Jump to content
GIGN Forum

Austiņu izvēle...


b0r1ng
 Share

Recommended Posts

Čau, reti prasu ieteikumus pirkumos, un pats daudz maz pārzinu tirgu, bet iespējams kaut ko esmu palaidis garām no labiem modeļiem. Tātad meklēju headband tipa austiņas ar mikrofonu. Izmantojamas pārsvarā FPS. Cenu kategorija līdz 70ls ar argumentētiem izņēmumiem. Varianti pērc pa 20 un uz parējo ņem alu - iet secen.

Ps: sennheiserus nepiedāvāt

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Sennheiseri kurus kribu maksà kosmosu. Un līdz tam laikam ņemt PCxxx lēto galu negribās. Un mikrofonam jābūt kopā, jo:

1) Man ir kaķis un mikrofonam būs pizdecs

2) Es sēžu tālu no galda bieži vien

3) Lieks sūds uz galda

Link to comment
Share on other sites

Es zinu vienas reali krutas austinas kuras reali kruti skan (un pasi razotaji to nezin) .Loti plakana afr response (krietni krutak ka lielakajai daljai senhaiseru zem 300ls). Bet vinam nav mikrafona.

icon hp-360

http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid=p2050601.m570.l1313&_nkw=icon+hp-360&_sacat=0&_from=R40

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Tik pat labi var ņemt SteelSeries Elite, bet man nesen ir parādījies noteikums pašam sev - nepirkt kaut ko, kas ir tikko iznācis. Parasti tur ir kaut kādi bugi un sīkas kļūmes.

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Eu, bet ja tev pofig par skanju and shit, tad mosha vienkarshi noperc acme austinas par 5Ls?

Beefs

Lai SS neražo Sennheisera cienīgu skaņas kvalitāti, tad skaņas pozicionēšana tur ir ĻOTI laba, cik nācās saskarties. Un kā jau teicu iepriekš - man nevajag ausis bez mikrofona.

Link to comment
Share on other sites

Such help.!!! Tu iesaki man nopirkt austiņas bez fucking mikrofona, kuras nevar nopirtk Latvijā un vēl ar pusotras dienas nokavēšanos kopš esmu jau veicis pasūtījumu. PALDIES!

Pirkt austiņas ar mikrofonu ir totāls plebeju un ņūbu risinājums.

Šī bilde paskaidros, kāpēc.

1320020147396.png

1316372662626.png

Tu iesaki man nopirkt austiņas bez fucking mikrofona, kuras nevar nopirtk Latvijā

Var nopirkt LV. Paskaties salidzini.lv . Es pirku LV

Edited by Kontortionists
Link to comment
Share on other sites

Pirkt austiņas ar mikrofonu ir totāls plebeju un ņūbu risinājums.

Šī bilde paskaidros, kāpēc.

1320020147396.png

1316372662626.png

Var nopirkt LV. Paskaties salidzini.lv . Es pirku LV

Tu tici visam ko redzi internetà? Kā es varēju būt tās muļķis. Es takš varu nopikrt kabas ausis par 5 bakši un mikrofonu par 3, tad salīmēt to visu kopā kā makgaivers un laimīgs sēdēt un uzskatīt sevi gudrāks par citiem.

Link to comment
Share on other sites

Piedod bet es ticu. Nekad neesmu atbalstijis austinjas ar mic. NEKAD. Ir bijis pazina kas paris gados nomainija 2 austinjas, jo pavisam vienkarsi vinam kaut kas nobruka un mic nestradaja un skana raustijas (paldies dievam musdienas vel ir garantija). Vienmer esmu atbalstijis atsevisko padarisanu, un musdienas tak ir normali mic, kurus mute nav jabaz bet var smuki sturiti nolikt un tevi tapat dzirdes.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...