Jump to content
GIGN Forum

xb uz Public


burq
 Share

Recommended Posts

Sveicināti.

Nāku ar lūgumu pēc xb, xbip flaga uz cs.gign.lv serveri, jo war3 tauta gandrīz vai neapgrozās, taču public serverī ir pilns ar palīgprogrammu lietotājiem. Noteikti daudzi piekritīs, ka pagaidām public serverī nav iespējams paspēlēt, jo tauta ir samērā daudz, kur puse no tiek vai nu kubo, vai nu aimo, kā arī admini nav sadabūnami rokās lai kā tu to gribētu izdarīt.

Ceru uz atsaucību! :)

Link to comment
Share on other sites

Man ir diezgan dalītas domas..

No vienas puses pilnīgi piekrītu, ka pub`ā ir ļoti traģiski ar spēlētājiem, katrs trešais grēko, līdz ar to admins bez xb pielīdzināms niecībai..

No otras puses skatoties, online time Tev ir pilnīgi nekāds.. līdz ar to nezinu vai jēga dot xb, jo tur īsti nemaz neuzturies, šis vairāk izskatās pēc krāna pagarināšanas..

No manas puses knaps receklis, lai jau patīra pi*aru rindas, kuriem nav ko darīt..

Link to comment
Share on other sites

Man ir diezgan dalītas domas..

No vienas puses pilnīgi piekrītu, ka pub`ā ir ļoti traģiski ar spēlētājiem, katrs trešais grēko, līdz ar to admins bez xb pielīdzināms niecībai..

No otras puses skatoties, online time Tev ir pilnīgi nekāds.. līdz ar to nezinu vai jēga dot xb, jo tur īsti nemaz neuzturies, šis vairāk izskatās pēc krāna pagarināšanas..

No manas puses knaps receklis, lai jau patīra pi*aru rindas, kuriem nav ko darīt..

Atbildot uz Tavu komentāru par online laiku. Online laiks ir tāds kāds nu viņš ir, jo, pats zini, ka pēdējā laikā serverī publika neapgrozās tik daudz kā gribētos, jo ir tādi, kuriem paskraidīt ar kubiņiem vai aimiņiem. Pašam arī tas netīk, tāpēc nespēlēju daudz. Ieeju, uzlieku xvoteban, saspiež tur 2 un man pilnīgi rokas nokaras tālāk kaut ko darīt, pat spēlēt vairs negribās.

Edited by burq
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...