Jump to content
GIGN Forum

Ouzijs @ CSS


Ouzijs
 Share

Recommended Posts

Vārds - Reinis

Vecums - 17

Nodarbošanās - Mācos Tehnikumā un tagat praksē.

Pieredze +/- 5 gadi CSS 2 gadi

Statistika - http://stats.gign.lv...nfo&player=3778

Laiki - Kā kurā dienā

Atbalsta - Lumpy un varbūt vel kāds mani atbalsta.

kāds labums - tas nav grūti, sodien jau 4 čīteris ko es redzu un admini ir daudz, bet online nu tā pamaz arī daudzi aiziet uz CS GO, es varēju nobanot viņus ja būtu acc.

Reg niks - Ouzijs

Teikšu vienkārši neesmu varbūt ideāls, bet palīdzēt gribu. Čīterus atpazīstu un nobanots neesmu bijis serveros. Serverī problēmas netaisu, uzvedos kā pienākas. Ja neticat man tad iedodat izmēģinājuma laiku vai varu pierādīt, ka nespēlējos ar acc un ka es labi pildu admina pienākumu.

Ar cieņu Ouzijs!

Edited by Ouzijs
Link to comment
Share on other sites

Pateikšu nelielu noslēpumu, es pieteikumus lasu tikai, lai pārliecinātos par indivīda kaut kādām zināšanām un normām, ja tu četros teikumos pieļauj 5 atsaldētas kļūdas (adbalstu, nēsmu..), tad tas par tevi neko labu neliecina.

Turklāt, nekas par tevi neko labu neliecina arī ņerkstēšana man privāti, ka gribi sevi pierādīt. Vēl viena lieta, kas attiecas uz visiem serverīm netikai GIGN.lv, accessus nedod uz kaut kādiem pārbaudes laikiem, lai pierādītu sevi - tev jāpierāda sevi iepriekš.

Kā jau teicu privāti, neredzu kā es tuvāko divu gadu laikā varētu atbalstīt šo kandidātu uz access saņemšanu.

Link to comment
Share on other sites

maddn es tev vienkārši nepatīku! Tik pat pec diviem gadiem, tu pasaki to pašu!

Bet tu neesi viens, tapēc dosim arī citiem izpausties.

Edited by Ouzijs
Link to comment
Share on other sites

Es gan dodu REC. Galva ir uz pleciem, saprot arī gana daudz, kur ir čīti, kur to nav. Uzvedība arī ir ok.

Maddn, tas, par ko Tu tagad piesējies, ir pilnīga huiņa - tagad visa paaudze aug tādi. Nebūs te īstā vieta un laiks, lai kādu mācītu un pērtu par to..

Link to comment
Share on other sites

Varētu jau viņam iedot, paskatīties kā uzvedās. Ja nepratīs kalpot acc mērķim, tad lai vāc nost! No manis itkā REC

OT - @maddn: Lai gan es spriežu apmērām kā Tu, tomēr pēc čaļa slenga te nevajadzētu spriest, kgan pieteikums ir svarīgs. Varbūt jau viņš ir atmarozaks, bet ar citām labākām un vajadzīgākām īpašībām. Bet saprotu Tevi ļoti labi, pašam iekš gigna ir da*uja antipātiju! :D

Edited by Upis92
Link to comment
Share on other sites

Gucci

Es beidzot atradu CS daļu kas man patīk. Un piemērām CS GO man nevisaij. Es labāk Uzspēlēju soursu. Un nē tikkai uz soursa serveri!

Nu tak pastieties piemēram čatā pilns ar to ka serverī cīteris un neviens nevar reportus izskatīt...

Edited by Ouzijs
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...