Jump to content
GIGN Forum

Ping pongs ar GooD MeNu


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Vopšem ritā man ir kolektīvā ballīte, un katram jāizdomā pa spēlei, nu es esmu izdomājis uzspēlēt tā saucamo beerpingpong vai kaa vinju tur sauc :) Es tikai nezinu isti pareizos noteikumus, kads varbut ir spelejis? Man ir doma uztaisit piramiidu 10+9+8+7+6+5+4+3+2+1=55glāzītes katrā pusē... Vai labāk 10+8+6+4+2+1=31GLĀZI? it kā 2vas komandas katrā pa 6ši cilvēki... Vopšem litru konjaka uz komandas glazeem izleju piegāžu kolu, kolu vajadzes jo džuses, pa tīro nevarēs iedzert... A kā notiek, katrs met tik ilgi kamer aizmet garam, vai es piemeram izmetu, ja trapu pretinieks dzer, pec tam vinsh met un ja trapa tad es dzeru ? Kaa tur ar to bumbinjas mainju notiek? Nēesmu pats spēlējis :) Saprotu ja speletu 2vs2, cita lieta, bet sheit sanaks 6vs6 dzeki pret meichaam :) jeb GooD MeN vs 13enemy :DD

Padalaas pieredzeee un ar idejaam :)

P.s. Varbut kadam ir vel kada tada forsha ideja, vai spele, labprat uzklausitu :)

Link to comment
Share on other sites

Noteikti vajadzība vienu un to pašu atbildēt 2 forumos ;)

1+1=2 :) 1<2 :DD

Kas Jus reali nezinat, kaa to ping pongu spelee? Neviens nav spelejis vai redzejis kaa jaspelee? Wazik, taa kava izskataas laba spele, to es priekshdienaam iepirkshu :) Sheit nekadas BOLES man nevajag, jo man tapat buus 5l konjaks ...

Link to comment
Share on other sites

Tak paņem 1 lielu spaini, lai tajā met tās bumbas. Katrs trāpījums nozīmē, ka goodijam jādzer. Attālums nav svarīgs! Viesi var dankot spainī, ja grib.

Uzvar tā komanda, kura veic pēdējo metienu, tb, goodija pēdējā glāze! :)

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

vecīt, esmu Liepājas beerponga čempions ;DDDD

karoč, max var mest 2x ( ja pirmo iemet, met otro )

parasti jau spēlē ar 10 glāzēm, bet 55 glāzes jau ir nopietni.

var mest 2 veidos: pa gaisu, ar atsitienu. ja met ar atsitienu, pretinieki var sist malā.

kamer bumba nav šķidrumā var mēģināt ar elpu izpūst ārā.

vairāk info tev nevajag.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...