Jump to content
GIGN Forum

Gacha @CSS


Gacha96
 Share

Recommended Posts

  • Vecums: 17
  • Nodarbošanās: Pagaidām ir vidusskola,patīk spēlēt populārākos sporta veidus,un kā arī eju uz jaunsardzi un zemessardzi jo mans mērķis ir uzstādīts un gribu kļū par Rīgas Pašvaldības policistu
  • Pieredze CS/CSS/TF2:4,5 gadi bet bija tagat 1 gada pauze un esmu atkal atgriezies atpakaļ pie jums mīlulīši
  • Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks piešķirtas tiesības uz kāda no GIGN serveriem?Cik tagat esmu bijis online tikai esmu redzēji kad visi ir rakstijuši calladmin jo nav bijis neviens online admins,es tikai varu saskaitīt uz labās rokas cik adminus esmu redzejis online .Varu teikt kad ļoti maz css serveri online ir admini ja man iedotu admina tiesības tad es šo situāciju krasi mainītu uz labo pusi un būtru ļoti daudz online.Varu uzreiz pieminēt kad būs uzreiz mazāk čīteru,un kad vairāk nevajadzēs citiem spēlētājiem serverī rakstīt /calladmin ,būšu gan aktīvs serverī gan arī forumā,protams vēl būšu ļoti pretīm nākošš un izpalīdzīgs.Nebūšu tas turš daudz runā ar muti bet būšu tas kas dara visus labos darbos sakarā ar gignu.Un nekad nebūšu tas kurš pēc tam nodirsīs gignu.Protams vēl likšu par skarbajiem vārdiem serverī mutes un ja būs pēc tam rr par mutes uzlikšanu būs bans no manis.Un par misijas nepildīšanu būs vai nu slap vai arī slay.Un par afk būs kick no servera.
  • Laiki, kuros tu spēlē GIGN serveri: Darba dienās parasti no 11:00 līdz 12:20,vēl no 14:00 līdz 16 :45 un vakaros no 22:00 līdz 1:30. Brīvdienās un Brīvlaikā būši parasti online no 13:00 līdz 1:00 bet ar pauzēm jeb atpūtām.
  • Linki uz spēlētāju statos: http://stats.gign.lv...fo&player=14459
  • Reģistrētais niks vēlamajā serverī - Būs drīzuma tikai vēl jāsazinās ar wormu pa vienu ģēlu,jo man ir visa nauda uz swedbank open kartes.
  • Admini kuri rekomendē - Pagaidām nav bet centīšos tuvākajā laikā iegūt kādu rekomendāciju no kādiem adminiem jo iepriekš kad nebiju pauzi uzlicis css tad gan man bija tikai neatceros kuri tie bija man viņu iedevuši.
  • Flagi uz kuriem vēlētos pretendēt - ban/kick/slap/slay/silence

P.S Neskatieties man uz foruma aktivitāti jo es foruma profilu atguvu tikai 9 oktobrī

Edited by Gacha96
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...