Jump to content
GIGN Forum

AMX MOD X Apmācība


Recommended Posts

Usage:amx_ban <Time in minutes> <Steam ID/IP> <reason>

Usage 0 for permanent

Usage:amx_gag <nick> <time in minutes(Nav obligāti)>

Usage:amx_kick <nick> <reason>

Usage:amx_slap <nick> <damage>

Usage:amx_nick <nick> <new nick>

Usage:amxmodmenu and search option

Usage:amx_say <message>

Usage:amx_chat <message>

Usage:amx_tsay/amx_tsay <color> <message>

Usage:amx_ip <nick> jeb vienkārši amx_ip (atšķirībā no versijas)

ja vajag vairāk info postot šeit

Edited by ***Slepkava***
Link to comment
Share on other sites

vsp es ceru uz 2014. gada gign galvenā administrātora statusu

Ceri tālāk. Četrpadsmitgadīgi admini, tie ir tie paši labākie. Mhm. Sāksies visādi pubertātes brīnumi.

Edited by Puuks
Link to comment
Share on other sites

es ta vismaz daru kautko lai paceltu gign augstāk un ieviestu kārtību

Da labi, tu pat rakstīt nemāki saprātīgi. Četrpadsmit gados un GIGNu grip pacelt augstāk. GIGNa lejupslīde ir ilgusi jau vairākus gadus un viens pubertātes vecuma wannabe to noteikti neizmainīs.

Tu jau diži neatpaliec, čīteri smirdīgais!

Jā, malt vienu tēmu tev padodas. Vecumdienās būsi laba kompānija tantiņām sētā.

Link to comment
Share on other sites

Da labi, tu pat rakstīt nemāki saprātīgi. Četrpadsmit gados un GIGNu grip pacelt augstāk. GIGNa lejupslīde ir ilgusi jau vairākus gadus un viens pubertātes vecuma wannabe to noteikti neizmainīs.

Jā, malt vienu tēmu tev padodas. Vecumdienās būsi laba kompānija tantiņām sētā.

tev nu gan derētu paturēt muti

Link to comment
Share on other sites

Pastāsti vairāk par amx mod x. Man radās baiga interese te par to. Ko ar viņu var darīt ? Kā īsti viņš serveri GIGN popularizēs.

Pastāsti ko par sevi, kas tu esi, kādi sasniegumi tev uz doto brīdi ir sasniegti.

Pamato savu piederību, ar ko tu esi labāks nekā citi cilvēki, kas vēlas iegūt admdinu.

Esmu augsta ranga persona GIGN, un ja mani spēsi pārliecināt, es došu worm personīgo rekomendāciju par tevi.

Cik stundas tu esi gatavs dienā veltīt GIGN popularizēšanai un kādas metodes tu izmantosi: spamošana, iedarbošanas psiholoģiski uz jauniem spēlētajiem.

Šie ir svarīgākie jautājumi uz doto brīdi.

Link to comment
Share on other sites

Pastāsti vairāk par amx mod x. Man radās baiga interese te par to. Ko ar viņu var darīt ? Kā īsti viņš serveri GIGN popularizēs.

Pastāsti ko par sevi, kas tu esi, kādi sasniegumi tev uz doto brīdi ir sasniegti.

Pamato savu piederību, ar ko tu esi labāks nekā citi cilvēki, kas vēlas iegūt admdinu.

Esmu augsta ranga persona GIGN, un ja mani spēsi pārliecināt, es došu worm personīgo rekomendāciju par tevi.

Cik stundas tu esi gatavs dienā veltīt GIGN popularizēšanai un kādas metodes tu izmantosi: spamošana, iedarbošanas psiholoģiski uz jauniem spēlētajiem.

Šie ir svarīgākie jautājumi uz doto brīdi.

AMX MOD X ir cs adminu plugins un ar viņu var spēlētājus banot gagot utt un ja tas tiks ieviests gign var popularizēties apollo.lv draugiem.lv amxmodx.org un arī citos komūnos kuros ir plugins AMX MOD X.

Es spēlēt cs sāku tieši gignā kopš lieliem treniņiem ar iepriekšējo niku es gg tiku līdz rankam 2

un es vēlos visiem pierādīt ka es nēesmu nekāds sīkais lunis un māku spēlēt cs tiekot līdz rankam 1.

es īsti nemāku pateikt ar ko es esmu labāks bet ja dosi man iespēju sevi pierādīt tad es parādīšu ka māku apieties ar statusu.

es atnāku no skolas pirmdienās,otrdienās un ceturtdienās aptuveni 12:30 trešdienās 14:00 piektdienās 15:00 tad izmācos un eju gignā esmu gatavs sēdēt gignā un ja būs foruma statuss Konkursu rīkotājs tad veidošu arī konkursus un tālāk popularizēšu gign pasaulē un spamošu visur kur varēšu kā arī kad redzēšu ka kāds spēlē gign tad arī aizsūtīšu welcome vēstuli un visbeidzot pievērsīšos pašam galvenajam mērķim un pacelšu gungame iztīrīšu no čīteriem tālāk jau nāksies kautko apspriest ar worm un pacelt forumu bet visdrīzāk palīdzēšu arī to atjaunināt vārdu sakot es darīšu pilnīgi visu kas ir manos spēkos lai gign būtu pilni sloti un tad gign kļūs par populārāko komūnu Latvijā bet tas aizņems laiku.

ceru Uz panākumiem

Edited by ***Slepkava***
Link to comment
Share on other sites

AMX MOD X ir cs adminu plugins un ar viņu var spēlētājus banot gagot utt

Tikai to var darīt? Hmm, ja kas ar amxx palīdzību var kontrolēt visu serverī. Nevis tikai banot :) Tās izmantošana atvieglo darbu vadīt serveri, izmantojot menu un konsole komandas.

Link to comment
Share on other sites

Installer_Types.jpg

Slepkava, man nav neviens no tiem. Sanāk, ka man no sākuma uz mana datora jāuztaisa serveris, lai uzinstalētu šito un varētu Gignā banot?

:DDD Slepkava, palīdz viņam.

Un Slepkava, kāpēc tu nevari banot ja tev ir amxmodx? :(

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...