Jump to content
GIGN Forum

Pieteikums War3 serverī


esters
 Share

Recommended Posts

Vecums - 24

Nodarbošanās - Universālais kareivis, IT sfēra

Pieredze - No 2005/6. gada. Ņēmā vērami sasniegumu kibersportā nav.

Labums - Spēlēju laikos kad war3 serverī ir čīteri, taču citu adminu nav. Kā arī gribētos iemēģināt roku administrēšanā : (

Laiki - darba dienu vakari, dažkārt sanāk arī brīvdienās.

Stati - http://stats.gign.lv...yer.php?id=2307

Link to comment
Share on other sites

Noteikti,jo situācija ir tāda,ka es esmu vienīgais admins serverī jau vairākus mēnešus,nu nevaru tur tupēt visu laiku. Adminus vajag kā ēst,jo čīteru/bugeru netrūkst. Esters un vantuz ir regulārie servera apmeklētāji,kuru pieteikumus gaidīju,jo abi puikas man ir nekļūdīgi ziņojuši par negodīgiem spēlētājiem.

Lūdzu nevelciet garumā ar pieteikuma izskatīšanu,jo situācija serverī ir bēdīga.

Es gan nezinu,kas vēl te varēs iedot rec,jo neviena bez manis jau nav.

Rec uz xk,xb,votemap,slap,slay.

Uzņemos atbildību,taisīs ziepes,es pirmais par to pateikšu.

Link to comment
Share on other sites

Kā diezgan regulārs war3 servera apmeklētājs es tikai gribētu teikt, ka piekrītu Gestapo teiktajam. Situācija war3 serverī ir bēdīga un jauni admini ir nepieciešami, tāpēc domāju, ka ir vērts atkāpties no pāris pieprasītajiem punktiem un ļaut pierādīt sevi kādam, ko vienīgie war3 admini spēj rekomendēt.

Link to comment
Share on other sites

bet ja Gestapo teiktais ir patiesība

Lai manā vietā runā statistika.

Pūķēnu neesmu redzējis mēnešus divus, Vircnieku 1x pagājušajā mēnesī, par !Z! neatceros, bija viņam war3 admins ar, vai tikai pubā? Lai nu kā, nav redzēts mēnešus divus.

Tad par kādu normālu un patīkamu spēli mēs varam runāt?

Spēlētāji bildē sagrupēti pēc onlinetime.

an8w5rtxrdt3y6b2nfwx.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nezinu par šo esteri, par Vantūzi gan varu teikt tikai labu, zināms no laikiem, kad spēlēju diendienā :) Tagad Stradiņos dirnot, laiks vairs īpaši nav, 5dienās, sestdienās ieslidinos serverī, cik nu iespējams. Par e36 - pret, sliktas atmiņas no vecajiem laikiem.

Link to comment
Share on other sites

Es ceru, ka es viņu nejaucu. Un būšu atpakaļ drīz aktīvāks, jāsāk ar regnika pasūtīšanu :)

EDIT: Uz Gestapo vārda - Esterim par. Redzēšu serverī, parunāšu, tad jau priekštats radīsies, ja nu kas vienmēr jau var noņemt.

Edited by Puukjeenss
Link to comment
Share on other sites

atceros laikus, kad gignā, lai dabūtu acc tev bija jaiet cauri ellei.

Tagad tas izskatās kā easy game, atnāk kkāds random čalis ar norautām 20h+ un lūdz acc, ienāk viens admins (paļubomu čoms) pasaka pāris labus vārdus, tā uzreiz visi baigi par.

Neuzskatu, ka acc būtu jādod tiem, kas ir nedēļu norāvuši, runājot utt.

Ir tomēr savas normas robežas, ar kurām gign arī izceļas pārējo serveru vidū.

esmu vīlies..

Link to comment
Share on other sites

brahhh, Es Tev piekrītu, ka situācija NAV normāla, bet saprotiet arī mani, ka es nevaru viens pats administrēt serveri 24/7, ja man par to nemaksā, man jejebogu ir bijusi doma reinstalēt cs un likties mierā, jo pa lielam man nav laika spēlēt, es pārsvarā kādu specoju, jo viena nobanotā čītera vietā ir 3 citi, nemaz nerunājot par mutes palaidējiem un bugeriem.

Manuprāt, serveris šobrīd vēl ir glābjams ar VISMAZ dažiem adminiem, kas var banot un ar labāku mapciklu, kas tiks piedāvāts brīvākā brīdī. Saprotu, ka vajadzētu ievērot visas prasības, bet dodiet man tos cilvēkus, kuri tām atbilst un kuri raksta pieteikumus, cik tādu ir? Pateikšu priekšā - 0

Par online time, paskaties manā skrīnā pāris postus iepriekš kādi vispār ir spēlētājiem online, tak samērā nesen visus status nonesa.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu par šo esteri, par Vantūzi gan varu teikt tikai labu, zināms no laikiem, kad spēlēju diendienā :) Tagad Stradiņos dirnot, laiks vairs īpaši nav, 5dienās, sestdienās ieslidinos serverī, cik nu iespējams. Par e36 - pret, sliktas atmiņas no vecajiem laikiem.

ko mācies?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...