Jump to content
GIGN Forum

Sakārtošana GO.GIGN.LV


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Citreiz man ir šāda šaize - ieeju serverī, beidzas raunds, viss nogļuko un rāda, ka serveris nokāries vai kaut kas tamlīdzīgs. Pēc tam izmet ārā. Ieejot atpakaļ viss kārtībā. Tikai pirmo reizi, kad connect klāt. Notiek jau trešo reizi.

Anyone? Tas ir saistīts ar slotiem?

Edited by Pipito Pjotrs
Link to comment
Share on other sites

Biju serverī, kad Tu ar kādu tur šaudījies raunda sākumos, kur galu galā, viens no jums dabūja banu.

Par ff - jau kādu laiku mēģinu panākt tā atslēgšanu.

EDIT:

Biski uzvelk ka netiek iekša serveri. Noproveju ari Spec_Alfa "karoniku" uz tiksanu ieksa - no success!

Tas pats, kaut arī regots niks, netieku iekšā kā nākas pilna servera laikā.

Edited by Pauly
Link to comment
Share on other sites

Mapēm nav nekāda vaina, bet derētu pievienot jaunākās kartis nomināciju sarakstā. Cbble ne reizi neesmu spēlējis, vispār. (jā, serverī viņa ir) Drīzumā teamkilling plugins tiks palaists, cik dzirdēju. (reflect damage) Balanss liela problēma, bet saprotu, ka neko tur nevar mainīt, jo admini nevar nevienu pārmest. Cenšos pats pāriet cik daudz iespējams, jo situācija ir tāda, ka viena puse rašo, lai dabūtu vairāk killus. Uz izķeršanu viens tīms.

Sakožam zobus un gaidam. :)

p.s pievienoju bildi, kur skaidri varam redzēt cik jaunās kartes populāras :D

problēma jau tā, ka nav nomināciju sarakstā

post-35797-0-44203500-1392132868_thumb.jpg

Edited by Pipito Pjotrs
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Manuprāt vajadzētu atstāt tikai klasiskās mapes, ieskaitot cache, season. Hostage mapes manuprāt nevienam neiet pie sirds. Uzskatu kad var uzlikt parasto mačmaking tipu - izspēlē 15 roundus, change. Un tad spēlē līdz 16 uzvarām. Pie draw paliek draw. Būtu kruta fīča ja būtu tādi kā ranki - silver, nova, global elite u.t.t kas būtu redzami forumā zem bildes.

Protams tie ranki jau nav competitive ranki, bet gan mūsu paša go.gign.lv servera ranki, būtu redzams kurš vislabāk spēlē. Un skaitītos gan mapju uzvaras un zaudes lejā zem nika.! Nēsmu rakstnieks, visticamāk neiebraucāt manā domā...

Izskatītos šādi.

http://www.bildites.lv/viewer.php?file=mnq1nzgxmy3yjp2gpdb0.png

P.s sory par bildītes kvalitāti, paints neļāva neko labāku :D

Link to comment
Share on other sites

Nav man guardian 2, bet gan silver 2.. :D

Neredzu tam nekādu jēgu anyway, bet šaubos, ka vispār kaut kas tāds pat ir iespējams. (competitive rank rādīt forumā)

Ja tik ļoti vēlies redzēt kāds gign ranks katram, lūgtum.

Nesaprati diemžēl, es jau rakstiju ka nesapratīsiet.

TAS rāda CSGO.GIGN.LV status nevis competitive. Piemēram ja gignā esi vinnējis 50 mapes. Tas rādās forumā. + ranks. Par ranku sistēmu gan īsti nezinu, varētu uzlikt par katru 10to uzvaru nāk par vienu ranku augstāk. zaudē skaitās kā -1 uzvara, respektīvi ja ir 10 uzvaras un 0 zaudes, tad ir tev silver 1. Ja ir 20 uzvaras bet 10 zaudes, skaitās silver 1 tāpat. Bet ja ir 30 uzvaras un 10 zaudes, tas jau skaitās kā silver 2. Sapratāt??

Domāju jēga būtu, vismaz redzēt cik daudz ir spēlējuši...

Es par noņemšanu.

Es par reflect damage. Botiņi iemācītos nešaut savējiem, citādi pašiem dirsā ir.

Edited by burgerzz
Link to comment
Share on other sites

Es par to, ka iešaujot citam, pašam noņem to pašu. Iešaujot 2x, viņam atnāk atpakaļ tik cik noņēmi, bet šāvējam nonāk cik viņam būtu atņēmis!

Ceru sapratāt!!

Āmen! Kā 1.6 bija. Tas kas tur tagat notiek bieži vien ir murgs.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...