Jump to content
GIGN Forum

mobīlajam


kretinS
 Share

Recommended Posts

Man ir galaxy s3 un man ir problēma ar interneteta piekļuvi.

Pirms četrām dienām nopirku jaunu okarti un pasūtiju to mēslu kur sms par brivu uz visiem tikliem utt un 1gb interneta.

Problēma tāda, ka pirmajās divās dienās viss gāja labi, bet trešajā man tas mobilie dati pat neslēdzas iekšā, vairs nezinu ko iesākt.

-visas opcijas itkā izspaidiju

-restartēju mobilo utt

-uztaisiju, sākotnējo datu atiestate

reko es ieslēdzu, bez jēgas

http://www.bildites....o88xlfyheo6.jpg

Edited by kretinS
Link to comment
Share on other sites

4ali 1gb nevar iztērēt 2 Dienās lol.

Uz note2 1gb ar 3g tereju dienas laika!

Vari pameiginat clear cache. Izsledz telefonu - Volume Up + Home + Power, kad telefons novibre un paradas pirmais Samsung logo, atlaid Power pogu, bet turpini turet Volume up + Home. Tad paradisies tads zals android logotips, atlaid pogas. Pec paris sekundem paradisies navigacija, kuru nestradas touch, tadel lai parslegtu iespeljas, izmanto volume pogas un power lai akseptetu.

11.jpg

spied wipe cache partition un tad Yes. Pecak atmetis tevi uz augstak mineto izvelni un spied reboot system.

Link to comment
Share on other sites

nopērc pa latu zz un pamēģini netā ieiet, ja sanāks tad Okarte atkal parāda sevi :)

Jep, so vari iemeiginat, man reiz ar note 2 bija lidziga problema, bet pec operatora mainas viss normalizejas. Tiesa arzemju operatori, bet faktu tas nemaina.

Reset phone meiginajis neesi? Kgan ticamiba, ka tas varetu lidzet ir maza? Ka ar signalu, viss ok?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...