cits parāds uz kuru lika mīksto...

Link to comment
Share on other sites

pieprasījums pec mobila bija mazs? :D man visa gimene sedeja uz lmt un maksaja savus 20ls taja laika (katrs).... (vel tele2 pat nebija)

reali tev atmina pieklibo, pieprasijums bija liels bez izveles nebija, tapec nacas sedet uz LMT.

Labi, sapratu, paldies, ka apgaismoji. Es jau no laukiem, te vēl tagad mobilos uz pirkstiem var saskaitīt. Nav daudz laika, jo šits dators vienīgais uz visu novadu, man jānodod stafete nākošajam.

Edited by _swallow.dll
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...