Jump to content
GIGN Forum

Let's make a try @csgo


Recommended Posts

  • Informācija par sevi:
    • Vecums; 19
    • Nodarbošanās; Valsts policijas koledžas kadets, spēlēju un trenējos basketbolā.
    • Pieredze CS/CSS/TF2; cs 1.6 sāku spēlēt 12 gadu vecumā, pieredze tf2 -2 gadi, cs:s 2 gadi, cs:go 2mēneši (neesmu nereālākais pro, bet domāju, ka galīgi sekls neesmu un cheterus atshkjirt protu. Haters gonna hate)
    • Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks pieškirtas tiesības uz kāda no GIGN serveriem?esmu pietiekami aktīvs forumā gan spēlē, spēlēju katru dienu ne mazāk kā 2 stundas. Zinu, ka esmu diezgan runīgs caur , mic, kas nav ļoti laba īpašība , bet admina tiesības man to liktu mainīt un būt lielākajam tryhard'am. Spēlēju kopā un esmu draugos ar pāris adminiem , kuri var pateikt, kāds tad īsti esmu (maddn, piiliite, spec_alfa)
    • Laiki, kuros tu spēlē GIGN serveros:17:00-02:00
    • Linki uz spēlētaju statoso cs:go nav pieejami, bet par manu aktivitāti var apliecināti tf2 un cs:go admini/spēlētāji + foruma lietotāji.
    • Admini, kuri atbalsta: Maddn,Ūpis,
    • Zinu. ka CS:GO adminus vajag kā sienu goij, tapēc arī rakstu. Ja arī nebūšu tas labākais cilvēks uz vakanto vietu, vienmēr taču var pamēģināt?

Edited by abcdefuck
Link to comment
Share on other sites

Tad mans atzinums ir:

1. Nepārliecini, kā spēlētājs, jo tavs skills nav vērtējams pat kā medium priekš gign līmeņa( un kā mēs visi labi zinam, gign'am līmenis šobrīd ir vājš :) ).

2. Bieži esmu manījis tevi sērverī trash'talkojam un jūzojam "matjperematj"..

Vispārīgi, es personīgi esmu pret tevis uzņemšanai adminu rindās. Ir sērverī daudz spējīgāki džeki.

P.S. audzē līmeni, pierādi sevi, un tad jau laiks rādīs..

Edited by fuj1tsy
Link to comment
Share on other sites

Diemžēl uz cs.go varētu būt labāki kandidāti, kas prot situaciju izvērtēt ne tikai subjektīvi bet gan objektīvi. Tu varbūt būtu labs uzturēt kārtību serverī, bet čīterus domaju ka neproti atsķirt vēl.

Kgan uz cs.go vajag adminus.

p.s. Man pat laikam neuztic acc uz cs.go, es arī nederu šai kandidatūrai acīmredzot :)

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka ir jēga viņam ACC dot, lai jau sevi pierāda, jo spēlē normāli un cik man zināms, par katru, kurš ieliek galvā nebļauj, ka aims vai kubi! Takā ar acc apieties mācēs! Css kapāja viņš bieži, tas nozīmē, ka ar aktivitāti nevajadzētu pilnīgi nekādām problēmām būt!

* Un teikt, ka ir labāki kandidāti ir pa visam lieki, jo viņiem tādu privilēģiju negribās un neuzskata to par vajadzīgu! Un ja atrodas daudz mazs sakarīgs spēlētājs, kurš vēlas uzņemties šo pienākumu, tad tiek atraidīts!

Lai vai kā no manis REC

Lai veicas! :)

Link to comment
Share on other sites

Kripat, pavisam noteikti ieteiktu izņemt no "admini kuri mani atbalsta" tos, par kuru atbalstu neesi 100% pārliecināts, jo parasti tas nepiekā laba nenoved.

Es tomēr atbalstu šo kandidātu, jo man liekas ka viņš ir spējīgs novilkt svītru starp prikolu un stulbību. Ļoti pēc savas uztveres un attieksmes atgādina Pīlīti, var paprikoļoties un pajokot, bet ļoti labi zin kad pietiek to darīt un kad jāsaņem sevi rokās, par cik Pīli vispār uzskatu starp labākajiem CSS adminiem, tad arī atbalstu Kripatu, pavisam noteikti nav no sliktākajiem kandidātiem.

Arī iesaki NEATBILDI uz nevienu postu, labu vai sliktu, jo jēga nav nekāda, labākajā gadījumā nostādīsi sevi un otru muļķa vietā, sliktākajā - tikai sevi.

Link to comment
Share on other sites

.. Nezināju ka skila trūkums ietekmē acc piešķiršanu...

Es tagad nezinu ko man darīt, skaļi smieties par tevis teikto vai raudāt par tavu ...

Pēc tevis teiktā var dot adminu arī tādiem, kas no spēles nesajēdz neko. Tas tak neko neietekmēs. Admins gan jau būs labs.

Link to comment
Share on other sites

Es tagad nezinu ko man darīt, skaļi smieties par tevis teikto vai raudāt par tavu ...

Pēc tevis teiktā var dot adminu arī tādiem, kas no spēles nesajēdz neko. Tas tak neko neietekmēs. Admins gan jau būs labs.

Daudz ,laikam, esi spēlējis kopā ar mani, ka spēj spriest tik labi.

Link to comment
Share on other sites

Parādi manis pēdējā teiktajā postā pieminam tevi :) Parādīsi, iedošu rekomendāciju, ja nespēsi, tad pierādīsi savu lasīt prasmes trūkumu. Trakums.

Un jā, Es esmu ļauns cilvēks. Darbs tāds.

Edited by fuj1tsy
Link to comment
Share on other sites

Es tagad nezinu ko man darīt, skaļi smieties par tevis teikto vai raudāt par tavu ...

Pēc tevis teiktā var dot adminu arī tādiem, kas no spēles nesajēdz neko. Tas tak neko neietekmēs. Admins gan jau būs labs.

Ar to es biju domaajis, ka shis indiviids nav nekads low speletajs.

Edited by Print`Screen
Link to comment
Share on other sites

Es tagad nezinu ko man darīt, skaļi smieties par tevis teikto vai raudāt par tavu ...

Pēc tevis teiktā var dot adminu arī tādiem, kas no spēles nesajēdz neko. Tas tak neko neietekmēs. Admins gan jau būs labs.

Tas ir tas pats, kas domāt, ka sportā treneris vienmēr ir labāks par spēlētājiem. Parastiem vārdiem - 7. klases līmenis.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja mans, random cilvēka, komentārs tiek uzklaisīts, tad lūdzu :

Tātad pret šo cilvēku man nav bijušas problēmas. Neesmu redzējis, kad dara kaut ko, ko nevajadzētu darīt serverī. Kā lai saka - kārtīgs spēlētājs. Spēlē redzu ja godīgi bieži, varbūt sagadās, kad tieši ieeju iekšā, ieraugu viņu vai kā. Tātad - manuprāt ir diezgan aktīvs. Nav ko īsti turpināt.

Īsi sakot - Galva ir uz pleciem un par vienu adminu ļaunāk nekļūs. Tieši kļūs labāk, jo tauta tagad ir ļoti aktīva un ir daži tādi aizdomīgi tipiņi dažkārt, kurus vajadzētu pārbaudīt, bet protams, kad vajag, tad jau neviens nav. Pamēģinam uz test laiku, kāpēc uzreiz ir jābrauc virsū par kaut kādām pagātnēm? Cilvēki arī mainās. Vai arī Jums ir tikai Der/Neder funkcija?

Link to comment
Share on other sites

Ja mans, random cilvēka, komentārs tiek ARĪ uzklausīts, tad lūdzu :

Gribētos zināt kāda viņam ir ACC pieredze vispārībā, jo šaubos vai viņam vispār tāda ir. Varbūt problēmu ar viņu nav bijis un nebūs, kā arī ir aktīvs, atceros no CSS laikiem cik nepareizus reportus taisīja un sūdzējās par tīriem spēlētājiem. Turklāt šaubos vai spēlētājs, kurš nesen sācis spēlēt csgo un nekad pat gluži labi šāvis nav, varētu būt labs admins. Neko jaunu gan jau nepateikšu, bet tāds ir mans viedoklis. Ir arī labāki kandidāti. Turklāt arī bijis bans v34 par čītiem, kas, manuprāt, liecina par to, ka Tev ir vāji nervi, ja kāds labāks spēlētājs Tevi var nošaut.

Edited by IndeM
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...