Jump to content
GIGN Forum

WAR3 acces


Hocherzs
 Share

Recommended Posts

  • Vecums; 21 gadu jauns.
  • Nodarbošanās; Pielāgojos visiem apstākļiem - šobrīd strādāju ATU (autotransporta uzņēmumā)
  • Pieredze CS - spēlēju jau 8gadus, ar pārtraukumiem, adminēju un esmu moderators MW projektā apm. 6gadus, bet tas jau velk pēdējās dienas/mēnešus. (manuprāt).
  • Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks pieškirtas tiesības uz kāda no GIGN serveriem?
  • 1) WAR3 nebūs tāds bardaks kā līdz šim. Kā jau minēju, cilvēku netrūkst vakaros, bet tur 24/7 ir kāds patstāvīgais spēlētājs ar kubiem.
  • Laiki, kuros tu spēlē GIGN serveros - kā sanāk, pielāgojos darba grafikam, kas savukārt katru mēnesi ir savādāks. Pārsvarā pa dienu vai vakaros.

  • Linki uz spēlētaju statos - http://stats.gign.lv/cs/player.php?id=22672 PUB

  • - http://stats.gign.lv/war3ps/player.php?id=5424 WAR3

Niku reģistrēšu, ja būs nepieciešamība pēc tā.

Zinu, ka stundas nav tik daudz kā vajadzīgs, forumā esmu zaļš, bet situācija ir ļoti bēdīga gan WAR3, gan PUB serverī. Vienmēr ir iespēja noņemt acces. :)

Rekomendācijas - ...domāju, ka ir kāds/kādi, kas mani zin kā spēlētāju GIGN serveros.

btw. Dj Erix - ceru arī uz tavu rekomendāciju. :)

Link to comment
Share on other sites

Es atbalstu Hochherzu...Man ja godigi sen jau likaas, ka shitam keksam ir acc... Dzeks stīmots, spēlē cs īpaši pubā dikti sen jau, protams pēc statu atjaunošanas daudziem , neuzradas tik daudz stundas, kā agrāk, jo ilgu laiku tak bija problēma ar cilvēkiem serveros, bet tagad daudz maz viss atkal ir kārtībā... Ļoti lādzīgs un draudzīgs cilvēks...iedot uz pārbaudes laiku, varētu, bet niku vajag reģistrēt, lai gana pats agrāk arī vnm teicu, ja vajadzēs pieregošu...

Link to comment
Share on other sites

Kas tu tāds?

Katrā ziņā neesmu īstais kam vaicāt ko, itsevišķi par Wāra serveri - nekad viņā neesmu spēlējis un man nav ne mazākās sajēgas par tajā notiekošo.

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

Kas tu tāds?

Katrā ziņā neesmu īstais kam vaicāt ko, itsevišķi par Wāra serveri - nekad viņā neesmu spēlējis un man nav ne mazākās sajēgas par tajā notiekošo.

Teddy gribēja dzirdēt kaut ko no Tevis sakarā ar acces piešķiršanu man. Kāpēc no Tevis? - tāpēc, ka arī tu MW komūnā esi vai biji, tāpēc pieņemu, ka tur mani zini, jo nu tomēr arī es MW komūnā esmu admins visos serveros kā arī Moderators MW webā. :) tāpēc gribēja atsauksmes kādas no tevis. ;)

Link to comment
Share on other sites

Sveiki atkal.

Skatos, ka esmu saņēmis 6 spēlētāju rekomendācijas - liels paldies. :)

Tālāk, kāds būs galīgais lēmums?

STEAM_ID pieregošu, kad pēc tā būs vajadzība, tb., - kad būs galīgais lēmums, jo tas jau neaizņem veselu dienu, bet gan pāris minūtes.

Link to comment
Share on other sites

Sveiki atkal.

Skatos, ka esmu saņēmis 6 spēlētāju rekomendācijas - liels paldies. :)

Tālāk, kāds būs galīgais lēmums?

STEAM_ID pieregošu, kad pēc tā būs vajadzība, tb., - kad būs galīgais lēmums, jo tas jau neaizņem veselu dienu, bet gan pāris minūtes.

Iesaku piereģistrēt uzreiz tagad, gala lēmums netiks pieņemts, kamēr to neizdarīsim, jo savādāk tos burtus nemaz neuzliks..

Link to comment
Share on other sites

Iesaku piereģistrēt uzreiz tagad, gala lēmums netiks pieņemts, kamēr to neizdarīsim, jo savādāk tos burtus nemaz neuzliks..

sluTs velreiz atkartoja manus vārdus... Bez REG nika, neviens nesmērēs te savas rokas izskatīšanā, viss runā tikai Tev par labu, bet tu spītējies pieregot niku...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...