Jump to content
GIGN Forum

sms kredīti, telefoni un tā tālāk.


aivis99
 Share

Recommended Posts

neox nu tu baigo suudu sastumi, blokjee vinji kontus un kaa vel, nodot lietu tiesu izpilditajam un vualaa, konts blokjeets, nahuj tad to ligumu tavuprat vajag, lai biedetu kreditnemejus? :D

Nu nebloke tur neko. Varbut pielauju tadu iespeju, ja parada summa tiesam ir augsta, bet preteja gadijuma ne.

99% zinu, ka lidz 500-700 Ls nekas nebus. Ar to ciparu es domaju, parada summu kopa ar %, nevis pamatsummu.

Neesmu nekad lasijis tos ligumus un godigi sakot, man ari neinterese, kadi murgi tur ir sarakstiti, bet te ir konkreti dzives fakti.

Edited by NeoX
Link to comment
Share on other sites

1. Sazinies ar viniem

2. Pasaki, ka veelies izveidot grafiku. Esi gatavs maksat turpmak.

3. Lai izveidotu grafiku, tev bus jasamaksaa 10% vai mazaak no pilnaas summas.(Avansa maksajums)

4. Busi veicis avansa maksajumu. Sazinies un izveidojiet grafiku.

5. Varesi maksat menesi- ne parak lielu summu un gada laikaa busi veiksmigi ticis cauri.

Te dazhi ieteikumi- pilnigi garam.

1. Vairs neviens tev neuzbazisies un vestules nesutis, nezvanis.

2. Varesi pec paris gadiem- ņemt daudz nopietnakus kreditus(dzivoklim, u.c.).

Edited by flipsider
Link to comment
Share on other sites

tur jau atkarigs no summas un blokjee gan, katru dienu darba ar to saskaros taa kaa knigu 4ital. Protams bomaru krediti 50-200lvl visiem ir pie dirsas, izmaksas lielakas kaa pats krediits un smeereeties vel par tiesu izdevumu atlidzinasanas ir vel bezjedzigak, ja pat kreditu nespej atgriezt, smsnjikiem interesee lielie krediti + par ciks vairums no atrajiem kreditiem ir zem 4finance, tad vispar ideali, ja esi sagrabies vinju kantoros, apsveicami :D baigias slinkums aprakstit sisteemu, blokjee, blokjee.

Link to comment
Share on other sites

diez vai kaut kas mainijies, bet bija vismaz 4, kaut kur metajas tabula ar sarakstu kas, kam pieder.

protams es skaitu lielakas atro kreditu firmas, kas kopumaa ir 8, tos ljevos es neskaitu kaa ari citi aatrie katrs par sevi, lielako tirgus dalju 4finance ir iegraabusi.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...