Jump to content
GIGN Forum

Maza kibelite


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

swedbnaka pati konverte naudu bez mans atļaujas,un tik suta sms,kas ir diezgan dīvaini, neesmu vel gājis uz banku par šito runat.

es pat benzintankos varu ieliet ar parasto debitkarte ta ka man uz kartes paliek eur ar -, un tad vinji pashi konverte uz slikto kursu kas sobrid ir un novelk naudu par sms vel, agrāk tā nebija,nevarēja ieliet ar mīnusiem,

bus šonedēļ jāaiziet parunāt, bet viņiem vienmer ir savas atrunas visam un nekad nebūs vainīgi.

tāpat kā ceļu policists sodīs tevi par to kur nemaz neesi vainīgs ka neizvēlējies atbilstošo ātrumu intervālu u.t.t attiecīgajiem laikapstākļiem kautgan bieži ceļu uzturētaji būtu jāsoda

Link to comment
Share on other sites

piemēram DNB Nord, nav tā kā swedbankā kad ir limiti no kuriem sāk nākt sms. DNB Nord bankā ir par katru kustību ar kontu 6 santīmi. Vai otra iespēja atslēgt pakalpojumu pavisam.

tu esi daunis, jo ja neesi pamanijs nav vairak tadas dnb nord paris gadus, tagad to sauc vienkarsi dnb.

daunis tu atkal esi, jo tu esi izlasijis gadiem vecu info vai saklausijies no pamulkja draugiem, jo arii dnb var krukjiit limitus ienakosajiem/izejosajiem sms.

ar DUS ir taa, ka tur piepisties bankai ir lieki, taa ir tikai un vienigi DUS vaina.

p.s. tas, ka tu esi tads lomiks, kas roka neko nespej noturet skaidrs tapec nav tik butiski uzzinat, kam tu to cieto sachakareji. Man savukart ljoti intere skriins, ko Tom visu laiku liek tavos topikos, kur tev tur ienaca nauda kontaa, jo kaa redzams nauda tiek nonemta no konta vai arii tu nezini, ko noziimee miinus kontaa? :D joprojam daudzi gaida paskaidrojumu kaa sads skriins pierada, ka tu tur baigo pikji nopelniji :D

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

tu esi daunis, jo ja neesi pamanijs nav vairak tadas dnb nord paris gadus, tagad to sauc vienkarsi dnb.

daunis tu atkal esi, jo tu esi izlasijis gadiem vecu info vai saklausijies no pamulkja draugiem, jo arii dnb var krukjiit limitus ienakosajiem/izejosajiem sms.

ar DUS ir taa, ka tur piepisties bankai ir lieki, taa ir tikai un vienigi DUS vaina.

p.s. tas, ka tu esi tads lomiks, kas roka neko nespej noturet skaidrs tapec nav tik butiski uzzinat, kam tu to cieto sachakareji. Man savukart ljoti intere skriins, ko Tom visu laiku liek tavos topikos, kur tev tur ienaca nauda kontaa, jo kaa redzams nauda tiek nonemta no konta vai arii tu nezini, ko noziimee miinus kontaa? :D joprojam daudzi gaida paskaidrojumu kaa sads skriins pierada, ka tu tur baigo pikji nopelniji :D

Tu aizmirsi piepinēt par bērnu/sievu un automehāniķi. Kāds tur ir storija turpinājums.

Link to comment
Share on other sites

1)Tom gadijuma screen shots, tur bija ka nedelu ieprieks, ieskaitiju kazino, bet naudu nenonema, rezerve sedeja, to naudu apgrozot, savacot noteiktas izspeles ar red/black taktiku iznemu, to ko biju ielicis. Tapec ari tads rezultats.

2)Es biju pieminejis ja nemaldos nakts rita spams sadala. Tapec vari search ieslegt un meklet.

Ja mes isi kodoligi pateiksim. Berns palika ar mani, bijusi ex-sieva dzivo ar mehaniki, bez darba. Pats esmu aprecejies, dzivoju laimigs.

Uz visiem vajadzigajiem jautajumiem atbildets tagad ?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...