Jump to content
GIGN Forum

Nerāda bana ID


Recommended Posts

Sūdzību par banu nerakstīšu, forumā jau visi izlēma ka esmu pelnījis banu par to īpaši foršo video. Banu šodien dabūju, bet, ejot serverī netiek rādīta nekāda informācija par banu, ne info pop-upā, ne konsolē. Kā atrast banu lai varu nopirkt sasodīto sms unbanu?

Jebkādi pārmetumi un personīgi mērķēti uzdirsieni ir laipni gaidīti, kaut kur jau nelaimīgiem cilvēkiem vajag izlādēties :)

Link to comment
Share on other sites

Adminu attieksme šeit ir ļoti īpaša. Gribēju rakstīt jaunu tēmu, bet pārdomāju, tāpēc šeit jāuzraksta -

vakar, vai aizvakar, ar Pūku apspriedām vienu tēmu, kur visi admini vēlējās tāpat kā "nogalināt" pūku, bet tad, ienāk admins serverī un liek man aizvērties, jo redz es diskutēju ar savu draugu. Es viņam saku, lai liek mute savos settingos, bet viņš sāk man blatot virsū un uzmet mute vispārīgi, lai es nevaru vairāk ne runāt, ne ko citu. Kurš iedeva acc tam bomzim? Kuldīgas mellene vai kaut kā tā viņam tas niks. Ja Tev sūdīga diena, tad neliec mute vispārīgi, jo reāli es diskutēju par tēmu, bet tu ielien serverī un met man mute. Varēji savos settingos likt, bet reāli viņš man atbildēja tā : "Ko es tur iešu settingos un likšu?! Šitā vieglāk!" Atradies ministrs. Pēc tā gign manās acīs ir 0. Nerunāsim vispār par visu adminu attieksmi pret Pūku - pierādījumi 0, bet bļauj taka kranči uz kaķi, kas ir žoga augšā, jo reāli neko nevarat izdarīt. Prieks un laime. Paldies. /Maigā Paduse/

Edited by Pipito Pjotrs
Link to comment
Share on other sites

Adminu attieksme šeit ir ļoti īpaša. Gribēju rakstīt jaunu tēmu, bet pārdomāju, tāpēc šeit jāuzraksta -

vakar, vai aizvakar, ar Pūku apspriedām vienu tēmu, kur visi admini vēlējās tāpat kā "nogalināt" pūku, bet tad, ienāk admins serverī un liek man aizvērties, jo redz es diskutēju ar savu draugu. Es viņam saku, lai liek mute savos settingos, bet viņš sāk man blatot virsū un uzmet mute vispārīgi, lai es nevaru vairāk ne runāt, ne ko citu. Kurš iedeva acc tam bomzim? Kuldīgas mellene vai kaut kā tā viņam tas niks. Ja Tev sūdīga diena, tad neliec mute vispārīgi, jo reāli es diskutēju par tēmu, bet tu ielien serverī un met man mute. Varēji savos settingos likt, bet reāli viņš man atbildēja tā : "Ko es tur iešu settingos un likšu?! Šitā vieglāk!" Atradies ministrs. Pēc tā gign manās acīs ir 0. Nerunāsim vispār par visu adminu attieksmi pret Pūku - pierādījumi 0, bet bļauj taka kranči uz kaķi, kas ir žoga augšā, jo reāli neko nevarat izdarīt. Prieks un laime. Paldies. /Maigā Paduse/

Par šo es varēšu atbildēt! Sākas karte, jūs ar pūku nonstopā kko vāraties, līdz ar ko apkārtējās skaņas nav dzirdamas, uz ko es parīdinu lai aiztaisa savu klabekli, gribi runāt runā kad esi DEAD. Uz aizrādījumu, indivīds, kā jau domādams ka ir pasaules naba, pasūtija mani 5as mājas talāk. Kāpēc gan visam tīmam būtu jāliek uz tevi settingos mute, ja es to varu izdarīt ar vienas komandas palīdzību un izpalīdzēt visiem? Un ar šādu attieksmi arī tepat forumā tu nekādu labo attieksmi pret sevi nespēsi nopelnīt!

Link to comment
Share on other sites

Mēs diskutējām. Tev problēmas? Uzmet muti un staigā tālāk. Nevienam neinteresē, ka tev tur nav skaņas vai vēl kaut kas. Liec savos settingos un viss! PŪKAM ES TRAUCĒJU? NĒ! Tikai tev, nerd.

Pasūtīju tevi 5 mājās tālāk gently, ar piebildi, lai liec savos settingos, bet tu jau esi pārāk attīstīts, lai kaut ko tādu saprastu. Tu domā, ka es šeit cenšos pacelt kaut kādu ego or something? Man tak pie kājas ko tu domā. Ej attīsties, nabiņ.

Atceries, ka adminam ir jārāda priekšstats, bet tu jau laikam nesaproti neko no tā. Viss kārtībā, metam mute, jo mēs tā gribam. Nevaram savu resno pirkstu pakustināt, lai ieietu savos settingos un uzmestu muti tur. Neviens cits nesūdzējās, tikai tu. Adios amigos.

Edited by Pipito Pjotrs
Link to comment
Share on other sites

Adminu attieksme šeit ir ļoti īpaša. Gribēju rakstīt jaunu tēmu, bet pārdomāju, tāpēc šeit jāuzraksta -

vakar, vai aizvakar, ar Pūku apspriedām vienu tēmu, kur visi admini vēlējās tāpat kā "nogalināt" pūku, bet tad, ienāk admins serverī un liek man aizvērties, jo redz es diskutēju ar savu draugu. Es viņam saku, lai liek mute savos settingos, bet viņš sāk man blatot virsū un uzmet mute vispārīgi, lai es nevaru vairāk ne runāt, ne ko citu. Kurš iedeva acc tam bomzim? Kuldīgas mellene vai kaut kā tā viņam tas niks. Ja Tev sūdīga diena, tad neliec mute vispārīgi, jo reāli es diskutēju par tēmu, bet tu ielien serverī un met man mute. Varēji savos settingos likt, bet reāli viņš man atbildēja tā : "Ko es tur iešu settingos un likšu?! Šitā vieglāk!" Atradies ministrs. Pēc tā gign manās acīs ir 0. Nerunāsim vispār par visu adminu attieksmi pret Pūku - pierādījumi 0, bet bļauj taka kranči uz kaķi, kas ir žoga augšā, jo reāli neko nevarat izdarīt. Prieks un laime. Paldies. /Maigā Paduse/

Adminam ir jādzird viss, kas tiek tiek pateikts. Serveris nav domāts diskusijām. Ja arī viņš tev uzliktu to communication block, un pēc tam tu sāc sūdu vārīt, viņš vairs to nedzird.

Tev viņš ir ļaunais, jo neļauj tev bazarēt par random tēmu serverī. Tu un tavs čoms reāli esat ieinteresēti, bet pārējiem spēlētājiem jūs tikai čakarējat spēlēšanu.

Link to comment
Share on other sites

Nu savā ziņā jau es saprotu, ka mēs tur baigo offtopiku laidām, bet čatā es kaut kā nemanīju, ka kāds teiktu, ka viņam tas traucē. Vienīgais neforši ka Mellene man neatbildēja, par ko īsti viņam silence uzlika, jo es Mellenes teikto pa mikrofonu īsti nesapratu.

Pipito visu laiku tāds kasīgs :D

Tā diskutēšana serverī ir interesanta padarīšana. Dažreiz var novērot, ka vairāki admini serverī, spēlētāji gan mutiski gan čatā laiž pilnīgāko kuiņu, bet nevienam tas netraucē.

Edited by Puuks
Link to comment
Share on other sites

Tu gribēji teikt - tikai viņam, jo neviens cits neko neteica. Šis ir pub, nevis HIGH SKILL serveris, kur visi iet uz playz un ko tik vēl nē. Nedrīkstu runāt tā teikt? Wazzzup te nav? Kāpēc? Jo admini šeit ir pārāk inteliģenti? Sarkasms, bērni.

xzibit, pubā nedrīkst runāt vispār, ja? Par ko mums runāt? Par c4 un čali, kas ar emku sēž stūrī un masturbē? Es nāku uzšaut pubā, paņirgt un pavadīt laiku, nevis iet tur pa nopietno uz rank un ko vēl nē. Adminam derētu apdomāt ko dara. Tas nav competitive, ja jūs zināt kas tas ir. Tur neviens offtopikā neiet, kas ir loģiski, jo tas ir cw, nevis pub.

Jūs laikam neesat dzirdējuši par tādu lietu, ka var uzlikt spešal playeram mute savos settingos, vai ne?

Kāpēc jūs vispār spirinaties pretī? Traucēju redz tikai adminiem, jo šamie ir laikam lielie cw masteri, kuri pubā grib parādīt savu lielo i-daiktu. I mean, "skillu". Liekat mute privāti, nevis uz visu serveri, ja jums kaut kas nepatīk!

Edited by Pipito Pjotrs
Link to comment
Share on other sites

Tāda ir tava attieksme pret spēlētājiem? Kā tu kļuvi par adminu?

Tāda ir jūsu attieksme pret spēlētājiem, admini? Jūs pat nevar nosaukt par adminiem, ja jūs šādi runājat. Spēlētājs ir kā klients, pret kuru ir jāizturas labi, lai viņš nāktu vēlreiz, bet jūs jau tādu lietu laikam neesat dzirdējuši. Spēlēju šeit, jo nav cita csgo servera. Nepatika nav bijusi pret gign nekad, bet kopš tās mute uzlikšanas viss mainījās. Kā arī forumu lasot nāk smiekli, jo te katrs ir admins, ja var nosaukt par adminu. "Neviens netur, blablabla", tā tu visiem saki, kuri tev bāž acīs patiesību? Norijiet krupi un dzīvojiet tālāk. Netaisieties par pasaules nabām. Nemetat mute randomā. Spēlē savu spēli, uzmet mute privāti un rambā, neviens neskrien virsū. Jums ir jārāda priekšzīme, nevis jārāda cik liels i-pimpis ir, jo redz es esmu admins, tāpēc es visu varu, es esmu visu varens. Tāda ir jūsu loģika? Atvainojiet, ka rakstu jūs daudzskaitlī, bet tādi indivīdi šeit diemžēl ir. Kāds labs admins saprot par ko es runāju, varu derēt. Kritika ir skarba lieta. Viss ir vienkārši, tā mums teica kaut kāds epix ar savu loģiku. Adminēt ir viegli, ja viss ir pie kājas. :)

Link to comment
Share on other sites

Un tāda ir jūsu "spēlētāju" attieksme pret adminiem utt? Iedomājušies sevi par pasaules nabām un nez kādām svarīgām personām un uztverat sērveri kā savas mājas.

Kad čiteri traucē utt, tad gan skrienat un īdat, ienāc sērverī utt.. Kad paši kļūstat par traucēkli un uzvedaties kā trīsgadīgi zīdaiņi, tad gan ir viss kārtībā.

Sāc ar sevis izvērtēšanu un tikai tad ķeries pie citiem. Neuzvedīsies kā pēdējais kretīns, tad pret tevi neizturēsies tā.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Es runāju ar čomu. Ienāk "kings", sāk dirst virsū un uzmet mute. Tu nezini situāciju, staigā tālāk, varoni.

Kāda izvērtēšana vēl? Es skatos cik jūs labi admini esat. Beigās es vēl pie visa esmu vainīgs? :D

Vecīt.. admini nedrīkst izturēties šitā. Jūs esat pokemonu komūns? Tā izskatās.

Es esmu spēlētājs. Izsaku kritiku. Tu to neņem vērā, bet ņaudi pretī.

Kāpēc lai neuztvertu to kā savas mājas? Kāpēc nē? Es šeit spēlēju, bet tu sēdi forumā un kasi .... , lielais būdas īpašnieks. Tu gribi teikt, ka es šeit nevaru justies kā mājās? Man ir jāpazūd dēļ to, ka esmu viens cilvēks, kas šeit mēģina ieskaidrot jums kaut ko? Kritika palīdz.

Link to comment
Share on other sites

Tāda ir tava attieksme pret spēlētājiem? Kā tu kļuvi par adminu?

Tāda ir jūsu attieksme pret spēlētājiem, admini? Jūs pat nevar nosaukt par adminiem, ja jūs šādi runājat. Spēlētājs ir kā klients, pret kuru ir jāizturas labi, lai viņš nāktu vēlreiz, bet jūs jau tādu lietu laikam neesat dzirdējuši. Spēlēju šeit, jo nav cita csgo servera. Nepatika nav bijusi pret gign nekad, bet kopš tās mute uzlikšanas viss mainījās. Kā arī forumu lasot nāk smiekli, jo te katrs ir admins, ja var nosaukt par adminu. "Neviens netur, blablabla", tā tu visiem saki, kuri tev bāž acīs patiesību? Norijiet krupi un dzīvojiet tālāk. Netaisieties par pasaules nabām. Nemetat mute randomā. Spēlē savu spēli, uzmet mute privāti un rambā, neviens neskrien virsū. Jums ir jārāda priekšzīme, nevis jārāda cik liels i-pimpis ir, jo redz es esmu admins, tāpēc es visu varu, es esmu visu varens. Tāda ir jūsu loģika? Atvainojiet, ka rakstu jūs daudzskaitlī, bet tādi indivīdi šeit diemžēl ir. Kāds labs admins saprot par ko es runāju, varu derēt. Kritika ir skarba lieta. Viss ir vienkārši, tā mums teica kaut kāds epix ar savu loģiku. Adminēt ir viegli, ja viss ir pie kājas. :)

Kas te notiek pēdējā laikā? Dauņu uzbrukums? Pūks vispār var iet dziļi na*uj, čīto, pērk unbanus un turpina spēlēt, smartass, ar tādiem kā jums nav ko auklēties, kritiķi atradušies...

Bļaģ, ja gribi runāt ne pa tēmu ar savu "draudziņu" tad ejat un to darat skype, ventrillo, utt, viss!

Edited by Ectasy
Link to comment
Share on other sites

Te tev neviens neko nav parada, mums nav tev jalien dirsaa, lai tu te speletu. Tas, ka nav kur citur spelet ir tava problema. Vispar ir kur spelet, ar tadu pasu pingu un servera setingiem, nevajag tuksi dirst.

Te ir noteikumi, tu tos neievero, tapec arii noraujies par to, nesaprotu, ko tu vispar te diskutee.

p.s. es neesmu go admins, es tur esmu tikpat parasts speletajs kaa tu.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Kas te notiek pēdējā laikā? Dauņu uzbrukums? Pūks vispār var iet dziļi na*uj, čīto, pērk unbanus un turpina spēlēt, smartass, ar tādiem kā jums nav ko auklēties, kritiķi atradušies...

Bļaģ, ja gribi runāt ne pa tēmu ar savu "draudziņu" tad ejat un to darat skype, ventrillo, utt, viss!

Tev ir pierādījumi, neskaitot vienu fakinu video? Nē? Ej taisni!

Pret botiem paspēlējos ar eksperimentālu nospread un ejot GIGNā aizmirsu izslēgt. Jā, mana vaina un to es atzīstu. Bet tagad turpināt dirst, ka Pūks redzieties 24/7 čīto, tas gan ir pilnīgs debīlisma kalngals. Ciest nevaru tādus pret izlietni apsistus cilvēkus, kas vienu lietu ieņem galvā un kā tāda iedomīga caca pie tā arī turas. Pilnīgi pie dirsas reālo situāciju vai kāda cita viedokli.

Starp citu, es nekādā veidā neatbalstu Paduses diršanos. Saprotu, ka neforša situācija, bet tā viņa lamāšanās ir problēma. Jā, ir jautri ar viņu kopā spēlēt un nebija forši, ka nogagoja, neko nepasakot, bet šāda diršanās gan nav risinājums.

Edited by Puuks
Link to comment
Share on other sites

Tev ir pierādījumi, neskaitot vienu fakinu video? Nē? Ej taisni!

Pret botiem paspēlējos ar eksperimentālu nospread un ejot GIGNā aizmirsu izslēgt. Jā, mana vaina un to es atzīstu. Bet tagad turpināt dirst, ka Pūks redzieties 24/7 čīto, tas gan ir pilnīgs debīlisma kalngals. Ciest nevaru tādus pret izlietni apsistus cilvēkus, kas vienu lietu ieņem galvā un kā tāda iedomīga caca pie tā arī turas. Pilnīgi pie dirsas reālo situāciju vai kāda cita viedokli.

Starp citu, es nekādā veidā neatbalstu Paduses diršanos. Saprotu, ka neforša situācija, bet tā viņa lamāšanās ir problēma. Jā, ir jautri ar viņu kopā spēlēt un nebija forši, ka nogagoja, neko nepasakot, bet šāda diršanās gan nav risinājums.

Nesprēgā, krupsēkla. Nu tad ņehuj spēlēties ar visādiem hakiem, tas tāpat neuzlabos Tavu spēli, kā neesi mācējis spēlēt tā arī nemācēsi, vsyo. Pret izlietni apsisti varat būt jūs abi kas izmanto cs, lai "diskutētu" savā starpā un traucētu pārējiem.

Šito jau sen vajadzēja aizslēgt.

Link to comment
Share on other sites

Man tak neinteresē vai viņš čīto, vai nē. Jūs viņu heitojat, ne es. Sakarīgs cilvēks vismaz. Saprot ko runā, nevis taka te daži labi. :) Es neievēroju noteikumus? Ko es neievēroju? Nedrīkstu izmantot mikrafonu un runāt? Ja tev ir pretenzijas, tu uzliec mute tieši man, nevis visā serverī, kamēr citi cilvēki klausās kā mēs ar Pūku runājam. Vienkārši tas ir smieklīgi. Lielais noteikumu serveris atradies. Adminu vairāk nekā spēlētāju. Nu šāda attieksme no adminiem ir pilnīgā d...., tas nu ir točna.

Jūs uzvedaties kā bērnudārzs. Admini - mēs lielā grupiņa. Tev nebūs runāt. Tev nebūs te spēlēt. Mēs labākie. Gign baušļi, ne?

Pst.. pūk.. es nesāku tā teikt "dirsties".

Adminiem patīk izprovocēt un pēc tam mest ar banāniem. :D

Ectasy, žēl būs dzirdēt tavas mātes atbildi: nedošu naudu tev zobārstam.

Edited by Pipito Pjotrs
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...