Jump to content
GIGN Forum

diezgan tupa uiniņ'


Recommended Posts

Labs vakars!

Ir diezgan stulba problēma.

Nospēlēju vienu maču/mapi un vienalga kur, competetive vai pubā. Katru reizi nākamā mape man lago. Lai nelagotu, es vnm izeju ārā no cs:go un ieeju pa jaunu. Ieejot iekšā vairs nelago. Kas tas par misēkli?

ja nesapratāt tad- es nogriežu vienu cw, lai spēlēto nākamo bez lagiem man ir jātaisa cs go retry un tad varu griezt tālāk.

Link to comment
Share on other sites

Bieži alt-tabo spēlējot?

Ja tā ,tad atver task manager kamēr esi ārpus spēles un apskaties vai csgo.exe nelīko memory(pagaidi kadu minūti). Pagaidām vienīgais zināmais iemesls ir background.swf fails (Steam\SteamApps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\resource\flash\background.swf) izdzēs un paskaties vai tā problēma turpinās.

Link to comment
Share on other sites

alt+tab ir uz deskop.

man arī dažas reizes ir bijis tā, kad izspēlē 2-3 mačus, tad ceturtajā pēkšņi ik pa laikam sākās kaut kādi fps drops (lag spikes), gan kaut kur ejot, gan ieraugot enemy - kaut kā nenoteikti, bez kaut kāda intervāla.

Link to comment
Share on other sites

viss ko spēle apstrādā un veic darbības no sākuma nonāk ramā (katrs mainīgais, bibliotēkas u.t.t.) un pēctam swapo ārā lieko kas jau ir novecojis. Ja aptrūkstas vieta ramā izmanto virtuālo atmiņu uz cietā diska. man RAM ir 8 GB bet pēc pavadītām ~2-3H iekš GO, task menedžerī var redzēt ka csgo.exe process norijis 2.5-3 GB. Bet tas viss notiek pēdējā laikā. Tagad ja kapājot nākas vērt ciet atvērtās programmas (netbeans, photoshop, firefox, thunderbird), kautgan iepriekš nenācās to darīt. Tas kārtējo reizi liek domāt par to ka VALVE ar katru updeitu fucked up spēli!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Man ir tāda dīvaina problēma : csgo crasho tikai vienā vietā, proti - de_dust2 mapē, b spotā, skatoties no bumbas spota vietas uz tuneļa pusi, tā lielā kaste pa labi, vēl pa labi kastei ir siena, tur, pa vidu man visu laiku csgo nocrasho uz 5 sec un aiziet pēc tam. Reāli sāk ātkārtoti raustīties viena skaņa, melna bilde un pēc tam aiziet. Visu laiku. Nomirstu, uzeju ar kameru tur un tāpat pat tā nocrasho. :D Murgs ar to csgo. :D

Link to comment
Share on other sites

Man ir tāda dīvaina problēma : csgo crasho tikai vienā vietā, proti - de_dust2 mapē, b spotā, skatoties no bumbas spota vietas uz tuneļa pusi, tā lielā kaste pa labi, vēl pa labi kastei ir siena, tur, pa vidu man visu laiku csgo nocrasho uz 5 sec un aiziet pēc tam. Reāli sāk ātkārtoti raustīties viena skaņa, melna bilde un pēc tam aiziet. Visu laiku. Nomirstu, uzeju ar kameru tur un tāpat pat tā nocrasho. :D Murgs ar to csgo. :D

Tev vnk pc ir mistisks ;)

Link to comment
Share on other sites

esat iedomajushies nomainit setingus uz zemakiem ?

Same shit ari man bija, pamainiju uz zemakiem un ir aidaa... patiesiba neredzu isti atskjiribu starp HIGH un MED. Esmu testejis ari uz low, nav nekadas raznjicas. Neiespringstu uz lidojosham ziedlapinjam vai dumiem no stobra !

Link to comment
Share on other sites

Nav jau datoru veiktspējas vaina, bet gan pašas valves. Vēlos izbaudīt grafisko skaistumu, kā jau esmu maksājis par to. :D Labi, ne par to.. pamēģināšu uzmest low settingus un pamīcīties par to bagoto vietu.

Edit: man tajā vietā videokartes draiveri nocrasho, jāpamēģina citus draiverus uzlikt

ļoti bieži crasho tad, kad nomet spēli lejā - I mean alt+tab / windows poga

uzliku windowed fullscreen un vairāk tādu problēmu nav

Edited by Pipito Pjotrs
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...