Jump to content
GIGN Forum

Sakārtošana GO.GIGN.LV


Recommended Posts

Un beidzot salabojiet, lai es ar regjistretu steam id tieku iekshaa :) Neesmu vienigais taads.

Par velti maksaaju?

Neesi gan vienīgais tāds, man arī ir regots steam id, bet nu pie pilna servera netieku iekšā, pat ejot no konsoles, vai no cita servera caur konsoli..

Link to comment
Share on other sites

Cik nu paspēlēju, ir 2 milzīgas problēmas.

Pirmā ir tīmattack. Friendly fire atstāt vajadzētu, bet derētu tas pats kas sourcā, respektīvi cik man nošauj, tik pašam norauj. Vai dubultā, kas būtu stulbi netīšiem friendly faijeriem.

Otrā ir team balance. go.gign.lv tāda lieta nepastāv. Spēlēju inferno ar beigu rezultātu 18:2, protams, biju zaudētājos. Tā nebija spēlēšana, bet gan masveida izvarošana. Silti iesaku to salabot. Derētu tas pats kas ir css, bet, ja pirmās puses laikā dažus spēlētājus mētā pa tīmiem, no tās puslaika komandu maiņas jēgas maz.

Link to comment
Share on other sites

Neesi gan vienīgais tāds, man arī ir regots steam id, bet nu pie pilna servera netieku iekšā, pat ejot no konsoles, vai no cita servera caur konsoli..

Lāmes - lasiet tak forumu kārtīgi - piekonektējies jebkuram sasodītam random serverim un kad esi piekonektējies, tad konsolē: "connect csgo.gign.lv" un voilā slots strādā!

Link to comment
Share on other sites

Lāmes - lasiet tak forumu kārtīgi - piekonektējies jebkuram sasodītam random serverim un kad esi piekonektējies, tad konsolē: "connect csgo.gign.lv" un voilā slots strādā!

lāme esi tikai un vienīgi TU, jo ne reizi neesi mēģinājis to darīt kad serveris tiešām ir pilns!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kas šitie par hrenoviem čīteru uzbrukumiem naktīs, kas neļauj man iet gulēt jo visādi Kr1pati man caur steam msg sasauc ???

kad tiks sataisīts slots? jejbogu 20 minūtes spaidīt connect un nepiekonektēties galīgi nav fun, piedevām kāda velna pēc jāmaksā par slotu kurš nestrādā?

NOOOBS nelasa manus postus... ieej jebkurā citā serverī un uztaisi connect csgo.gign.lv un man viss strādā arī pie pilna servera, bet nu jā ar 2 kreisajām rokām neko nepadarīt...

:lame: :lame: :lame:

P.S.

Steam ID ir reģistrēts ?

Link to comment
Share on other sites

Man ir jautājums. Man ir reģistrēts niks. Vai steamID man ir jāreģistrē atsevišķi, vai to var kaut kā piesaistīt nikam?

Worms bija ieminējies par iespēju pārmest reģistrēto niku uz reģistrētu steam ID, kaut arī mana ziņa viņam tiek ignorēta.

Link to comment
Share on other sites

NOOOBS nelasa manus postus... ieej jebkurā citā serverī un uztaisi connect csgo.gign.lv un man viss strādā arī pie pilna servera, bet nu jā ar 2 kreisajām rokām neko nepadarīt...

:lame: :lame: :lame:

P.S.

Steam ID ir reģistrēts ?

noobs tev starp kaajam idiot!!!!

nestraadaa slots un ne man vieniigajam!

vari neatbildeet uz manu postu un neko nerakstiit, jo ar tavu 9klashu izgliitiibu nebuus saprast ko es un paareejie saka.

Link to comment
Share on other sites

Paldies, personīgi es esmu apmierināts. Pateicos, kuri pielika roku servera labošanai, kuri atbalstīja sakārtošanu un bijāt aktīvi! Paldies!

Pagaidām viss ok :).

Tikai ja būtu vēl dažas mapes klāt, būtu ok :).

No workshopa var atrast daudz, dažādas mapes :)

Link to comment
Share on other sites

Paldies, personīgi es esmu apmierināts. Pateicos, kuri pielika roku servera labošanai, kuri atbalstīja sakārtošanu un bijāt aktīvi! Paldies!

Pagaidām viss ok :).

Tikai ja būtu vēl dažas mapes klāt, būtu ok :).

No workshopa var atrast daudz, dažādas mapes :)

Vajag sākt ar vismaz standartniecēm cache, mirage.

Link to comment
Share on other sites

noobs tev starp kaajam idiot!!!!

nestraadaa slots un ne man vieniigajam!

vari neatbildeet uz manu postu un neko nerakstiit, jo ar tavu 9klashu izgliitiibu nebuus saprast ko es un paareejie saka.

Bļin... nebūtu admins atvaļinātu no foruma - ja man viss slots strādā, tad protams, ka problēma nav slotu sistēmā, bet tevī!

Link to comment
Share on other sites

Man arī nestrādā vai vienkārši daru kaut ko nepareizi.

Ļoti gaidu kaut kādu friendly fire ierobežojumu un status. Lai gan esmu pamanījis, ka kaut kāds HL Stats treko tik un tik spēlētājus ik pa laikam serverī parādās.

Link to comment
Share on other sites

Esmu laikam no tiem kuriem neiet regotais steam id. Rāda tip OK your acess bla bla bla. Bet ja pilns serveris netieku iekšā.

Un alfa Tu esi no tiem kuriem ''itkā'' var ieiet no cita servera caur konsole rakstot connect go.gign.lv. Es tā rakstot, man viņš vnk izmet ārā no tā konkrētā servera uz lobbyu..

Un otra problēma ir ff vajag vai nu disable, vai tos team attackerus sodīt ar hp ņemšanu nost!

Link to comment
Share on other sites

Esmu laikam no tiem kuriem neiet regotais steam id. Rāda tip OK your acess bla bla bla. Bet ja pilns serveris netieku iekšā.

Un alfa Tu esi no tiem kuriem ''itkā'' var ieiet no cita servera caur konsole rakstot connect go.gign.lv. Es tā rakstot, man viņš vnk izmet ārā no tā konkrētā servera uz lobbyu..

Un otra problēma ir ff vajag vai nu disable, vai tos team attackerus sodīt ar hp ņemšanu nost!

arii mani aizmet uz lobby vnk. nevis sak konekteet serverim klaat

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...