Jump to content
GIGN Forum

Ekrānšāviņi


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Piekrītu boringam, dude Tu tērē naudu smurf acc lai parādītu citiem foruma gīkiem cik kruts esi spēlējot solo dabūt TGE ranku. Jebal iztēlojoties Tevi esi resns četracis kuram nav dzīves un jūties like a king ar saviem acc. Get a life dude. Vēl nofilmē kā droņņī uz saviem global acc..

Link to comment
Share on other sites

Jums baigi pis, ka viņš šeit liek savus sasniegumus? Tam jau šī tēma ir domāta.

Takā source ar ir tāds topiks, kurš tiek ik pa reizei atsvaidzināts, tad nu iedomājos, ka kāds vēlas pamērīties kamēr daži labi saprot to kā šaut, kā šaut pareizi, bez spray n pray un tā..

Link to comment
Share on other sites

Tā nu arī nevarētu teikt, piemēram, man ļoti patīk Pauly bildes, kurās viņš spēlē ar vai pret profesionāļiem iekš mm. Kā arī bildes ar labiem dropiem utt. Visas šīs uprank bildītes ir tik ļoti garlaicīgas, vienmuļas.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Piekrītu, bet lai jau cilvēks liek tās bildes. Pats topika autors uzbrauc cilvēkam, ka viņš posto savus sasniegumus. Tikt ar vairākiem acc uz global elite nav kā atņemt bērnam konfekti. Es jūs saprastu, ja viņš spamotu viena konta uprank/derank no global elites uz supreme un otrādi.

Link to comment
Share on other sites

Pats topika autors piekrīt enjoi viedoklim, pats topika autors nesaprot skillāra jēgu šeit mest savus acc ar scrn lai pagarināt savu ē krānu, kam tas vajadzīgs? Labi csgo scrn shoti jau vien ir bet nu cmon mēs visi zinam ka viņš ir GE, nu un !? Lai ir un sēž biksēs. Viss šis heits dēļ tā ka viņš safilmēja cik viņam acc ar kādiem rankiem, pie sevis padomāju, jebal vecīt atrodi draudzeni etc shit..

No flames peace. Atkar domāju Tu arī dod priekšroku epic & with pro players scrn nekā skatīties cik viņam ir tie acc lai varētu viņu paslavēt malacis un paplikšķināt ar roku pa krānu..

Link to comment
Share on other sites

Dodu priekšroku, bet tāpēc jau nav jānoniecina citi. Video filmēja arī tad, (rādīja kā spēlē, lai attaisnotu sevi) kad zOle` banoja @GIGN par neesošu wallhack.

Slaists ir trollis pa dzīvi, tāpēc īsti uzvilkties uz viņu nav vērts. ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

atraduši pie kā piepisties visi, lai liek ko grib šis jau pa lielam ir krāna garināšanas topiks, ne?

varbūt kādam patīk tie rankupi, kādam citi sūdi - who cares? tik pat labi bettu bildītes - kas ta tur ir? parādi ar cik virtualajām naudiņām esi gatavs riskēt.

Ļaujiet viens otram dižoties ar saviem locekļiem un netaisat te bardaku.

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu boringam, dude Tu tērē naudu smurf acc lai parādītu citiem foruma gīkiem cik kruts esi spēlējot solo dabūt TGE ranku. Jebal iztēlojoties Tevi esi resns četracis kuram nav dzīves un jūties like a king ar saviem acc. Get a life dude. Vēl nofilmē kā droņņī uz saviem global acc..

Tikko atbraucu mājās no Oskara kalpaka balles, ar mercedesu.

otrkārt, nevienu no tiem cs:go es pats neesmu pircis, visus man ir nopirkuši citi cilvēki, par ko pretī es ar viņiem esmu bik paspēlējis/pabūstojis.

un es esmu estētiski ļoti pievilcīgs, neesmu resns, ar redzi ir kā ir apmēram -1, bet brilles nevalkāju.

Treškārt, nejūtos kā kings, bet viennozīmīgi jūtos prasmīgāks matchmeikingā nekā jūs.

ceturtkārt, you mad bro? :D:D:D:D:D:d:d:D:d:d:d:d:DD

cik grūti saprast, ka es vnk mēģinu pavilkt jūs uz kaut kādām reakcijām, smieklīgi, ka es varu ielikt bildi, un pavelkās diskusija, kurā mani aprunā. man personīgi tas ir interesanti. paldies jums :D

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...