Jump to content
GIGN Forum

Swedbank


emys
 Share

Recommended Posts

Naudas nemsana no bankomatiem arvalstis un sveshaam bankam ir 1-3ls + 2,5 % no iznemtas summas. Ja tu liec swedbankas bankomata naudu uz savas Lavtijas kartes, pienemu, ka par konvertaciju varetu kaut ko iekaset. Tam ari vajadzetu sliktakaja gadijuma but visam. Principa ja tu liec liidz 100ls, tad chill pill.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kā ir citur, bet lūk biju aizčāpojis līdz bankai, swedbankai.

Sākumā mēģināju naudu iegrust bankomātā, nemaz nepiedāvāja tādu funkciju, tātad nevar.

Bankā teicu, ka vēlos uzlikt naudu uz konta, atbildē saņēmu, ka tas nav iespējams. Ārvalstīs tas neesot iespējams, tikai tad, ja tev ir izveidots konts te. Tādi esot swedbankas noteikumi.

p.s lietuvā ņemot naudu ārā no bankomāta neskaita ne kapeiku nost par komisiju. Pašam ir mastercards.

līdz ar to, lietuvas litus varu iebāzt dirsā un domāt kaut ko citu kā tikt pie naudas uz konta.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kā ir citur, bet lūk biju aizčāpojis līdz bankai, swedbankai.

Sākumā mēģināju naudu iegrust bankomātā, nemaz nepiedāvāja tādu funkciju, tātad nevar.

Bankā teicu, ka vēlos uzlikt naudu uz konta, atbildē saņēmu, ka tas nav iespējams. Ārvalstīs tas neesot iespējams, tikai tad, ja tev ir izveidots konts te. Tādi esot swedbankas noteikumi.

p.s lietuvā ņemot naudu ārā no bankomāta neskaita ne kapeiku nost par komisiju. Pašam ir mastercards.

līdz ar to, lietuvas litus varu iebāzt dirsā un domāt kaut ko citu kā tikt pie naudas uz konta.

Bankā ielikt naudu kā valūtu t.i ar konvertāciju nevar? Vai no kāda lietuvas rēķina ar konvertāciju uz latiem pārskaitīt?

Link to comment
Share on other sites

Bankā ielikt naudu kā valūtu t.i ar konvertāciju nevar? Vai no kāda lietuvas rēķina ar konvertāciju uz latiem pārskaitīt?

Par konvertēšanu nejautāju, bet pieļauju domu, ka nevar. Nestāvēju pie lodziņa 2min. Ja būtu kāda iespēja gan jau, ka pateiktu. Vienīgais ko piedāvāja bija jauna konta izveidošana te un pēc tam es varēšu no lietuvas konta sūtīt uz savu latvijas kontu.

Link to comment
Share on other sites

vaitad nevar iejiet banka iedot litus un teikt lai uzskaita uz tava konta(bet saki ka ne uz tava,vnk veikt pārskaitījumu)?līdzšim tā varēja,esmu tā darījis pirms 3 gadiem

būs jānoprovē. līdz ar to šī fīča var maksāt komisiju.

Link to comment
Share on other sites

veikt pārskaitījumu uz ķipa citu kontu maksā papildus 9Ls! :D 45liti.

ausis novīta dzirdot ciparus.

bet es atradu risinājumu, iedošu kādam braļukam lai uzmet uz sava konta un atsūta man čunguru. noņems max 3ls komisijā. ;)

Link to comment
Share on other sites

ATM pienem eur, usd, un valsts valutu(Latvija pagaidam tie ir lati). Neviena Latvijas banka nepiedava naudu uzlikt konta caur bankomatu arvalstis, tas tehniski nav iespejams kaa ari loti ciesi saistits ar klientu datu nodosanu tresajai personai, arvalsts bankai, respektivi starpbankai. Likumi.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...