Jump to content
GIGN Forum

Bitcoin


Kontortionists
 Share

Recommended Posts

Paldies beef, perfekts salidzinajums.

Sada veida mesli ir bijusi un bus, un nez kapec reali parastais cilveks neviens nav palicis bagataks no ta? Man pat reali liekas ka topic autors ir pats iesaistitaa persona vai ieperies sada mesla un akli tic lielai nauda.

Pec taviem vardiem tev te tagad jau vajadzeja but gandriz miljonaram, ja laicigi tos sudus sapirki un tagad tirgotu. Neesmu pat iedzilinajies kas tas par meeslu ir un netaisos. Pietiekosi daudz zinu ka naudu pelna stradajot, nevis ar sadiem sudiem.

Un tikai nesalidzinam sito meslu ar forexu vai akciju tirgu. Lai gan Forex ir stipri slidena lietinja un to ietekme cilveki kas no taa gust labumu, ta vismaz ir reali paredzama lieta un ir iespeja nopelnit, lai gan akciju tirgus ir visslabakais vieds tad, tikai sie abi prasa daudz daudz laika un zinasanu, lai reali pelnitu (un izlaicigus veiksmes stastus man nevajag, tie ir tiesi tadi pasi kaa ar spelju zalem).

Uz manis teikto vari neatbildet, ka tu to centies darit ar visiem parejiem. Man neinterese tavi argumenti.

Link to comment
Share on other sites

Kā tulpes sīpols var maksāt parasta strādnieka 10 gadu algu?

Beefs

Nevar, bet tulpes sīpolu tu īsti nevaru pārsūtīt bez komisijām no viena pasaules nostūra uz otru. Tulpes sīpolus var audzēt neierobežotos apjomos. Tulpes sīpoli ar laiku sapūst.

Slikta analoģija.

Sada veida mesli ir bijusi un bus, un nez kapec reali parastais cilveks neviens nav palicis bagataks no ta?

Ātri pārskaitīt naudu bez komisijām ir mēsls? Un daudzi ir palikuši ļoti bagāti.

Man pat reali liekas ka topic autors ir pats iesaistitaa persona vai ieperies sada mesla un akli tic lielai nauda.

Es taču jau teicu iepriekš, ka spekulēju ar viņiem.

Pec taviem vardiem tev te tagad jau vajadzeja but gandriz miljonaram, ja laicigi tos sudus sapirki un tagad tirgotu.

:)

Neesmu pat iedzilinajies kas tas par meeslu ir un netaisos. Pietiekosi daudz zinu ka naudu pelna stradajot, nevis ar sadiem sudiem.

Ja neesi iedziļinājies, tad kā gan tu vari paust kaut kādu viedokli?

Lai gan Forex ir stipri slidena lietinja un to ietekme cilveki kas no taa gust labumu, ta vismaz ir reali paredzama lieta un ir iespeja nopelnit

Forex ir paredzams? Tad jau tu esi miljonārs ar to kļuvis?

Uz manis teikto vari neatbildet, ka tu to centies darit ar visiem parejiem. Man neinterese tavi argumenti.

NA NA NAN ANA ES NEKO NEDZIRDU NA NA NA NA NA!

Edited by Kontortionists
Link to comment
Share on other sites

Tulip bulb crisis jau arī nebija piramīda. Tas bija haips. Tāpat kā bitcoins.

Ja būtu kaut mazāka garantija, ka bitcoina cena noturēsies tāda, kāda ir, kaut vai 2vas nedēļas, varētu pirkt bitcoin mining hardwari un pelnīt piķi (bitcoin mainers pa 10k $ spēj sevi atpelnīt nedēļas laikā pie bitcoina pa 1000$).

Bet, bitcoins ir tik nereāli volatīls, ka patiesība tas vairāk nav derīgs vispār nekam citam, ka haipam un virtuālam treidingam (spekulācijām).

Beefs

Edit:

Vismaz tulpes sīpolu var iestādīt un izaug puķe. Bitcoins ir tikai bezjēdzīgs ieraksts ierakstīts bezjēdzīgā publiskā transakciju vesture. Kādai jābūt ir bitcoina cenai? Absolūti no pirksta izzīžams lielums. Varētu mēģināt izrēķināt bitcoin cenu tādu, lai atmaksātos mainot bitcoinu (bet mainot tikai tik daudz, lai spētu funkcionēt transakcijas un validācija).

Karoče - kā currency bitcoins nereāli smird.

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Piedevām - jau šodien ir nepieciešami kruti ASIC proči un ļoti dārgs hardware, lai bitcoin rakšana vispār atmaksātos. Mēs agrāk runājām par publisku tīklu, kur visi iesaistītie arī validē transakcijas un laimīgais, kurš paspēj pirmais, nopelna 25 bitcoinus, bet realitāte ir tāda, ka bitcoin transakcijas validē pāris lielas server fermas. Un ar ko tas tagad atšķiras no centralizētas bankas? Double spending kļūst daudz reālāks tagad.

Beefs

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bitcoins ir tikai bezjēdzīgs ieraksts ierakstīts bezjēdzīgā publiskā transakciju vesture

Nu te nu negribētos piekrist. Ideja jau pašā pamatā BIJA ļoti laba - decentralizēta, anonīma elektroniska valūta. Vienkārši diemžēl brokeri to pašos pamatos ir veiksmīgi sadirsuši un fināls ir ļoti viegli prognozējams :).

Kā valūta var būt piramīda? Tajā nevienu tu "neiesaisti" caur referāļiem, u.tml. Vai USD arī ir piramīda?

Un atkal sākam visu no sākuma :). Jā - USD ir piramīda, tikai ar tādu atšķirību, ka USD vērtību notur ASV ekonomiskās un militārās aktivitātes visā pasaulē.

Bitcoin vērtību notur brokeru un bitcoin īpašnieku aktivitātes. Pēc katra cenas krituma nākas mākslīgi stimulēt cenas kāpumu. Valūta ir kautko vērta tikai tad, ja kāds tajā reāli norēķinās - bet bitcoin pašlaik netiek izmantots norēķiniem par precēm/ pakalpojumiem - tas ir kļuvis par spekuālicju objektu.

Link to comment
Share on other sites

Ja es varu instanti pārsūtīt naudu uz jebkurieni bez komisijām...kā var teikt, ka tas ir nederīgs? Tas dara to pašu ko VISA, Western Union, Paypal tikai LĒTĀK.

Valūta ir kautko vērta tikai tad, ja kāds tajā reāli norēķinās - bet bitcoin pašlaik netiek izmantots norēķiniem par precēm/ pakalpojumiem

Bet tas tiek izmantots.

Edited by Kontortionists
Link to comment
Share on other sites

Dyversant - raksana notiek loti vienkarsi - tu noperc dedicated ASIC verki par 10k $ un sac "rakt" aka rekinat kaut kadus bezjedzigus ciparus. Par PC vai GPU aizmirsti - tie laiki ir pagajushi.

Ir ari letaki raksanas dzelzi (teiksim, par 200USD), pamekle bitcoin mining hardware.

Tagad rakt ir izdevigi, bet tas var loti atri palikt neizdevigi.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Tu vispar lasi ko raksta? Tev japerk dedicated dzelzis - tam nav sakars ar kompi.

Ja gribi rakt uz kompja - raksanas tooli iet uz visiem OSiem. Noperc niprako video karti un tev bus 600 MH/S performance. Savu pirmo bloku busi saracis pec videjo 160 gadiem.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...