Jump to content
GIGN Forum

Sakārtošana GO.GIGN.LV


Recommended Posts

Tas mapcikls ir vienkārši drausmīgs, piecas hostu mapes pēc kārtas, tas ir neizturami... Iesaku salikt standarta mapciklu, train_ve, mirage_ce, dust2, de_toscan, nuke, inferno, n shit. Bet vēlams likt tiešām VE trainu un CE mirāžu, jo tās defaultās ir nenormāli tizlas, kā arī fps viņās ir mazāks.

Link to comment
Share on other sites

1. Noteikti esmu PAR!

2. Par

3. Tikai par rank un vote darbošanos tikai tad, kad mape ir beigusies un notiek vote uz nākamo mapi!

4. Noteikti pret, tas nav vajadzīgs!

Mans ieteikums, uzlikt tā, ka viena no komandām dabū 16 uzvaras, mape mainas uz nākamo. Nevis ir jāizspēlē visi 30 roundi. Jo pie 16:0 vairs otrai komandai nav iespēja dabūt 16:16!

Link to comment
Share on other sites

...

Mans ieteikums, uzlikt tā, ka viena no komandām dabū 16 uzvaras, mape mainas uz nākamo. Nevis ir jāizspēlē visi 30 roundi. Jo pie 16:0 vairs otrai komandai nav iespēja dabūt 16:16!

tagad ir 20 raundu speele, 10 vienā pusē un 10 otrā!

Link to comment
Share on other sites

Principā mapcycle tomēr laikam jāatbalsta atstāt... bet nu mapes tiešām kaut kā jēdzīgākā kārtībā tur jāsaliek :)

+ visa veida votes no playeru puses laikam ir jaaizliedz, jo met viņas bezjēgā un neloģiski un dažs labs vienu pēc otras...

Par SE kartēm - gribu zināt normāli kāda tā atšķirība ir, bez miglas, jo migla ir normāla parādība dabā, tad nesaprotu kāpēc šis spēles elements būtu jaizslēdz...

Link to comment
Share on other sites

Ok - par kartēm liekas, ka bezjēdzīgs jautājums...

Bet par mapcycle ieteikums - sakārtot mapcycle ~ šādā secībā

de_dust2

de_nuke

de_inferno

de_cache

cs_office

de_aztec

cs_assault

de_ali

de_train

de_mirage

cs_agency

de_train

de_verigo

cs_militia

...vienīgais varbūt megapopulārās 3 (dd2, nuke un inferno) varētu arī iemest vēl pa vidu kaut kur lai ir biežāk nekā pārējās! + vajadzētu padomāt varbūt, ja serveris norestartējas, tad lai mapcycle kaut kā uzsākas no tā kur beidzās nevis sākas no jauna...

Link to comment
Share on other sites

Ok - par kartēm liekas, ka bezjēdzīgs jautājums...

Bet par mapcycle ieteikums - sakārtot mapcycle ~ šādā secībā

de_dust2

de_nuke

de_inferno

de_cache

cs_office

de_aztec

cs_assault

de_ali

de_train

de_mirage

cs_agency

de_train

de_verigo

cs_militia

...vienīgais varbūt megapopulārās 3 (dd2, nuke un inferno) varētu arī iemest vēl pa vidu kaut kur lai ir biežāk nekā pārējās! + vajadzētu padomāt varbūt, ja serveris norestartējas, tad lai mapcycle kaut kā uzsākas no tā kur beidzās nevis sākas no jauna...

de_dust2

de_nuke

de_inferno

de_cache

cs_office

de_aztec

de_train

de_mirage

de_train

Pie citām kartēm spēlētāji ātri vien pazudīs. Neesmu vēl skatījies, bet laikam ar roundiem un komandu maiņu savā starpā ir kaut kas darīts, bet nav gluži kā matchmakingā, kas, manuprāt, ir labākais variants. Par naudiņu jau esmu ieminējies, šķiet, ka atalgojumu mazliet ir palielinājuši. Par bruņām - esmu pret.

Link to comment
Share on other sites

Lūdzu uzliekat: Ja ir 20 raundi kopā, pie nospēlētiem 10 mainās komandām (tas jau ir), bet uzliekat, ka viena no komandām jau dabujusi 11 uzvaras, mape mainās uz nākamo!

Piemēram rezūltāts 11:10 vai 11:0 utt

1. Ātrāk ies mapcikls (cilvēkiem neapniks)

2. Vairāk dropi būs, jo ātrāk ies mapes (kas cilvēkiem patīk)

Edited by HEADMASTER
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...