Jump to content
GIGN Forum

Nerāda bana ID


Recommended Posts

Es caur css neatradu Tavu bana infu. Meklēju gan kā nikcname, gan caur steam id.

btw, iekšā go.gign.lv netiec iekšā?

Nu netieku nekādā veidā. Konsolē arī nerāda, ka būtu bans vai kāda cita ķibele.

Connected to 195.60.249.35:27015

Disconnect: STEAM UserID STEAM_1:1:80956235 is not allowed to join this server.

Disconnect: STEAM UserID STEAM_1:1:80956235 is not allowed to join this server.

Edited by Puuks
Link to comment
Share on other sites

Atradu ar šādu steam id: STEAM_1:1:80956235

Bet, vai ir īstie bani..

BAN ID: 6662

| BANNED NAME: STEAM_1:1:78255399 (STEAM_1:1:78255399), ADMIN: Bukijs

| REASON: wh

| TIME SET: 2013-12-27 18:18:40 (22 days 23 hours 28 minutes ago)

| EXPIRE: Never

BAN ID: 6442

| BANNED NAME: STEAM_1:0:78338967 (STEAM_1:0:78338967), ADMIN: Le Bukjis

| REASON: aim

| TIME SET: 2013-12-22 22:11:19 (27 days 19 hours 35 minutes ago)

| EXPIRE: Never

p.s. kurā brīdī konstatēji ka netiec serverī?

Edited by Slāpeklis!*
Link to comment
Share on other sites

Atradu ar šādu steam id: STEAM_1:1:80956235

Bet, vai ir īstie bani..

BAN ID: 6662

| BANNED NAME: STEAM_1:1:78255399 (STEAM_1:1:78255399), ADMIN: Bukijs

| REASON: wh

| TIME SET: 2013-12-27 18:18:40 (22 days 23 hours 28 minutes ago)

| EXPIRE: Never

BAN ID: 6442

| BANNED NAME: STEAM_1:0:78338967 (STEAM_1:0:78338967), ADMIN: Le Bukjis

| REASON: aim

| TIME SET: 2013-12-22 22:11:19 (27 days 19 hours 35 minutes ago)

| EXPIRE: Never

p.s. kurā brīdī konstatēji ka netiec serverī?

Viņš vakar spēlēja ! Un tagad GG :troll:

Edited by zOle`
Link to comment
Share on other sites

Tieku, gan latviešu, gan poļu, gan zviedru.

Nu ko es varu pateikt ! Spēle tur kur Tu tiec , laikam kāds pa nopietno pieķēries ! Personīgi neesmu licis bannu ! Laikam GG uz Gign servera Tev , skumji :ermm::troll:

Link to comment
Share on other sites

tas viens ir tikai pa pūku tam kam ir wh (bet viņš jau unban nopirka)

Jā, man vispār šķita interesanti, kādēļ atsevišķi banot divas reizes. http://www.gign.lv/ban/6663

Nu ko es varu pateikt ! Spēle tur kur Tu tiec , laikam kāds pa nopietno pieķēries ! Personīgi neesmu licis bannu ! Laikam GG uz Gign servera Tev , skumji :ermm:

Nu interesanti, ja kāds ir pieķēries, ka nevar pateikt. Gigns tomēr ir laikam pēdējais palikušais letiņu serveris ar daudz maz saprātīgu tautu. Un tomēr kādu dirst pasūtīt vai paldies pateikt savā valodā patīkamāk, un pie kurwām vai ziemeļniekiem kaut kā netīk spēlēt.

Link to comment
Share on other sites

Pūks gribēju dod ziņu tev par nelegālo palīg programmu lietošanu tiek uzlikts bans.Vai tu to nezināji? Tev paveicās kā tevi nobanoja tikai uz gign.

Un tevis teiktais uz šo tēmu attiecas tieši kā? Starp citu, čīti nav nelegāli :)

Link to comment
Share on other sites

Vēl pirms pāris dienām stāstīja, ka nečīto :D Kaut gan caur sienām skatījās bez aizspriedumiem. Paldies, ka šādus indivīdus turat tālāk no serveriem.

Tu ko, traks? Viņš nekad nečītotu, viņš tikai "spēlējās" ar spēles dzini n shit, bija aizmirsis izslēgt, gadās.

Link to comment
Share on other sites

Vēl pirms pāris dienām stāstīja, ka nečīto :D Kaut gan caur sienām skatījās bez aizspriedumiem. Paldies, ka šādus indivīdus turat tālāk no serveriem.

Any proof? No? Ej raudi citur. Kārtējais, kas bļauj ka redzkur Pūks, nonstop čīteris, a pierādīt nekuja nevar.

Tu ko, traks? Viņš nekad nečītotu, viņš tikai "spēlējās" ar spēles dzini n shit, bija aizmirsis izslēgt, gadās.

Jā, sarkasms ir laba lieta. Tu vienu reizi ar mašīnu iebrauksi kupenā vai pārsniegsi ātrumu, arī uz mūžu tiesības nost jo braukt nemāki un pārkāp noteikumus? Vienreiz atraugāsies kādam dzirdot un visu mūžu tiksi saukts par neaudzinātu lauķi?

Link to comment
Share on other sites

Any proof? No? Ej raudi citur. Kārtējais, kas bļauj ka redzkur Pūks, nonstop čīteris, a pierādīt nekuja nevar.

Saku, ko pats redzēju. Tas ir smieklīgi, ka serverī citus par lohiem saukāji, jo teica, ka tu čīto. Ar to vienu video pietiek, vairāk pierādījumus nevajag.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Minēji, ka ar norec paspēlējies. Man tas tajā video pēc norec neizskatījās. :D

Neko par norec neteicu :)

Labāk būti klusējis pats tev nepietiek ar video vai vēl joprojām gribi pierādit ka esi legāls ?

Izlasi, ko 64.postā teicu Ectasy.

Saku, ko pats redzēju. Tas ir smieklīgi, ka serverī citus par lohiem saukāji, jo teica, ka tu čīto. Ar to vienu video pietiek, vairāk pierādījumus nevajag.

Par to, ka sauc mani par čīteri? nu nez, ja lamājas, tad gan nebrīnos, ka esmu pateicis ko skarbāku, bet parasti nosūtu uz speciem un lai sapūst. Tā arī pasēž dažs labs specos, paskatās, neko neredz un aizrijas. Un vienīgais uz ko spēj rādīt ar pirkstu un skaļi spiegt ir tas pats viens video. Ja visu laiku gribi atsaukties uz vienu video un teikt ka es nekādā gadījumā nevaru mācēt labi spēlēt, nu... Lasīt manu atbildi Ectasy.

Vispār jau interesanti, ka es dažādās FPS spēlēs tīri labi spēlēju. Kaut vai tas pats galīgi līkais Combat Arms, labu laiku turējos Latvijas spēlētāju top 10 pēc KDR un W/L. Tam gan antičīts bija viena dzēruša korejieša taisīts.

Vai tas pats BF P4F - KDR abiem čariem 4,26 un 4,66, divu gadu laikā nekādu banu un nevarētu teikt ka PB būtu no tiem sūdīgākajiem antičītiem.

Blacklight: Retribution pavisam elementāri varēju dabūt rezultātu ap 50:4.

Edited by Puuks
Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta, ka es specos sēdēju un man bija skumji skatīties, ka tu vēl mēģini kādam kaut ko ieskaudrot :D Talantīgs jaunietis esi, veiksmi tev ar unbanu. Ja tu vēl saki, ka PB nav viens no sliktākajiem AC, tad nav vērts tev neko rakstīt.

Edited by Kinyu
Link to comment
Share on other sites

Atvainojos par izteicienu, bet vecīt... tu esi morāls kroplis vai kā ar tevi? :D Dabūji pamatotu banu, staigā tālāk :D

Piereģistrējies lai uzdirstu? Mamma leposies. Bana iemeslu un to vai esmu vai neesmu pelnījis, neapstrīdu. Bet visiem nobanotajiem ir iespēja pirkt unbanu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...