Jump to content
GIGN Forum

dibena slaucīšana


amniijs
 Share

  

110 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ja es saloku pa daudz loksnes, tad es parasti atstāju turpat pie poda vai uz poda. Nākamreiz atnākot, manus sejas vaibstus pārņem smaids un atvieglojums, uzzinot ka mana kārtējā apgaita būs nedaudz vieglāka kā parasti.

Vistrakāk ar tām loksnēm, šķiet, ir vasarā, kad dirsa svīst bezjēgā. Un riktīgi karstā laikā arī nevar normāli pasēdet, brīžos, kad vēlies atspiest galvu pret plaukstu, var sanākt paslīdēt dēļ sviedriem.

Un ko šādās karstās dienās dara tie indivīdi, kas sava poda vākam izvēlējušies to mīksto, pūkaino segumu? Cik higiēniski tas ir un cik bieži tas ir jāmazgā?

Bezbiksis

Edited by Bezbiksis
Link to comment
Share on other sites

Nu ja, indivīds pāris postus virs manis droši vien paņem sūdu rokās, izspaida, pārbauda, kas lācītim vēderā (vai nav rieksti un mellenes) un tikai pēc pilnīgas konsistences analīzes spēj pateikt aptuveno lokšņu daudzumu.

Es jūtu, ka tu jau to esi darījis.

Un vispār, psc ir tad, kad tu apsēdies uz poda un poda vāks ir silts. Tad gan labāk gan dirst, gan slaucīt diršu stāvus.

Link to comment
Share on other sites

Es jūtu, ka tu jau to esi darījis.

Un vispār, psc ir tad, kad tu apsēdies uz poda un poda vāks ir silts. Tad gan labāk gan dirst, gan slaucīt diršu stāvus.

Tu tak teici, ka to var noteikt tikai pēc konsistences, es tikai minēju, kā tu to dari :DD

Silts poda vāks atsauc nelāgas atmiņas? Nu, kāds pielavās no mugurpuses un tā, paliek silti? :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Es jūtu, ka tu jau to esi darījis.

Un vispār, psc ir tad, kad tu apsēdies uz poda un poda vāks ir silts. Tad gan labāk gan dirst, gan slaucīt diršu stāvus.

Nav baigā šmuce, ja dirš, sēžot uz vāka?

Edited by Traffic
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...