Jump to content
GIGN Forum

Pūks nečītot


Recommended Posts

Pūks ir daunis, tas ir vairāk kā skaidrs. Bet kapēc jāiesaista Liepāja? Kārtējais iedomīgais Rīdzinieks ar šauro pierīti, ka viss ārpus Rīgas ir lauki un viss ārpus Rīgas robežām Latvijā ir slikti?

1. Es neesmu nekāds iedomīgs Rīdzinieks

2. Savos 20 gados vajag saprast to, kad Rīga dalās rajonos , bet Liepāju var caurstaigāt ~1-1.30 min laikā

3. Neko sliktu neesmu teicis pr Liepāju kā pilsētu un savus pārmetumus atstāj pie sevis, nevis met citiem sejā.

4. Vārdam "Sēta" ir plaš apzīmējums. Tāda sajūta kad Tur to nemāca !

5. Runa gāja par to, kur viņš dzīvo, nevis par Pilsētu.

Interesanti, kā tad tu to informāciju atradi, ja ne ar googles palīdzību.

Cienīt lietotājus un adminus? Es cienu tos, kuri izturas tā, lai būtu pelnījuši cieņu. Tas ir tā pat kā baigi cienīt un respektēt vecos cilvēkus tikai tāpēc ka viņi ir veci.

Interesanti, ka tā arī neviens, stundām ilgi specojot, nav spējis ielikt POV demku ar mani, bet forumā cenšas sparīgi un skaļi bļaut, redz kāds Pūks čīters, pamatojoties uz vienu faking video. Tiešām interesanti - es VISU LAIKU (pēc to daudzu teiktā) čītoju, bet nezkāpēc nevienam demku tā arī nav izdevies ierakstīt.

Un par Liepāju kā sētu nedirs,pasaule nekoncentrējas ap vienu Rīgu.

Tak dēļ tā video varu arī unbanu nopirkt, sūdi uz brīdi bija un viss. Kā jau teicu, nezināmu iemeslu dēļ tā arī nav parādījusies saprātīga demka, lai gan tas pats zOle stundām ilgi ir specojis gan ar savu niku, gan kā free frag ja nemaldos, kamēr serverī daudzi īd par to, ka redz ļaunais Pūks čito.

1. Demka ir nodota galvenajam Adminam - izskatīšanai - Demo links ir nodots - Nek3Dam un Bukijam

2. Kā jau minēju man Googli nevajag, ja gribēšu atvilkšu uz šejieni visu tavu biogrāfiju , ir lietas kuras Tev sapņos nav rādijušās.

3. Bāc būtu man teikšana sen Tu būtu noravis banu serverī un arī šeit, bet Tev jaunieti veicās.

4. Atkārtošos tieši priekš skolniekiem - Aizej velreiz uz skolu un paprasi lai Tev Lat.val skolotāja/tājs izskaidro vārda daudzpusību vārdam "Sēta" , Tā nav Liepāja , Tur Tu dzīvo - sētā , Liepāja ir pilsēta btw.

5 Tāda sajūta kad Tu būtu šķīries tik tiko no piena zobiem ? Varbūs aizkavējies pubertātes vecums ? Būtu labāk spogulī paskatijies un sapratis kas par trolli tāvā priekšā stāv.

6. Nerausties gan uzkritīsi uz grābekļa.

7. Tevi jau nobanoju par WH viens admins , tagad par šo video, manā demkā redzams kur Tu caur dūmiem šauj kā lielais un nevajag piesmirdēt forumu tagad , BUSTED - get lost - Ja būtu teikšana Tu varētu pirkt 10x-100x unban tik un tā rautu viņu jo kā saka - Nepatīk kad melo , h8 čīterus viņi nemainās tikai pielāgojās , un h8 siltu šņabi.

Edited by zOle`
Link to comment
Share on other sites

Mums vienalga Puuk. Tu sen jau esi zaudējis cieņu un dvēseli pret mums. Mēs vienmēr zināsim ka tu esi smirdējis. Neviens ar čīteriem draudzēties negrib.

Cepums un hugs Tev par zelta vādriem ;):respekt:

Link to comment
Share on other sites

Ehh, tad jau jāpasēž savā sētā zem apčurāta koka un jāgaida, kādus brīnumus tad tu esi viņiem aizsūtījis.

btw, tu vienkārši esi dusmīgs jeb arī ikdienā tik slikti raksti? Aizej uz skolu un paprasi lai tev skolotāja/-tājs paskaidro kaut vai pašus pareizrakstības pamatus. Gribi teikt, ka te nav latviešu valodas stunda/lekcija? Nu, operāciju laikā arī nav šūšanas kursi, bet tas nenozīmē, ka ķirurgs nešuj visu pareizi.

Ā, un IMMORTAL ban? Gribi par valodiņām pastrīdēties? Vārdu "immortal" attiecina tikai uz dzīvām būtnēm, pat ja tu to vārdu izmanto ar nozīmi "mūžīgs/-a", vai arī ļoti tēlainā veidā, rakstot kādu stāstu vai ko tamlīdzīgu. Labāk paliec pie savas ūberprofesionālās CS spēlētāju tiesāšanas un neņemies gar lietām, kuras nepārzini.

Un par šaušanu caur dūmiem, nu... Man pat šķiet, ka vienā no tām divām kartēm, kurās tu visu kartes laiku specoji gan kā zOle, gan kā free frag, visas šaušanas caur dūmiem izskaidrotu pat mana draudzene, kas spēles vispār nespēlē. Redzēt no kurienes pretinieks tev pašam šauj caur dūmiem? Elementāri. Uzšaut pa vietu, kur bieži kāds mēdz būt? Īzī pīzī lemon skvīzī. Un kā jau viens spēlētājs serverī smējās par viena admina izteikumiem - "kādam, kas kādreiz čītojis, jau NEKAD nevar gadīties haļavas." Nu, kaut kā tā.

Link to comment
Share on other sites

Ehh, tad jau jāpasēž savā sētā zem apčurāta koka un jāgaida, kādus brīnumus tad tu esi viņiem aizsūtījis.

btw, tu vienkārši esi dusmīgs jeb arī ikdienā tik slikti raksti? Aizej uz skolu un paprasi lai tev skolotāja/-tājs paskaidro kaut vai pašus pareizrakstības pamatus. Gribi teikt, ka te nav latviešu valodas stunda/lekcija? Nu, operāciju laikā arī nav šūšanas kursi, bet tas nenozīmē, ka ķirurgs nešuj visu pareizi.

Ā, un IMMORTAL ban? Gribi par valodiņām pastrīdēties? Vārdu "immortal" attiecina tikai uz dzīvām būtnēm, pat ja tu to vārdu izmanto ar nozīmi "mūžīgs/-a", vai arī ļoti tēlainā veidā, rakstot kādu stāstu vai ko tamlīdzīgu. Labāk paliec pie savas ūberprofesionālās CS spēlētāju tiesāšanas un neņemies gar lietām, kuras nepārzini.

Un par šaušanu caur dūmiem, nu... Man pat šķiet, ka vienā no tām divām kartēm, kurās tu visu kartes laiku specoji gan kā zOle, gan kā free frag, visas šaušanas caur dūmiem izskaidrotu pat mana draudzene, kas spēles vispār nespēlē. Redzēt no kurienes pretinieks tev pašam šauj caur dūmiem? Elementāri. Uzšaut pa vietu, kur bieži kāds mēdz būt? Īzī pīzī lemon skvīzī. Un kā jau viens spēlētājs serverī smējās par viena admina izteikumiem - "kādam, kas kādreiz čītojis, jau NEKAD nevar gadīties haļavas." Nu, kaut kā tā.

:blablabla:

Nesaki ko man darīt neteikšu kur Tev iet sīkpir...... Manās acīs Tu esi un būsi :shit:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...