Jump to content
GIGN Forum

smartphone 50 ļs


b0r1ng
 Share

Recommended Posts

Apskaties kaut kādu HTC Wildfire. Nebūs baigi nojāts jo izturīgs korpuss. Principā šādas lietas Tev pašam būtu jāzina. EDIT inda midle - tik pat labi var paņemti 3g ābolu...

ps4 pirkti tagad - WHY? afigena maz spēles pagaidām, un arī cena stipri dārgāka kā XBOX ONE. Tad jau labāk XBOX ONE :)

Pats domāju par vienas vai otras konsoles iegādi, tikai pagaidām neredzu jēgu iztērēt naudu lai viņa mājās stāvētu jo pa lielam ir +- pāris spēles...

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

Lidoju uz austriju slēpot un tur paķeršu ps4. Par telefoniem - es tos īpaši nepārzinu. It īpaši lēto galu

Tur nekas nav jāpārzin - smartphone pa 50 LVL jauns Tev nesanāks. Atliek izvēlēties lietotu...

Par PS4 - visās valstīs ir ziemassvētki un nav jābūt īpaši apdāvinātam, ka XBOX un PS4 tika izlaists tieši tagad, jo cenas var uzkrutjīt n'shit....

Link to comment
Share on other sites

Tā cena nekritīs vēl minimums gadu. 399 ir retail price un tāds vēl būs labu laiku. Es zinu ka tagad varu nopirkt to pleisi, jo nākamreiz man izdosies sevi pārvarēt tikai pēc gada. Bet šogad nenopērkot es to pleisi nodzeršu. Par telefonu runājot - man nav svarīga firma. Lai ir kaut kāds hujway kaut vai. Cilvēkam kā izmēģinājuma variants

Link to comment
Share on other sites

Your call...

Low end smartphone man liekās pat nesanāk pa 50 LVL jauns. Saku vēlreiz meklē lietotu.

Pats zinu, ka var atrsti iphone 3g kā jaunus - iphone izmēgīnājumam būtu +++

p.s. 399 EUR vai ne?

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

Pa telefonu šaubos ka dabūsi tādu jaunu pa 50 :D Ja nu vienīgi vari mēģināt Nokia Lumia 520, Bet nu cik zinām viņas ir ****** . Hm Pa ps4 nedaudz. Nu nez Esmu UK. Skatījos Lombī. Nu Exc. Ir tads veikals kur ir tikai spēles un Tmldz telefonu Pc konsules. Ps4 maksā 500 Poundi. Un Ps4 spēles ir diezgan daudz iznākušās, un ito nevajag jau obligāgti tās Ps4 spēles visas, cik noprotu arī ps3 spēles var :D Takā domāju ar spēlēm nebūs problēmas.

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.co.uk/itm/New-Smartphone-ThL-W100S-Android-4-2-MTK6582M-4-5-inch-wifi-Bluetooth-GPS-Black-/261351089658?pt=UK_Mobile_Phones&hash=item3cd9bd25fa

1gb ram

4gb rom

1.3 ghz quadcore procis

8mp kamera

dual sim

~75 Ls

Nesen biju paņēmis noprovēt.. Patiesībā ļoti labs telefons par šādu cenu.Par jaudu runājot, tad jauno RealRacing bez lagiem vilka.. fotokamera gan bija kaka. Androīds kā androīds. Bet salīdzināt ar firmas telefoniem, kā samsung utt..to gan nevar. Kvalitāte ir un paliek kvalitāte. Ir vēl dažādi cheap smartphones no čainas..bet tad meklējiet paši.

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām daudz mīnusi pleisim, kā piemēram - maz spēles, nevar ielikt savu muzonu, video (mēģināts caur flash un kompi, ar diskiem gan jau var) nav utube apps, daudz sūdzības par ds4 analogu gumijas nodilšanu.. Bet nu ar laiku jau tas viss tiks labots, tā ka ņem pleisi, nenožēlosi.

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām daudz mīnusi pleisim, kā piemēram - maz spēles, nevar ielikt savu muzonu, video (mēģināts caur flash un kompi, ar diskiem gan jau var) nav utube apps, daudz sūdzības par ds4 analogu gumijas nodilšanu.. Bet nu ar laiku jau tas viss tiks labots, tā ka ņem pleisi, nenožēlosi.

iznem luudzu to katafalku no signature.

Link to comment
Share on other sites

Ir jāmaksā, spēlēt netā var tikai ar ps+ membershipu. Un nedomāju, ka tas ir sviests. 12 paundi uz 3 mēnešiem vispār nekas nav, bet oficiālie serveri tagad ir kaudze(vismaz bf4), un nav problēmu atrast pilnu pingu pat ar manu sūda netu. + dod bezmaksas spēles..

Edited by Don Bass
Link to comment
Share on other sites

Ir jāmaksā, spēlēt netā var tikai ar ps+ membershipu. Un nedomāju, ka tas ir sviests. 12 paundi uz 3 mēnešiem vispār nekas nav, bet oficiālie serveri tagad ir kaudze(vismaz bf4), un nav problēmu atrast pilnu pingu pat ar manu sūda netu. + dod bezmaksas spēles..

addicted-gaming-personality-620x350.jpg

Link to comment
Share on other sites

Viss it gludi. Dzeram 8. dienu. Dzeram un slēpojam. Nevavar zināt vispār te viņu atradīšu, to ps4. Tikai ja nu lidostā būs...

Viss it gludi. Dzeram 8. dienu. Dzeram un slēpojam. Nevavar zināt vispār te viņu atradīšu, to ps4. Tikai ja nu lidostā būs...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...