Jump to content
GIGN Forum

GIGN.lv & Capital.lv NEO Winter Cup 2013


Recommended Posts

Labprāt pamēģinātu, bet... Man diemžēl cs:go spēlēšanas laiks nav nekāds lielais unn jā.

Es nesaku kad esmu nekāds pilnīgs 0, bet nu par pro es sevi nevarētu nosaukt. Ja paspēlētu kādu laiku ieprieš cs:go, tad gan jau kaut ko varētu no manīm izspiest :D.

Tātad : īsāk sakot - Ja kādam vajadzīgs biedrs, tad es labprāt vēlētos Jums pievienoties. Ir mikrafons, Ir dators, Ir pele, Ir spēle. Ir viss vajadzīgais. Dators arī ir pietiekami labs, lai spēlētu stabili cs:go... Ja ir interese

Steam id: Zivele (Uz cs:go stundām neskatamies, lūdzu :D.)

Link to comment
Share on other sites

Jā esmu gan,sākumā bija rakstīts ka balvā datori no capital.lv,no cik gadiem vispār var piedalīties? es domaju 2,3 vietām varētu piemērot steam naudiņu...

anyway

MEKLĒJU labus šāvējus un kuriem ir competitive ranks kcik kāds,interesentus rakstīt skype:jancis45

Edited by Exor_LV
Link to comment
Share on other sites

Ja cilvēks prasa, no cik gadiem var piedalīties, tas man liek domāt, kad cilvēks ir līdz 12 gadiem vecs :D

Āāā, pagaidi - būsim nopietni. Var piedalīties no jebkāda vecuma, bet vai tu pašu spēli drīksti spēlēt? /pērle/

Link to comment
Share on other sites

Nu tad, jaunais cilvēk, nebūs nekādas spēlēšanas.

Tici man, visu dzīvi izčakarēsi, ja spēlēsi vardarbīgas spēles.

Nākotnē paņemsi kalašu un izmēģināsi centrā pret visu tautu cs real life.

Kad tev mainīsies gads, nu vai divi vai pat vairāk (internetā visu var runāt, moš tev tie paši 12) un paliks 18, tad tev mainīsies hormoni un tu būsi kā sanarkojies nēģeris. Tu šīs datorspēles varēsi uztvert nopietni. Par dzīvību un nāvi. Varēsi trennēt roku. Tas vienkārši tā ir. Kā nēģeris iedeva baltajam... /pērle/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja kāds vēl lasa komandu - varu pieteikties! Varbūt kāds fiksīts gribēs salasīties. Nejau tur kaut ko ļoti nopietnu, bet priekš prieka :D. Nav nekādas man īpašās prasības. Nav kāds, kurš var pa ātro salasīt?

Atceramies - šodien 21:00 beigsies komandu pieteikšanās, bet gan jau maazliet vēlāk arī varēs.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...