Jump to content
GIGN Forum

GIGN shauj pakaljas oldschool style V2


Recommended Posts

Sveiciens atpalikusajiem cs 1.6 speletajiem. Ta ka V2 tika planots jau uz velu rudeni un tas kaut ka beigu beigas tomer nenotika, jo es lazoju, tad nu izdomaju ka tomer tagad vajadzetu meginat noorganizet. Sakuma svarigi butu tikt gala ar datumiem, kad labak. Diezgan logiski ka tai butu jabut kadai 5/6dienai, lai var spelet lidz pedejam kritusajam. Sonedel tad butu par aatru, nu tad varetu nakamo vai aiznakamo nedelu, respektivi 17/18 vai 24/25 datumos. Ludzu atsaukties tos kas veel butu gatavi savakties uz jautru nakts pasakumu puba un pierakstit klat kuri datumi der. Tuvakajas dienas tad tiktu gala ar datumiem un tad varetu meginat noskaidrot cik isti mums soreiz speletaju butu. Pagajusaja reize gaja DIEZGAN jautri....

Ieskats pagajusja reize (daudz spammAaaa)

http://www.gign.lv/f...ldschool-style/

MOST RECENT EDIT:Nakosha reize visu miletaju diena 14.februaris, mca mca !!! 18:00 Gign.lv !!!

18:00 !

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Kameer to ledu izskustinaas laiks paeiet :)

Es balsoju par pasakumu Marta, Februari, nosprauzham tagad jau datumu un bliezam. Esmu gatavs un loti gribu piedalities, abas siis nedelas nogales butu iespejams tikai no Riigas, bet tradicijas ieturot vajadzetu ar pusdzivo lidz Aluksnei aizlidot :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...