Jump to content
GIGN Forum

Kaut kas traki sa^^sies ar cs:go.


Recommended Posts

Labrīt, fīča tāda, ka ieejot cs:go viss strādā kā tam vajadzētu, bet kad ej serverī aizlādē līdz galam kas parādās tās 0:05 sec, un tad hopsā un mani izmet no cs:go un saka, ka cs:go stopped working. Hmmm. VArbūt kāds zin un man palīdzēs ;)

Paldies.

Edit. Tā problēma itkā solved, bet ir parādijusies cita, spēlējot dajebkurā mape dajebkurā serverī man fps nekāpj augstāk par 20fps, vakar spēlējot bija max 80, bet tā respektīvi, turās visu laiku uz 50-60fps, bet šorīt vienkārši āmen - 10-20fps, konfigi visi stāv uz low, viss bija čill.

Palīdzat ;)

Edited by maddest
Link to comment
Share on other sites

Negribēju taisīt jaunu topiku augšā, jo pēdējie topiki tā vien jau sastāv no problēmām.

Tātad man arī ir problēma, iekš cs.go nevaru neko nopirkt uz ātro, piem kādu esports key vai winter keyu. Vienkārši rādās ka lādē tālāk neiet.. Uz otra acc tas pats, iespējams man pašā steamā ir kkāds gļuks, ieteikumi>?

Link to comment
Share on other sites

Negribēju taisīt jaunu topiku augšā, jo pēdējie topiki tā vien jau sastāv no problēmām.

Tātad man arī ir problēma, iekš cs.go nevaru neko nopirkt uz ātro, piem kādu esports key vai winter keyu. Vienkārši rādās ka lādē tālāk neiet.. Uz otra acc tas pats, iespējams man pašā steamā ir kkāds gļuks, ieteikumi>?

Man tieši tas pats.

Link to comment
Share on other sites

Un Un Printeri.

Nospiedu to pogu viņš tur labu laiku lādējās, atrada divas kļūdas. Bet neko tālāk neprasīja vai labot etc shit..

Viņš automātiski izlaboja, vai tikai padeva man ziņu ka jā ir divas kļūdas cs.go un tiec pats ar viņām galā? :D

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām šitais man ir palīdzējis visās cs:go problēmās!!

Lidz sim man ar visas problemas atrisinaja sis process. Lai nečakarētos es katru reizi pirms saku laist GO šo procesu veicu. Jo katru dienu steam kadu bug salabo, lidz ar to sis ir labs veids ka keep up to date.

Edited by _PUNK_
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

* iztīri pc ( putekļus )

* Power settingos ( c panelī ) best preformence

* ielādē razer game booster

* kad palaid spēli : ctrl + alt + delete - process-cs go-labais peles klikšķis-go to detals-hl.exe-labais klikšķis-set priority:high.

* iztīri cookies failus.

* izslēdz programmas kad spēlē (nevajadzīgās)

Edit

* windows settingos vari sev anemācijas pc dažas atslēgt

* lai pc ātrāk slēdzās msconfig , tur var atslēgt nevajadzīgās kakas :D

Edited by GameplayerLV
Link to comment
Share on other sites

Ja uz sitienu uzprasa ko dod razer boosters?

es viņu palaižu visu laiku bet nezinu kāda ir atšķirība ar vai bez viņu?

Tas ir low processoriem , attīra ram , cpu.

Tas nav domāts labiem pc.

Edited by GameplayerLV
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...