Jump to content
GIGN Forum

Pūks nečītot


Recommended Posts

man ari nav skaidrs, kapec vinjsh vel nav izbanots, blade, nokaunies...

Link to comment
Share on other sites

Tad beidzot school mate will get a BAN ! Btw 2 dienas atpakal čalīts de_train čītoja arī, tā ka nemetās, 74-5 ar 16 zvigznēm + biegās ~7-8 roundi palikuši nagļakā ar palīgprogrammu kapāja, bet šeku reku 3 priedes un Pūks joprojām spēlē ! Man ir tikai viens jautājums - Viņu jau nobanoja par WH kuru viņš pat forumā nebija nācis apželot ! So busted ! Tad te tas jautājums - Kuram viņs dara patīkamu $ vai baudā kad viņam unban ! So not fair vārd sakot ! Tāda sajūta kad jārunā ar top cilvēkiem like Nek3D vai Worm kuri varētu sapurināt šo Adminu ēku lai tāds bezpriģels nenotiek!!!

Aizdomas par Pūku jau sen krita = ban permanently!

Edited by zOle`
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hakeris, ne?

Čīterīti get on LVL up - You can hide, you can run, but you can`t escape law !!! Tu vari likt cik gribi steam profile private bet tā pat uzzināšu vissu ko gribu par to cilvēku kuru gribu !

Edited by zOle`
Link to comment
Share on other sites

Čīterīti get on my LVL - You can hide, you can run, but you can`t escape law !!! Tu vari likt cik gribi steam profile private bet tā pat uzzināšu vissu ko gribu par to cilvēku kuru gribu !

On your level? Tu smejies? SteamID uzzināt var jebkurš pērtiķis, kurš ir dzirdējis par google. Nu neesi tu īpašs, neceri. Turpini greizi citēt kaut kādus filmu varoņus, vai ko nu tu tur centies, un jūties kā krutākais čalis sētā.

Link to comment
Share on other sites

On your level? Tu smejies? SteamID uzzināt var jebkurš pērtiķis, kurš ir dzirdējis par google. Nu neesi tu īpašs, neceri. Turpini greizi citēt kaut kādus filmu varoņus, vai ko nu tu tur centies, un jūties kā krutākais čalis sētā.

Wup wup - pienu būtu noslaucijis no lūpām :nope: Hmm vai tagad es smejos

Klāv Čekster - 22 gadus vecs Liepājnieks

!!! Es varu turpināt, bet es to nedarīšu, savādāk :waaahhhh: ! Tas Redzes loks sāk vērt plašumus, esi uzmanīgs ar vārdiem ! Man nav nepieciešama google ! Un cilvēku nosaukt par pērtiķi ! Tas parāda tavu augsto IQ !

1. Necitēju filmas varoņus , bet saku kā ir !

2. Sēta ir Liepājā, kurā Tu dzīvo !

3. Tavā vietā es būtu cienijis GIGN foruma lietotājus kā arī Adminus !

4. Par nopelniem dabūsi kas pienākās - IMMORTAL ban uz gign servera !

Lai Tev jauka un izdevusies turpmākā diena Klāv !

:offtopic: Te viss ir skaidrs kungi un dāmas !

Edited by zOle`
Link to comment
Share on other sites

Wup wup - pienu būtu noslaucijis no lūpām :nope: Hmm vai tagad es smejos

Klāv Čekster - 22 gadus vecs Liepājnieks

!!! Es varu turpināt, bet es to nedarīšu, savādāk :waaahhhh: ! Tas Redzes loks sāk vērt plašumus, esi uzmanīgs ar vārdiem ! Man nav nepieciešama google ! Un cilvēku nosaukt par pērtiķi ! Tas parāda tavu augsto IQ !

1. Necitēju filmas varoņus , bet saku kā ir !

2. Sēta ir Liepājā, kurā Tu dzīvo !

3. Tavā vietā es būtu cienijis GIGN foruma lietotājus kā arī Adminus !

4. Par nopelniem dabūsi kas pienākās - IMMORTAL ban uz gign servera !

Lai Tev jauka un izdevusies turpmākā diena Klāv !

:offtopic: Te viss ir skaidrs kungi un dāmas !

Pūks ir daunis, tas ir vairāk kā skaidrs. Bet kapēc jāiesaista Liepāja? Kārtējais iedomīgais Rīdzinieks ar šauro pierīti, ka viss ārpus Rīgas ir lauki un viss ārpus Rīgas robežām Latvijā ir slikti?

Edited by Ectasy
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Man nav nepieciešama google !

1. Necitēju filmas varoņus , bet saku kā ir !

2. Sēta ir Liepājā, kurā Tu dzīvo !

3. Tavā vietā es būtu cienijis GIGN foruma lietotājus kā arī Adminus !

4. Par nopelniem dabūsi kas pienākās - IMMORTAL ban uz gign servera !

Interesanti, kā tad tu to informāciju atradi, ja ne ar googles palīdzību.

Cienīt lietotājus un adminus? Es cienu tos, kuri izturas tā, lai būtu pelnījuši cieņu. Tas ir tā pat kā baigi cienīt un respektēt vecos cilvēkus tikai tāpēc ka viņi ir veci.

Interesanti, ka tā arī neviens, stundām ilgi specojot, nav spējis ielikt POV demku ar mani, bet forumā cenšas sparīgi un skaļi bļaut, redz kāds Pūks čīters, pamatojoties uz vienu faking video. Tiešām interesanti - es VISU LAIKU (pēc to daudzu teiktā) čītoju, bet nezkāpēc nevienam demku tā arī nav izdevies ierakstīt.

Un par Liepāju kā sētu nedirs,pasaule nekoncentrējas ap vienu Rīgu.

Tak dēļ tā video varu arī unbanu nopirkt, sūdi uz brīdi bija un viss. Kā jau teicu, nezināmu iemeslu dēļ tā arī nav parādījusies saprātīga demka, lai gan tas pats zOle stundām ilgi ir specojis gan ar savu niku, gan kā free frag ja nemaldos, kamēr serverī daudzi īd par to, ka redz ļaunais Pūks čito.

Link to comment
Share on other sites

man personīgi vēmiens nāk no tādiem, kas vēl kko spurojās forumā par to, ka ir skilled čels.

u know what i mean

Nevienā vietā neesmu teicis, ka esmu baigi skilled. Pietiek jau ka serveros visādi sīkie un ne tik sīkie mētājas ar vārdu "pro", pat īsti nezinot, ko tas apzīmē.

Es spurojos par to, ka cilvēki pieturas pie vienas epizodes un kopš tās reizes tā arī nav spējuši atrast pierādījumus tam ka es turpinātu ko neatļautu darīt.

Link to comment
Share on other sites

Kāda starpība, turpini Tu to darīt vai nē. Darīji? Tad nāksies par to atbildēt.

Nu es jau teicu - ja uzliks banu, man nav problēmu nopirkt unbanu un turpināt spēlēt, jo kopš tās vienas epizodes tāpat ir tikai čīkstēšana, ne reāli pierādījumi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...