Jump to content
GIGN Forum

Seksuāli čiekuri un citi zvēri!


ModeratO
 Share

Recommended Posts

Tātad, šadu tādu notikumu dēļ, esmu gatavs nomainīt savu audi 100 c4 2.6 zvēru pret kaut ko mazliet ekonomiskāku. Pagaidam esmu noskatījis audi A6 2.8 gāzi Q, taču metu arī aci uz 1.9 dīzeļiem (A6) Tomēr pagaidām cik skatos ss.lv ir ļoti mazs šādu veidu auto piedavājums, tadēļ vēletos palūgt jūsu palīdzibu, vai ir vēl kāas adreses kā ss.lv ar plašāku piedāvājumu vai mašīnu forums kur pārdod auto... Vēlos izskatīt visus piedavājumus un izvēleties pa savai cenu grupai atbildtošu auto. Aptuvenā cena ~2300 Ls

Link to comment
Share on other sites

Bračkam ir 2.7 quattro A6 Audis un, ja meklē ko ekonomiskāku, tad tas nebūs ekonomisks :D Ar gāzi sanāk ap 5 Ls uz 100. Tad jaui savai 2,6 liec gāzi un brauc ekonomiski. Pirms gāzes tam Audim patēriņš bija ap 11l vidējais. Bet tas jau, kā brauc..

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Bračkam ir 2.7 quattro A6 Audis un, ja meklē ko ekonomiskāku, tad tas nebūs ekonomisks :D Ar gāzi sanāk ap 5 Ls uz 100. Tad jaui savai 2,6 liec gāzi un brauc ekonomiski. Pirms gāzes tam Audim patēriņš bija ap 11l vidējais. Bet tas jau, kā brauc..

Nu es negribu uz sava 2,6 likt, jo nav vērts man uz viņa likt gāzi jo neatmaksāsies man ar viņu braukāt vairs. (Stavēs majās kā darba zirdziņš :D ) Tāpat gribās kaut ko jaunāku, un 2.8 Q 5ls ir ekonomiski, neskaitot to ka es ar savu 2.6 uz 100km 13ls terēju :D Ieliec kādu linku ja atrodat labu piedavājumu! Baigi noderētu ;)

Link to comment
Share on other sites

Tu maz zini, cik a6 nāk virs 1.9 motoriem? :D Tad gribi teikt, ka visi ir metami sūdi, tilpuma dēļ? [respektīvi attiecīgais tilpums ir nekvalitatīvs ražojums?]

Tad jautāšu Tev nevis cik servisos Tu to esi jautājis, bet cik Tev pazīstamiem ir bijušas problēmas ar šiem lielo litrāžu Audiem un cik servisos ir dots atzinums, ka vaina ir nekvalitatīvā motorā?

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Tu maz zini, cik a6 nāk virs 1.9 motoriem? :D Tad gribi teikt, ka visi ir metami sūdi, tilpuma dēļ? [respektīvi attiecīgais tilpums ir nekvalitatīvs ražojums?]

Tad jautāšu Tev nevis cik servisos Tu to esi jautājis, bet cik Tev pazīstamiem ir bijušas problēmas ar šiem lielo litrāžu Audiem un cik servisos ir dots atzinums, ka vaina ir nekvalitatīvā motorā?

es gan nepiemineju ka es domāju 2,5 motorus lielākoties( my bad :D )

personīgi pazīstu divus cilvēkus kuri mainijuši 2,5 motorus

pajautā kādam auto ekspertam vai servisā par shiem motoriem,redzēsi ko atbildēs

1,9 praktiski ir vislabākie audi motori kalpošanas ziņā

Edited by dienaszaglis
Link to comment
Share on other sites

Nu re. Man kā reiz no 3 pazīstamiem, kam ir A6 quattro [2x 3.2 Quattro un bračkam ir 2.7 biturbo] tad nu par paša motora kvalitāti sūdzību nekādu. [starp citu, čalis ar 3.2 quattro strādā diez gan labā servisā, tā ka par viņa izvēli man šaubu nebūtu nekādu].

Tas, ka vienam motoram varētu būt kādi potenciāli "brāķi" darbībā vai īsāks mūžs, tā varētu būt, bet to norakstīt uz visiem, kas lielāki par 1.9/2.0 būtu pavisam pastulbi. :)

P.S.

Strīdēties par to, kas gudrāks, labāks ir pavisam stulbi, jo katrs tomēr priekš sevis pērk auto, kas labāk patīk..

Edited by Lumpy
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Smieklīgākais ir tas, ka bembja sludinājumā, pats pārdevējs saka, ka vēlamais maiņas variants ir Audi A4 :)

100% draudzenei, netici, paskaties kādai mercedes klasei dod priekšroku, maiņai.

@Lumpy that's right.

kas vainas bemberiem?

Edited by courage
Link to comment
Share on other sites

Pietiks ar fleimu. 2.5 ir lamatas. Gan bembjiem, gan audi. Punkts.

/bembists

kri, kā reizi pagājušo nedēļu lietošanā tika pabraukāts ar e39 2.5d kamonreilu. Nu vienkārši neiet tā mašīna. Rij kā nākas, bet nu iet gaužām gausi. Vai nu turbīna, vai vienkārši smaga mašīna, bet kā neiet, tā neiet.

Par audi, labākajam draugam ir 100` 2.5. Vairāk laika viņš pavada viņu labojot, nekā uz ceļa. Apgalvo, ka zobusāpes ne pa jokam.

Edited by enjoi
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...