Jump to content
GIGN Forum

Galaxy S4.


Noyd
 Share

Recommended Posts

Hey. S4 kautkāda problēma uzmetās. rāda 15-16%, un izslēdzas. ieslēdzu 1%.. whatafuck? kur viņš pazaudē tos 15%? softs netika mainīts, nekas jauns arī likts iekšā nav.

Link to comment
Share on other sites

Telefonu vajag ik pa laikam izlādēt līdz nullei un tad kārtīgi uzlādēt, lai ik pa laikam noresetojas batterijas sensors

Var kāds iedot kaut kādu informāciju par tām baterijām, cik esmu meklējis tad litija baterijas vispār neiesaka tukšas izlādēt un ka tādā veidā bojājot viņām dzīves ilgumu, tajā pašā laikā pērkot jaunu bateriju pat uz iepakojuma bija rakstīts izlādēt tukšu pirmās trīs reizes.

Palasot visādus gadžetu mītus, tā arī ir niķeļa jālādē tukšas, litija nē.

Nu telefons tagad vispār atsakas lādēties, bet tā pat intereses labad varētu palasīt.

Link to comment
Share on other sites

Vispār nevajag lādēt, jo lādējot tiek lietots telefons, tādējādi telefons lietojās un tiek bojāts, bojājoties samazinās telefona mūža ilgums. Nah lādēt?

P.s. Drīz vēl nevarēs noraut zobu līdz galam, būs jārauj pa pusītei, lai dirsa nebojājās...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Var kāds iedot kaut kādu informāciju par tām baterijām, cik esmu meklējis tad litija baterijas vispār neiesaka tukšas izlādēt un ka tādā veidā bojājot viņām dzīves ilgumu, tajā pašā laikā pērkot jaunu bateriju pat uz iepakojuma bija rakstīts izlādēt tukšu pirmās trīs reizes.

Palasot visādus gadžetu mītus, tā arī ir niķeļa jālādē tukšas, litija nē.

Nu telefons tagad vispār atsakas lādēties, bet tā pat intereses labad varētu palasīt.

Neatceros kur, bet arī lasiju tieši tādu pašu informāciju, bet tur vēl bija klāt pārlis lietas - izlādēt pa retam tukšu, pēc iespējas ilgāk turēt pie stāvas(pēc pilnās izlādes), jo tādējā it kā tiek batterija piedzīta pilna.

Pašam ir note2 tā arī daru, batterija tur 2-3 dienas, atkarīgs cik daudz netā tiek sēdēts(mobile data gandrīz visu laiku ir on). Telefonam ir gads un pāris mēneši.

Link to comment
Share on other sites

Linkus internetā meklēsiet paši, bet Lācis pareizi saka. Vidēji reizi mēnesī vajag trubu izlādēt sausu un tad lādēt pie 220 (droši var atstāt uz nakti) lai noresetējās un negļuko procentu skaitītājs. Pārējā laikā nav veselīgi laist zem 20%. Visi pārējie fakti lai paliek paranojas mocītajiem.

Link to comment
Share on other sites

DIezgan bieži attstāju uz nakti pie strāvas, lai lādējās. Un reti viņš man ir zem 25%, pārsvarā tikai zvanu/sms..

Kautkas tāds nošokēja..

Un jautājums ar s3, viņam displejs viss ir pilnīgi čau, un vajag dabūt failus arā. Pievienojot pie usb, telefons takā ieslēdzas (zilais indikātors un skaņā) bet pie PC nekāda reakcija..

DIezgan bieži attstāju uz nakti pie strāvas, lai lādējās. Un reti viņš man ir zem 25%, pārsvarā tikai zvanu/sms..

Kautkas tāds nošokēja..

Un jautājums ar s3, viņam displejs viss ir pilnīgi čau, un vajag dabūt failus arā. Pievienojot pie usb, telefons takā ieslēdzas (zilais indikātors un skaņā) bet pie PC nekāda reakcija..

Php? ko man palīdz tavs video, ja es jau minēju, ka nekādas aplikācijas liekās man nav.

Link to comment
Share on other sites

Calibration needs to be done after flashing a new ROM, but you can calibrate any time you think your battery is miscalibrated. This program does it by removing the batterystats.bin system file. The OS generates a new clean batterystats file soon, thus any fake information from the previous ROM is removed.

It's suggested, but not necessary, to let the phone fully discharge after calibration, then charged to 100% without break.

Varbūt šis.

Edited by Butcher^
Link to comment
Share on other sites

Iemetu iekšā s3 baču, un viss čotka.. :) sūda baterija..

jautājums vēljoprojām aktuāls pa s3.

Un jautājums ar s3, viņam displejs viss ir pilnīgi čau, un vajag dabūt failus arā. Pievienojot pie usb, telefons takā ieslēdzas (zilais indikātors un skaņā) bet pie PC nekāda reakcija..
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...