Jump to content
GIGN Forum

Neteller un SEB


miikstais1
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Radās problēma ar SEB. Gribēju ieskaitīt naudu pokerstar'os, bet jau 2. reizi man rāda "your transaction was declined". Zinu, ka ir kaut kāda problēma ar tiem "droši pirkumi internetā", tāpēc gribēju pajautāt vai kāds ir skaitījis naudu uz netelleriem no SEB? Vai pa taisno uz pokerstariem no SEB?

Link to comment
Share on other sites

No SEB uz pokerstars nevarēs ieskaitīt - tur tipa ir kaut kāds sūds ko nekādi nevar izlabot - jo SEB banka pokerstāru ieskaita pie azartspēlēm un attiecīgi ar viņu karti nevar nekādi norēķināties stāros.

Visur citur kur esmu skaitījis (Expekt, PKR, Winner) var.

Uz Netteler arī varēsi aizskaitīt - ja ir netteler tad nav jābūt problēmām ar pokerstars.

Link to comment
Share on other sites

Tak kur problēma paņemt Sebā MasterCard?

Un kas Tev liek domāt, ka tas ko mainīs?

Ir bijusi gan Master, gan tagadējā Visa. Vispār SEB bankā reāli sūkā ānīti un jātinās no viņas :)

Jap, pa taisno uz pokerstars nevar ieskaitīt, bet nu problēma atrisināta via Neteller. Tur diezgan forša akcija tagad - ja skaiti zem $300, cik sapratu, tad tev iedod vēl tik pat daudz, cik ieskaitīji, ja ievadi kodu "STARS600" registrējoties.

Nu ja - tas jau ir kaut kādam random spēlētājam maybe piešķir to bonusu. Tad jau es tagad uztaisīšu jaunu acc un iemetīšu 250 USD dabūšu bonusā vēl 250 USD - pagaidīšu 48 h un izskaitīšu 250 LVL. Un tad uztaisīšu jaunu acc.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja - tas jau ir kaut kādam random spēlētājam maybe piešķir to bonusu. Tad jau es tagad uztaisīšu jaunu acc un iemetīšu 250 USD dabūšu bonusā vēl 250 USD - pagaidīšu 48 h un izskaitīšu 250 LVL. Un tad uztaisīšu jaunu acc.

Tev bankas konti pietiks?

Link to comment
Share on other sites

primārā lieta ir tā ka no pašiem pirmsākumiem viņi atļāva izmantot azartspēlu lauciņā. Ar skrill karti tu norēķinies gluži kā ar jebkuru karti no pašmāju bankām, bet atšķirība ir tajā ka VIDs neredz šo infu. Viennozīmīgi bonusi pret paypal: limiti, valūtas, skrill karte, gb kompānija.

Pa lielam vari iečekot kaut https://www.skrill.com/shopping-directory/all sadaļu, bet loģiski tur nebūs visi piedāvājumi, jo integrēt maksājumus var jebkurš.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...