Jump to content
GIGN Forum

Tiem, kam nav vienalga.


_swallow.dll
 Share

Recommended Posts

Es kaut kad sen bērnībā jau dzirdēju par to joku, kad ir vienalga, respektīvi, pa kuru pirkstu spraugu izspiedīsies sūds. Bet šoreiz nav vienalga un ir nozīmē pa kuru pirkstu spraugu izspiedīsies sūds, un kāds sūds.

Lieta ir sekojoša, draugi, vai jums nav apnicis kapāt vienas un tās pašas mapes (te es atļaušos piebilst, kad bij arī trakāk, kad tika spēlētas 3 mapes)? Labi, tagad viņas mainās, bet pa lielam ir viens un tas pats.

Nekas daudz netiek prasīts, kā tikai, kur ellē Indijā ir tādas def mapes kā freight, coldfront-warfront, process, goerge, vecais labais gullywash, otra jaunā (jaunā aiz procesa, jo viņu apstiprināja kā oficiālu). Es nezinu kādu warpath te vēl vajadzētu pieminēt? castle4?

Tagad triec atpakaļ, jaunas mapes neviens nespēlēs. Cik TF2 gadi pāras dienas atpakaļ palika? Nu tad tās jaunās mapes ir divi gadi jaunākas. Visas ir vecas, visas ir pārbaudītas, citos serveros tiek ceptas uz urrāā. Neliela piebilde, ja jau jauns nepatīk, tad kraties uz darbu Žigulī vai aizkapa tramvajā, kurā dirsa jēla paliek pēc pusstundas brauciena.

Es domāju, ka vajadzētu pacelt augstākā līmenī to, lai pieliek serverim viszmaz def mapes klāt.

Link to comment
Share on other sites

Forcefull mapchange may ruin ones happiness, but instead creates better balance of enviromental experience.

Agreed, but leave the rtv.

Jaunas mapes negribu, man vienigajam nav tada nepiecieshamiba? man nav lidz shim apnikusi gandriz neviena mape no visam sarakstaa.

Edited by ImprovisE
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Runājot par rtv, ņemot vērā, ka labākajā gadījumā 1/3 no servērī esošajiem spēlētājiem neliekas ne zinis par apkārt notiekošo (bija gadījumi, kad gign krašojās, un 2x pēc kārtas tika spēlēta viena un tā pati karte - pat tad ar to "rtv" balsošanu gāja ļoti pašvaki), uzskatu, ka nepieciešamo balsu skaits ir noteikti jāsamazina. Dotajā brīdī pie pilna servera, ja nemaldos, jāsavāc 18 no 30 balsīm, ko panākt praktiski ir neispējami. Manuprāt, 12-14/30 jau izskatās daudz pozitīvāk.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Derētu uzlikt savādāku scramble sistēmu ,lai kreisajā vai labajā pusē uzmetas ,jautājums SCRAMBLE TEAMS? 1. Yes 2. No. Tagadējas scramble ir galīga hujova ,kas nekad netiek izmantota ,kā arī ielieciet mapes kā process un gullywash ,jo tās tagad ir officiālas un serverī uzskatu ,ka biežu tiktu spēlētas.

Link to comment
Share on other sites

Jāapskatās vai vēl neaizmirsu kādu pieminēt, bet šīs mapes varētu izņemt no esošajām.

  1. pl_thundermountain
  2. plr_hightower
  3. tc_hydro

Un pievienot šīs mapes. Piedevām, kāds no jums varētu iedot šo mapju download linkus, lai atvieglotu sarkanajiem dzīvi. Kā arī apkopot visu sasummējot kopā vienā ierakstā, bet optimāli šīs būtu vienas no tām mapēm, ko vēl varētu redzēt klāt esošajām. Arī neaizmirstot par citu lietotāju ieteikumiem sakarā ar mapēm.

  1. cp_coldfront
  2. cp_foundry
  3. cp_freight_final1
  4. cp_gullywash_final1
  5. cp_5gorge

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jāapskatās vai vēl neaizmirsu kādu pieminēt, bet šīs mapes varētu izņemt no esošajām.

  1. pl_thundermountain
  2. plr_hightower
  3. tc_hydro

Un pievienot šīs mapes. Piedevām, kāds no jums varētu iedot šo mapju download linkus, lai atvieglotu sarkanajiem dzīvi. Kā arī apkopot visu sasummējot kopā vienā ierakstā, bet optimāli šīs būtu vienas no tām mapēm, ko vēl varētu redzēt klāt esošajām. Arī neaizmirstot par citu lietotāju ieteikumiem sakarā ar mapēm.

  1. cp_coldfront
  2. cp_foundry
  3. cp_freight_final1
  4. cp_gullywash_final1
  5. cp_5gorge

Thundermountainu var atstāt, bet 5gorge vietā parastso cp_goerge

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tā kā nekas netiek darīts lietas labā ,upvotošu.

Derētu uzlikt savādāku scramble sistēmu ,lai kreisajā vai labajā pusē uzmetas ,jautājums SCRAMBLE TEAMS? 1. Yes 2. No. Tagadējas scramble ir galīga hujova ,kas nekad netiek izmantota ,jo nav iespējams savākt 20 cilvēku balsis.

Nepieciešams ielikt jaunas mapes

cp_gullywash_final1

koth_pro_viaduct _rc4

pl_barnblitz_pro 3

cp_foundry

cp_freight_final1

cp_coldfront

Par to mapu ņemšanu ārā no server,ja jau viņas netiek spēlētas tad jau palikt viņas var ,ja nu vienīgi serverim ,viņas traucē vai nu kā ,tad jāņem ārā.

Par nominate un mapes izvēli. Citiem patiktu ,ja būtu vienkārši map cikls ,ka mapes iet uz riņķi ,citi atkal gribētu izvēles iespēju. Es personīgi uzskatu ,ka jāastāj nominate ,jo cilvēkam vienmēr būs vēlme ,uzlikt votīte savu iemīļoto mapi un kādreiz uzspēlēt savu mapi. Taču uzskatu ,ka jāsamazina daudzums cik bieži var spēlēt vienu mapi dienā. Piemērām, 4 reizes būtu pietiekami vienā dienā,tas ir ap divām stundām ,kas man tā šķiet ir pietiekami , un tad vel atliek citas mapes ,kuras var spēlēt!

Kādam reiz ir jāpieķeras pie šī nelāgā procesa un viss jāsaved kārtībā uz ko cilvēki ir gaidījūši ilgu laiku.

SiteImage.png

Edited by Qww
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Par vote opšoniem kā tādiem, man ir bijusi pieredze, kad pluginam zem taustiņa viens #1 ir close window. Respektīvi, ja tāds būtu votemapam, tad viss būtu bumbās, jo lielākoties uzvar mape, kurai ir kārtas numurs 1.

Esmu redzējis vote kur goldrush ir #4 un visi tā pat balsoja par goldrushu. Varbūt vienkārši Goldrush/dustbowl/badwater ir #1 un visi viņu grib spēlēt, tapēc balso par #1? Pameiģinat kāds uztaisīt "costum vote" un ielikt goldrushu/badwater/dustbowl uz #3,#4,#5?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bieži ir tā kad komandas ir galīgi nesabalansētas un cilvēki paši iziet no servera ārā.

Otrkārt scramble nekad nesanāk savākt ,jo nekad neuzmetas ,kāds logs sānā ,kur varētu uzspiest Yes or No ,daudz cilvēki neseko līdzi čatam un tāpēc to scrambli ir nereāli savākt.!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...