Jump to content
GIGN Forum

GIGN shauj pakaljas oldschool style V2


Recommended Posts

Tā peles peldēšana man arī aktuāla problēma, tiesa, vsync man nepalīdzēja. Nācās iztikt ar šaušanu kā dzērumā ( :

Vispār amizanti, ka biju aizmirsusi par šo pasākumu, man tieši pārlika windu + pievienoja SSD, testa pēc ieinstalēju stīmā CSu un hophop- ap pusseptiņiem iegāju testēt PUBā, kur tieši atminējos, ka norisinās šis pasākums. Ļoti, ļoti tīkama sakritība.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Šitos vajag biežāk, vismaz 1x nedēļā.. ir baigi fun. Sanāca spēlēt tikai 1,5 mapes bet ieskriešu vēl.

@hwan csgo serverim pašam par sevi jābūt pilnam ar spēlētājiem, bet kamēr sarkanie ar viņu neņemsies un neliks iekšā mūsu ieteikumus, šaubos ka kāds spēlēs.

Opy2eCS.jpg

ixN1Gxa.jpg

F5AipU1.jpg

Edited by JEYRAZZ
Link to comment
Share on other sites

Atkal bij fun .. de_survivor un neikeds ar savu jobano shieldu :D

viena pārdoma, myb ir vērts nākošreiz maptime pagriezt drusku uz leju, lai izejam vairāk oldskūlam cauri? Ar 30min katrai kartei, plus vēl kautkāds laiks lai savāktos sākumā, izdomātu to nextmapi, utt - sanāk ka pa divarpus stundām izšāvām tikai inferno, aztec, survivor un vertigo.

Link to comment
Share on other sites

Man atkal haļavna sanāca ierasties uz šo pasākumu, šoreiz speciāli slēdzu iekšā pc, lai tiktu internetbankā. Un whoops, tieši šī pasākuma laikā :D

Izskatās, ka paši dievi vēlas mani redzēt gignā.

Paldies visiem par vakaru, iesaku nākamreiz apbruņoties ar mikrofoniem un kādu tīmspīka serverīti. Īpašs paldies Jeyrazz par samērā veiksmīgiem mēģinājumiem iedabūties tai logā a4 ^^,

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...